Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(Dilma @ 2012 11 22, 12:50)
Klausykit, tetos klaipėdietės aggressive.gif... Kaip jūs įsivaizduojat, kur aš turiu sukišt naują siuntą, jei senos dar stovi pilna dėžė? Beje, tokio dyydžio

Labai norėčiau, kad nelauktumėt kelių siuntų ir pasiimtumėt savo daiktus tada, kai jie gauti ax.gif  4u.gif Ačiū už dėmesį flirt.gif biggrin.gif

bigsmile.gif turinys koks wub.gif
mano anos siuntos prekytė tokia lens.gif mažytė mažytė, kurios neatsiėmusi, ten kažkur tarp vaikų pirštukų telpa biggrin.gif Laukiu šios su daugiau prekių ir iškart atlekiu tik gavusi leidimą pioneer.gif
Atsakyti
QUOTE(špingaletka @ 2012 11 22, 12:01)
Tikiuosi ir gymborre po jų  4u.gif

jamsim zinoma

QUOTE(’·٠•●Sandrita● @ 2012 11 22, 12:03)
norejau paklausti o kada GAP rinksite?

jamsim

tik visko vienu metu pajamt neimanoma. Dabar perkam dviese, tuok gris gerdulka, pirksim tryse 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mutinela @ 2012 11 22, 13:17)
Gal nepyks ant kaktuselio ir nepavadins gaktuseliu hihihi.gif.

Ačiū už prekytes Komandai aciuks.gif. Viskas liuks. Canadienne avalynė thumbup.gif, ir labai tikiuosi, kad kojų nešalsiu tokioj vilnoj  wub.gif.

vos neapspjaudžiau arbata kompo nuo to "gaktusėlio" lotuliukas.gif

QUOTE(Jurate R @ 2012 11 22, 15:56)
Gafsa, cia tau http://www.dillards....zi_peacock_blue  biggrin.gif O piniginiu ner  tongue.gif  biggrin.gif Sakiau, imk pilna kaina  biggrin.gif

Man siandien per daug Sale info umn.gif  blink.gif

Bandau jamt nežydrą biggrin.gif vistiek zarazos gražios labai,net ir nežydros ax.gif
Atsakyti
QUOTE(’·٠•●Sandrita● @ 2012 11 22, 12:08)
sveii o ralph lauren ta kaina kur rodo ar yra kokia papildoma nuolaida?

duoda automatiskai krepsyje 25% sale prekems. Parasyta pas juos.
Atsakyti
Žiūrėkit,koks fainumas nebloga kaina
http://www.dillards....1_301_503149134
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2012 11 22, 19:10)
vos neapspjaudžiau arbata kompo nuo to "gaktusėlio" lotuliukas.gif
Bandau jamt nežydrą biggrin.gif vistiek zarazos gražios labai,net ir nežydros ax.gif

thumbup.gif

Jetau plyz daugiau neberodykit niekouser posted image Jau tiek prisiemiau doh.gif

Laukiu Dilmos leidimo pasiimti siuntinuka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2012 11 22, 20:11)
duoda automatiskai krepsyje 25% sale prekems. Parasyta pas juos.

isiunciau dvejus vyriskus batus smile.gif
Atsakyti
ar ideeli atitinka dydzius svarkeliai?
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 22, 20:15)
Laukiu Dilmos leidimo pasiimti siuntinuka  ax.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2012 11 22, 19:18)
ar ideeli atitinka dydzius svarkeliai?

Ten visokiu firmu yra, todel neina taip pasakyti atitinka ar ne. Pagal firma reikia ziureti smile.gif Isparduotuve ten 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 22, 19:15)
thumbup.gif

Jetau plyz daugiau neberodykit niekouser posted image Jau tiek prisiemiau  doh.gif

Laukiu Dilmos leidimo pasiimti siuntinuka  ax.gif

Kaip gerai, kad man nera laiko siandien landziot po parduotuves, nes tikrai paleisciau vadzias thumbup.gif biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 22, 20:20)
Ten visokiu firmu yra, todel neina taip pasakyti atitinka ar ne. Pagal firma reikia ziureti  smile.gif  Isparduotuve ten  4u.gif



http://www.ideeli.co...7470?from_ppr=1

va sito noriu, tik pagal lju dydziu lentele man reikia 14 dydzio, nes krutine 100 cm, liemuo 88-90, klubai 110 ne sir sijonas yra, tai man i draba kostiumelis butu bigsmile.gif

padekite kas nors unsure.gif
Atsakyti