Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(Stepė @ 2012 11 22, 11:46)
o aš jau vaikštau su savo TH paltu - nerealiai. Rytais jaučiuosiu kaip su kaldra išėjus biggrin.gif. O dar kadangi diedas darban veža, tai taip kaldroj susisukus visus kamščius ir prasnūduriuoju - lepotą.

Aš taip su ilgąja goose jaučiuos-apsirengiu matracą ir leeedas wub.gif
Kaip gerai,kad tas pūkines striukes kažkas išrado,o tai šaltume su paltais unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(mutinela @ 2012 11 22, 11:31)
Kas dar pūkinukėm neapsipirkę: http://www.overstock...l?sec_iid=87149 TommyHilfiger

wub.gif wub.gif wub.gif ...bet aš stipri...ir valia mano geležinė...ommmmm...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gafsa: 22 lapkričio 2012 - 11:51
Klausykit, tetos klaipėdietės aggressive.gif... Kaip jūs įsivaizduojat, kur aš turiu sukišt naują siuntą, jei senos dar stovi pilna dėžė? Beje, tokio dyydžio
user posted image

Labai norėčiau, kad nelauktumėt kelių siuntų ir pasiimtumėt savo daiktus tada, kai jie gauti ax.gif 4u.gif Ačiū už dėmesį flirt.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Stepė @ 2012 11 22, 11:46)
o aš jau vaikštau su savo TH paltu - nerealiai. Rytais jaučiuosiu kaip su kaldra išėjus biggrin.gif. O dar kadangi diedas darban veža, tai taip kaldroj susisukus visus kamščius ir prasnūduriuoju - lepotą.

Na as kadnagi visur veziojama esu user posted image, tai man su CK pukinuke ziauriai per karsta user posted image Laukia ji minusines temperaturos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2012 11 22, 13:50)
Klausykit, tetos klaipėdietės aggressive.gif... Kaip jūs įsivaizduojat, kur aš turiu sukišt naują siuntą, jei senos dar stovi pilna dėžė? Beje, tokio dyydžio
[img]http://Labai norėčiau, kad nelauktumėt kelių siuntų ir pasiimtumėt savo daiktus tada, kai jie gauti ax.gif  4u.gif Ačiū už dėmesį flirt.gif biggrin.gif

bigsmile.gif thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Simpatiška vizualizacija lotuliukas.gif Nors, vietos laisvos dar yra juk.. namuose mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tyli upė: 22 lapkričio 2012 - 11:53
QUOTE(tyli upė @ 2012 11 22, 11:52)
Nors, vietos laisvos dar yra juk.. namuose mirksiukas.gif

Nu, vaikus galima i balkona perkraustyt. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2012 11 22, 12:50)
Klausykit, tetos klaipėdietės aggressive.gif... Kaip jūs įsivaizduojat, kur aš turiu sukišt naują siuntą, jei senos dar stovi pilna dėžė? Beje, tokio dyydžio


Labai norėčiau, kad nelauktumėt kelių siuntų ir pasiimtumėt savo daiktus tada, kai jie gauti ax.gif  4u.gif Ačiū už dėmesį flirt.gif biggrin.gif


va šitos dėžės turiniui prašom skelbt aukcioną. Nu labai labai fainučiai biggrin.gif, ir jau paauginti didis.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2012 11 22, 11:50)
Klausykit, tetos klaipėdietės aggressive.gif... Kaip jūs įsivaizduojat, kur aš turiu sukišt naują siuntą, jei senos dar stovi pilna dėžė? Beje, tokio dyydžio

Jetau Dilma lotuliukas.gif Na as savo pasiimu jei ne ta pacia diena, tai jau kita butinai ax.gif Ir sios labai laukiu, vel kruvele nemaza susidare unsure.gif doh.gif Kada tiketis galima butu ax.gif Idomu kaip mano Shapewear'as lotuliukas.gif Jei netilpsiu, gerai butu per sitas geras nuolaidas dar kita paciupti unsure.gif Gal rytoj jau bus? user posted image
Papildyta:
QUOTE(Stepė @ 2012 11 22, 11:54)
va šitos dėžės turiniui prašom skelbt aukcioną. Nu labai labai fainučiai biggrin.gif, ir jau paauginti didis.gif

lotuliukas.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif Keista, kad niekas neima tokios dezes su tokiu turiniu g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurate R: 22 lapkričio 2012 - 11:56
QUOTE(Gafsa @ 2012 11 22, 11:50)
Aš taip su ilgąja goose jaučiuos-apsirengiu matracą ir leeedas wub.gif
Kaip gerai,kad tas pūkines striukes kažkas išrado,o tai šaltume su paltais unsure.gif
Papildyta:

wub.gif  wub.gif  wub.gif ...bet aš stipri...ir valia mano geležinė...ommmmm...

Bet tai kiek gražių paltų lieka nenupirktų doh.gif biggrin.gif.
Mantra tik ir išgelbės mus. Na, dar ir ta paguoda, kad būčiau norėjus raudonos, o jos mano dydžio nėra biggrin.gif.

QUOTE(Dilma @ 2012 11 22, 11:50)
Klausykit, tetos klaipėdietės aggressive.gif... Kaip jūs įsivaizduojat, kur aš turiu sukišt naują siuntą, jei senos dar stovi pilna dėžė? Beje, tokio dyydžio
Labai norėčiau, kad nelauktumėt kelių siuntų ir pasiimtumėt savo daiktus tada, kai jie gauti ax.gif  4u.gif Ačiū už dėmesį flirt.gif biggrin.gif

Taip suprantu, vargšai vaikai, per kartotines dėžes teliko nebemato lotuliukas.gif.

QUOTE(Jurate R @ 2012 11 22, 11:51)
Na as kadnagi visur veziojama esu user posted image, tai man su CK pukinuke ziauriai per karsta user posted image Laukia ji minusines temperaturos  wub.gif

O mano CK pukinuke (kitokia truputį) dabar pats tas. Minusui branginu Rudsak'a smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mutinela: 22 lapkričio 2012 - 11:56
QUOTE(Gafsa @ 2012 11 22, 13:50)
wub.gif  wub.gif  wub.gif ...bet aš stipri...ir valia mano geležinė...ommmmm...

ar labai stipri? g.gif Jau, geriau būčnežiūrėjusnestikrainereikiabetnunepadori kaina doh.gif biggrin.gif

Seime narstoma LT komunizmo istorija wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mutinela @ 2012 11 22, 11:55)
Bet tai kiek gražių paltų lieka nenupirktų doh.gif  biggrin.gif.
Mantra tik ir išgelbės mus. Na, dar ir ta paguoda, kad būčiau norėjus raudonos, o jos mano dydžio nėra biggrin.gif.

O mano CK pukinuke (kitokia truputį) dabar pats tas. Minusui branginu Rudsak'a smile.gif.

Man tai Navy nereali wub.gif

thumbup.gif

Nu tu brac brac ir reikejo man ten ziureti blink.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif OMG tuoj dovanos po elgute vaikams netilps garantuotai blink.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurate R: 22 lapkričio 2012 - 12:00
Dar ko beee.gif, šitą turinį aš pasiliksiu sau biggrin.gif wub.gif ... Jūs susirinkit tą, kur kitoj dėžėj guli biggrin.gif




QUOTE(Jurate R @ 2012 11 22, 11:55)
Jetau Dilma  lotuliukas.gif Na as savo pasiimu jei ne ta pacia diena, tai jau kita butinai  ax.gif Ir sios labai laukiu, vel kruvele nemaza susidare  unsure.gif  doh.gif Kada tiketis galima butu

Kol kas dar nežinau, greičiausiai šiandien vakare tongue.gif . Bet vietą reikia pasiruošt iš anksto biggrin.gif , nes siunta didelė bus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilma: 22 lapkričio 2012 - 12:01
QUOTE(Stepė @ 2012 11 22, 13:54)
va šitos dėžės turiniui prašom skelbt aukcioną. Nu labai labai fainučiai biggrin.gif, ir jau paauginti didis.gif

Šimtą kartų sakiau, nevėlu pasigaminti savo biggrin.gif Galima, du iš karto tongue.gif

Jūrate, nenarvuok.. manirgiseilėnutysonuoNavybettikrainereikia doh.gif
Atsakyti