Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

Disney pizamos irgi po 10dol ir plius 20proc nuolaida ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noja78: 22 lapkričio 2012 - 16:45
labas vakaras, kada dillards pirktumet? ar yra taxai?
turiu sukrovusi krepsiuka smile.gif
dingineja po truputi dydziai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nesuper @ 2012 11 22, 16:23)
as jau apraudojau fossil tasiuka, greit nukniso is panoses  unsure.gif
Rasykit geriau i pasta  biggrin.gif

Jo greitai ji dingo. Yra su gyvates oda, kaip tik kitiems metams biggrin.gif

O man Fossil pinigine tokia paeme http://www.dillards....1_301_502859346 wub.gif

Atsakyti
QUOTE(giedrius123 @ 2012 11 22, 15:58)
Norėčiau paklausti ar dvidalę meškerę (ilgis 130 cm) iš cabelas atsiųstumėt? Cabelas kiek atsimenu tax nėra.

Manau , kad atsiustu, nes man teko pakankamai ilgas matyt biggrin.gif
bet tiksliau atsakys taure mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaites, o kaip issirinkti dirza, kaip su tais dydziais? Jei vyras nesioja W32 dzinsus, tai reikia pirkti 32?
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 22, 17:56)
Jo greitai ji dingo. Yra su gyvates oda, kaip tik kitiems metams  biggrin.gif

O man Fossil pinigine tokia paeme http://www.dillards....1_301_502859346  wub.gif

as kita tasiuka apraudojau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Noja78 @ 2012 11 22, 18:44)
Disney pizamos irgi po 10dol ir plius 20proc nuolaida ax.gif

smile.gif Tai ir Gymbo panašiai.. Dabar kaina raudona yra 10 (jei gerai suprantu, čia jau įskaičiuota ta vadinama 30off everything) ir dar minus 20 pritaikytų su asmeniškais kodukais (jei pastebėjot, jie dažnai būna.. dažnai perkama, kai gymboree minus20.. kažkas turi kodą, kitos prisiklijuoja prie bendro užsakymo).
O su Disney pižamų kokybe aš nebenoriu rizikuoti.. turiu vieną l.geros kokybės iš kažkur e-bay.. Ir kelis komplektus iš Khols.. vat tos tai žiauriai poprastės unsure.gif Jei kaina tenkina, geriau išbandyt gymboree..
Atsakyti
Anerita, parasykit man laiskeli del prekiu i pasta...ir si kart kazkas is mano pasiuntiniu ryt arba sestad.paims mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2012 11 22, 18:07)

O su Disney pižamų kokybe aš nebenoriu rizikuoti.. turiu vieną l.geros kokybės iš kažkur e-bay.. Ir kelis komplektus iš Khols.. vat tos tai žiauriai poprastės  unsure.gif  Jei kaina tenkina, geriau išbandyt gymboree..

nu as turiu pirktas tik is disney puslapio tai superines man jos, neteko nusivilti nei kart mirksiukas.gif gymboree nebandziusi, reiks madam paimt gal biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2012 11 22, 17:07)
O su Disney pižamų kokybe aš nebenoriu rizikuoti.. turiu vieną l.geros kokybės iš kažkur e-bay.. Ir kelis komplektus iš Khols.. vat tos tai žiauriai poprastės  unsure.gif  Jei kaina tenkina, geriau išbandyt gymboree..


drinks_cheers.gif ash Disney pizamomis ziauriai nusivyliau schmoll.gif , jemiau ish ju puslapiuko... Ne gana, kad medvilne skysta - skudurelis doh.gif, be to vienoje vietoje buvo siuvimo klaida siūlė prasiūta nesuimant abiejų dalių doh.gif .... ir susiskalbe greit....
Jei norit pigesniu nei Gymbo, siūlyciau crazy8, siandien jos po 7 berods, kokybe gal kiek prastesne nei Gymbo , bet x kartu geresne nei Disney.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Xrusia: 22 lapkričio 2012 - 17:16
OMG Ideeli red sale blink.gif

Levis -40% http://us.levi.com/home/index.jsp bigsmile.gif
Atsakyti
Disney labai idomi firma, jei pizamos is europos parduotuviu viskas ciki, jei is amerikos jos siauros, plonos ir sakyciau bevertes, nebeperku is ten nieko skudurai ir tiek. ner ka lygint su gymborinem tai jei kaina vienoda tai net mastyt ner ko ka pirkt 4u.gif
Atsakyti