Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(Audry @ 2012 11 22, 10:13)
mergaitės, kai nereikėjo, neužfiiksavau -kur perkate vaikams pižamas? t.y. kur fainesnes -on, carters, crazy8 ar dar kur g.gif

As Gap ir Carters perku,neblogos ir Gymboree.
Atsakyti
QUOTE(nesuper @ 2012 11 22, 12:00)


PS. nepradekit atakuot Aneritos, ji greiciausiai dar nespejo sutvarkyti visko. As pati ka tik is deziu islindau, vakar jau jegu neuzteko smile.gif[/color] [/b]


spėjo irnesakyk.gif. Matyt nakty dirbo, nes ryte radau kalėdinį pakvietimą biggrin.gif
Atsakyti
Kas dar pūkinukėm neapsipirkę: http://www.overstock...l?sec_iid=87149 TommyHilfiger
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2012 11 22, 12:13)
mergaitės, kai nereikėjo, neužfiiksavau -kur perkate vaikams pižamas? t.y. kur fainesnes -on, carters, crazy8 ar dar kur g.gif


carters
pabandžiau ir ON vieną medvilninę ištisą su pėdutėm - labai labai patiko. tik dar kol kas tik vieną kart skalbiau tai visko gali nutikt. Bet šitų tai jau reik dirbt kad gerą kainą pagaut. Brungios zarazos
Atsakyti
QUOTE(mutinela @ 2012 11 22, 11:31)
Kas dar pūkinukėm neapsipirkę: http://www.overstock...l?sec_iid=87149 TommyHilfiger

eina sau kokia kaina bigsmile.gif Mazu gal paimti, nu bet nereik man jos... g.gif O si nesipukuoja idomu? g.gif

Merginos, jeigu gera vyriska pukine striukyte uzmatysit kur, tai saukit garsiai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurate R: 22 lapkričio 2012 - 11:39
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 22, 11:38)
eina sau kokia kaina  bigsmile.gif Mazu gal paimti, nu bet nereik man jos...  g.gif O si nesipukuoja idomu?  g.gif

Tik su ta maldele ir atsikalbineju nereikmanjosturiupukinukiunereik lotuliukas.gif.
Atsakyti
QUOTE(mutinela @ 2012 11 22, 12:54)
O tai Sierratradingpost vakar vakaro kodukas jau nebegalioja?  verysad.gif Ojojoj, reik naujo labai labai blush2.gif.

Ką pirksi? Gi nieko nereikia? hihihi.gif
Bus tų kodų.. kantrybės 4u.gif

Oi, perskaičiau mama-gita parašą, išvirtau iš klumpių "Bepigu kiaulei - nei kojų skust, nei poterių kalbėt" doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mutinela @ 2012 11 22, 11:38)
Tik su ta maldele ir atsikalbineju nereikmanjosturiupukinukiunereik  lotuliukas.gif.

O man trumpesnes visai reiktu ax.gif Nors kol ka labai sekmingai vaisktau su TH Quilted striukyte ir negaliu atsidziaugti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mutinela @ 2012 11 22, 12:31)
Kas dar pūkinukėm neapsipirkę: http://www.overstock...l?sec_iid=87149 TommyHilfiger

Ech sakiau man nieko nebereikia... Ar uzteks M su 96cm. krutine?Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2012 11 22, 11:40)
Ką pirksi? Gi nieko nereikia? hihihi.gif
Bus tų kodų.. kantrybės  4u.gif

Sierroje visada atsiranda, ko reikia. O man ar ne man, čia jau intymūs klausimai flirt.gif smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(mutinela @ 2012 11 22, 13:43)
Sierroje visada atsiranda, ko reikia. O man ar ne man, čia jau intymūs klausimai flirt.gif smile.gif.

biggrin.gif pioneer.gif
Supratau.. š i ai p susišypsojau, kad nesuprasi tų moterų, čia reikia, čia nereikia.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 22, 12:41)
O man trumpesnes visai reiktu  ax.gif Nors kol ka labai sekmingai vaisktau su TH Quilted striukyte ir negaliu atsidziaugti  thumbup.gif


o aš jau vaikštau su savo TH paltu - nerealiai. Rytais jaučiuosiu kaip su kaldra išėjus biggrin.gif. O dar kadangi diedas darban veža, tai taip kaldroj susisukus visus kamščius ir prasnūduriuoju - lepotą.

nu va prasideda. O kam reik tai ir netaiko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stepė: 22 lapkričio 2012 - 11:52