Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

Merginos, gal mazdaug zinote per kiek laiko dabar ateis siuntinukai? Turbut jau kemsasi pastas g.gif Jei siandien DISNEY uzsakytu ar gauciau iki gruodzio 15 d.?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laaila: 22 lapkričio 2012 - 15:05
Nu ir šitos tashės tokios kainos dar nebuvau mačius (ar kažką pražiūrėjus) blush2.gif http://www.overstock...l?sec_iid=87149 tik, atrodo, spalva viena..
Atsakyti
QUOTE(mutinela @ 2012 11 22, 14:56)

Kazkas siandien apsipirks doh.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 22, 15:00)
O kai pasirenki dydi nerodo virs jo batu dydziu, kuriems tinkami? As kurias pirkau, visoms rode ir suaugusiu ir vaikisku.
g.gif



nu gal, ale paskui dar reik pasistudijuot ar tas 6 vaikiškas ar moteriškas.. supratau, bandysiu, jei ką bus kitiems slidininkams, turim čia tokių nuo 4 iki 16 metų, neprapuls
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 22, 17:00)
Grazesni tik be kailio man buna  wub.gif O su tokiais ziema tik is masinos i masina  biggrin.gif Vezimo jau nepastumdysi  tongue.gif

Tikrai apie tuos pačius kerziukus kalbam? O ko jau iš mašinos į mašiną su jais? g.gif
Aaaa, antrą kart paskaičiau.. jūs apie kitus, ne apie šiuos.. šie tai tikrai tinkami į laukus smile.gif

Mutinela, taigi ir sakau, supratau, kad pati nežinau, ko noriu.. dėl praktiškumo į laukus reiktų imt kokias columbijas (nu, nebent Stepės modelį) arba tuos kalnų batus.. ir pastarieji man visą gyvenimą buvo net labai gražūs.. o dabar vat ne.. tai ir sakau, kad nežinau, ko noriu.. jaučiu, kažko arčiau klasikinių žemakulnių odinių ilgaaulių su kailiuku biggrin.gif Vo, kaip intymiai pasisakiau.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mutinela @ 2012 11 22, 15:05)
Nu ir šitos tashės tokios kainos dar nebuvau mačius (ar kažką pražiūrėjus) blush2.gif http://www.overstock...l?sec_iid=87149 tik, atrodo, spalva viena..

Man irgi siandien uzkliuvusi akis uz jos buvo, bet spalva ne ta ir ciut per didele man g.gif As viena maciau mergina su toookiu graziu tasiuku man, kad svaigstu dabar apie toki, o nieko panasaus nerandu verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(songaila @ 2012 11 22, 15:06)
nu gal, ale paskui dar reik pasistudijuot ar tas 6 vaikiškas ar moteriškas.. supratau, bandysiu, jei ką bus kitiems slidininkams, turim čia tokių nuo 4 iki 16 metų, neprapuls

Tai jei vaikiskas ziurit, tai ir batu dydziai bus vaikiski, o suaugusiu bus suaugusiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2012 11 22, 15:06)
jaučiu, kažko arčiau klasikinių žemakulnių odinių ilgaaulių su kailiuku biggrin.gif  Vo, kaip intymiai pasisakiau..  biggrin.gif

O kam ilgaauliai po laukus lakstyt? Ar su sijonu lakstysi g.gif. As jau įsitikinau, kad prie kelnių man geriausiai trumpesniu auliuku. Bet čia turbūt kaip kuri pratusi nešiot.

Ir ką Jurate R Dillards gero surado g.gif. Siandien man nepirkimosi diena, tai "erzinuosi", kad jau Gafsos ner blush2.gif.

Net ir PonasBeanas papildoma koda siulo bigsmile.gif http://www.llbean.co.../32?nav=gnro-hp
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mutinela: 22 lapkričio 2012 - 15:15
Opapa smile.gif TH trumpa pukinuke http://www.overstock...50/product.html
Atsakyti
QUOTE(Stepė @ 2012 11 22, 11:32)
carters
pabandžiau ir ON vieną medvilninę ištisą su pėdutėm - labai labai patiko. tik dar kol kas tik vieną kart skalbiau tai visko gali nutikt. Bet šitų tai jau reik dirbt kad gerą kainą pagaut. Brungios zarazos

o kas yra gera pižamos kaina? g.gif kai anksčiau neįdomu buvo, tai nesekiau. o dabar va aktualu pasidarė.

QUOTE(Jurate R @ 2012 11 22, 14:36)
Ir man pirmas lyg labiau, tik dydis XL, man biski didokas bus, bet MB sako, kad patrumpinti galima  g.gif 

Tie moteriski Pajar labai panasus i vyriskus, bet siek tiek man jie dailesni, nei visai kerzovi kokie  ax.gif http://www.sierratra...-women~p~4706y/

praleidau kai apie pajar kalbėjot. O geri jie (šilti, lengvi, vandens nepraleidžia, koja nešunta)? g.gif Dairausi tokio tipo žieminių, kad į lauką išeit ant ilgesnio laiko kojų nesušalant. Kiek žiūrėjau visos skirtingus perka -sorel, columbia, north.. Vieni su guma, kiti be. Žodžiu, poasimečiau doh.gif Batų reik, o nežinau, ką jamt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2012 11 22, 15:14)
pajar kalbėjot. O geri jie (šilti, lengvi, vandens nepraleidžia, koja nešunta)? g.gif Dairausi tokio tipo žieminių, kad į lauką išeit ant ilgesnio laiko kojų nesušalant. Kiek žiūrėjau visos skirtingus perka -sorel, columbia, north.. Vieni su guma, kiti be. Žodžiu, poasimečiau doh.gif Batų reik, o nežinau, ką jamt doh.gif

Anot, Gafsos, būtent tokie jie. Nu gal tie lengvi, bus nebutinai lengvi, visgi jei oda ir storesnis padas, batai nebuna ypatingai lengvi g.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mutinela: 22 lapkričio 2012 - 15:17
Merginos, Help 4u.gif
Turiu uzduoti nupirkt vyrui amerikietiska mini futbolo kamuoli.. LT niekur nera tokiu, jam reikia treniruotems doh.gif gal kuri mate prie kokiu sporto prekiu? Ar tiesiog Amazonej ieskotii, kaip,manot?
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2012 11 22, 15:14)
praleidau kai apie pajar kalbėjot. O geri jie (šilti, lengvi, vandens nepraleidžia, koja nešunta)? g.gif Dairausi tokio tipo žieminių, kad į lauką išeit ant ilgesnio laiko kojų nesušalant. Kiek žiūrėjau visos skirtingus perka -sorel, columbia, north.. Vieni su guma, kiti be. Žodžiu, poasimečiau doh.gif Batų reik, o nežinau, ką jamt doh.gif

Gafsa buvo uzrodziusi juos, sake silti. Dabar vyrui atkeliavo, paciupinesiu realiai, pasakysiu ar labai faini ir ar silti turetu buti. Sieroje yra ju ilgaauliu suvarstomu, tik tokie ne visiems patinka. Skonio reikalas ax.gif
Papildyta:
QUOTE(mutinela @ 2012 11 22, 15:17)
Anot, Gafsos, būtent tokie jie. Nu gal tie lengvi, bus nebutinai lengvi, visgi jei oda ir storesnis padas, batai nebuna ypatingai lengvi g.gif.

Vyriski 44Euro svere 1.6kg beveik, tai nera visai lengvuciai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurate R: 22 lapkričio 2012 - 15:21