Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

Dilma,šnaucei atiduok nereikalingas prekytes... rolleyes.gif
Atsakyti
Nu ka kam dar dovanu vaikams? As ciumpu viena doh.gif Gal nesusimus vaikai doh.gif

http://www.overstock...l?TID=BF:A_Mid4
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2012 11 22, 13:00)
Šimtą kartų sakiau, nevėlu pasigaminti savo  biggrin.gif Galima, du iš karto tongue.gif

Jūrate, nenarvuok.. manirgiseilėnutysonuoNavybettikrainereikia  doh.gif

ph34r.gif man kažkaip atrodo tau labai kasyčių dar trūksta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 22, 12:03)
Nu ka kam dar dovanu vaikams? As ciumpu viena  doh.gif Gal nesusimus vaikai  doh.gif

http://www.overstock...l?TID=BF:A_Mid4

Čia tie patys, kur anoj temoj kažkuri mamytė klausė kur rast pigiau??? O kokio amžiaus vaikams čiumpat? blush2.gif ir ar imsis Taure pakavimo-gabenimo tokių? Suprantu, kad čia stambiagabaričiai pirkiniai jau g.gif.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2012 11 22, 12:03)
Dilma,šnaucei atiduok nereikalingas prekytes... rolleyes.gif


irnesakyk.gif nedomina jos tai... Būtų mėsa, duona ar apelsinai - kita kalba biggrin.gif . Niu, dar siūlai iš bėdos tiktų... o čia irnesakyk.gif


QUOTE(Jurate R @ 2012 11 22, 12:03)
Nu ka kam dar dovanu vaikams? As ciumpu viena  doh.gif Gal nesusimus vaikai  doh.gif

http://www.overstock...l?TID=BF:A_Mid4

hihihi.gif. Kažkaip visai neseniai kažkas sakė - daugiau ni ni lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 22, 13:03)
Nu ka kam dar dovanu vaikams? As ciumpu viena  doh.gif Gal nesusimus vaikai  doh.gif

http://www.overstock...l?TID=BF:A_Mid4


ar verta? gi svers kokius 4 kg?
Atsakyti
QUOTE(Stepė @ 2012 11 22, 12:04)
ph34r.gif man kažkaip atrodo tau labai kasyčių dar trūksta biggrin.gif

Ir, sakyčiau, atsvarai - dviejų porcijų iš karto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2012 11 22, 13:05)

hihihi.gif. Kažkaip visai neseniai kažkas sakė - daugiau ni ni lotuliukas.gif


vo ims ir užsakys visom norinčiom biggrin.gif. tada jau tikrai vietos namie nebus biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Dilma @ 2012 11 22, 13:06)
Ir, sakyčiau, atsvarai - dviejų porcijų iš karto biggrin.gif


nu jei jau taip visai būt smulkmeniškam, tai cielų trijų reik biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mutinela @ 2012 11 22, 12:05)
Čia tie patys, kur anoj temoj kažkuri mamytė klausė kur rast pigiau??? O kokio amžiaus vaikams čiumpat? blush2.gif ir ar imsis Taure pakavimo-gabenimo tokių? Suprantu, kad čia stambiagabaričiai pirkiniai jau g.gif.

Nu reiks pasiteiraut ax.gif Nepirks, tai sutaupysim biggrin.gif raso nuo 2 metu ir labai faina, kad jis timkamas ilgam thumbup.gif

QUOTE(Dilma @ 2012 11 22, 12:05)
irnesakyk.gif nedomina jos tai... Būtų mėsa, duona ar apelsinai - kita kalba biggrin.gif . Niu, dar siūlai iš bėdos tiktų... o čia irnesakyk.gif
hihihi.gif. Kažkaip visai neseniai kažkas sakė - daugiau ni ni lotuliukas.gif

unsure.gif

QUOTE(Stepė @ 2012 11 22, 12:06)
ar verta? gi svers kokius 4 kg?

Kad kazin g.gif Nepamenu kiek kaina buvo zully, bet rodos panasi. Tai sake kaina galutine gavosi 160Lt g.gif Nu del svorio sunerimau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurate R: 22 lapkričio 2012 - 12:11
jei kur dar užmatysit, nu patriukšmaukit kąąąą. čia nepinga nei už ką biggrin.gif. matyce nebuvo nei dydžio nei spalvos
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2012 11 22, 14:05)
hihihi.gif. Kažkaip visai neseniai kažkas sakė - daugiau ni ni lotuliukas.gif

smile.gif Va, atsakymas..
Jūrate, mano galva tokio daikto gal geriau arčiau pasižvalgyti, LT arba Europoje.. nes siuntimas jį išbrangis tą transporto stebuklą nesuvokiamai ax.gif

Cic, varlos.. čia ne aš svetimus paaugintus vaikus aukcione norėčiau nusipirkti irnesakyk.gif biggrin.gif

Ai, ir gerai, kad Navy striukės mano dydžio nėėĖr.. sakiau, kad nereikia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tyli upė: 22 lapkričio 2012 - 12:20
QUOTE(tyli upė @ 2012 11 22, 12:11)
smile.gif Va, atsakymas..
Jūrate, mano galva tokio daikto gal geriau arčiau pasižvalgyti, LT arba Europoje.. nes siuntimas jį išbrangis tą transporto stebuklą nesuvokiamai  ax.gif

Cic, varlos.. čia ne aš svetimus paaugintus vaikus aukcione norėčiau nusipirkti irnesakyk.gif biggrin.gif

Sakai g.gif Nu susimeciau visai. Gal Taure yra pirkusi kada ir zino sito daigto svori? g.gif
Atsakyti