Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(tyli upė @ 2012 11 22, 14:33)
bigsmile.gif  Tai rodomės.. mūsų gi dydžiai skirtingi..
Aš kažkaip ten moteriškų neįmačiau gražių lens.gif Vyriškus ta imčiau turbūt bet kuriuos  blush2.gif 
Gali ir asmeniškai paskrabenti, jei čia niekam neįdomu blush2.gif  biggrin.gif
Pirmo sagtis gražesnė, jei moteriškei..
Džinsai gražūs. Dideli.  biggrin.gif

Ir man pirmas lyg labiau, tik dydis XL, man biski didokas bus, bet MB sako, kad patrumpinti galima g.gif

Tie moteriski Pajar labai panasus i vyriskus, bet siek tiek man jie dailesni, nei visai kerzovi kokie ax.gif http://www.sierratra...-women~p~4706y/

Atsakyti
Mergaitės, padėkit dar su slidinėjimo kojinėmis iš sierros, man reikia 36 kojytei ir 41 kojai!! Man asmeniškai turbūt ir iš kokio youth skyriaus užtektų g.gif
Milijonas ačiū
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2012 11 22, 16:21)
Ačiū komandai už siuntinuką... notworthy.gif
Pirkau drauges mergaitei batus sorel- tai man jie labai faini  wub.gif  ir dydi matau,kad pataikiau  thumbup.gif
Kitas pirkinys sunui zieminiai batai, kazkaip man jie didoki atrodo, bet pagal cm pamatavus- matau,kad tiks..
Vienu zodziu rami, laiminga,patenkinta..friends.gif
mudvi turbut identiskos.. doh.gif ir cm ir ugis atitinka.. doh.gif
As ir ziuriu ziuriu i sita palta.. bet praeitas meitas LT uz kosmine kaina palta nusipirkau, bet sito vistiek noriu  doh.gif


As irgi jo noriu bet metausi tarp S ir M dydzio. Ir kaina kaip suprantu cia jo gera g.gif
Atsakyti
QUOTE(songaila @ 2012 11 22, 14:37)
Mergaitės, padėkit dar su slidinėjimo kojinėmis iš sierros, man reikia 36 kojytei ir 41 kojai!! Man asmeniškai turbūt ir iš kokio youth skyriaus užtektų  g.gif
Milijonas ačiū

Kiek pirkau visos atitiko pagal batu dydi nesiojama.
Atsakyti
QUOTE(camelija82 @ 2012 11 22, 14:39)
As irgi jo noriu bet metausi tarp S ir M dydzio. Ir kaina kaip suprantu cia jo gera  g.gif

as jei pirkciau tai imciau M..
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2012 11 22, 14:13)
Šiandien laukių

Nu va..., mano tokia vilna irgi Canadienne batuose wub.gif.

QUOTE(tyli upė @ 2012 11 22, 14:16)
Galvoju, ar ne Mutinela vakar buvo įmetsi Pajar vienspalvius simpatiškus.. einu, ieškot.. gal rasiu moteriškai nedidelei letenėlei kažką rolleyes.gif

Negražūs bus jum, mano išsirinkti Canadienne, tai net nerodysiu smile.gif irnesakyk.gif. O ten tie Pajar vyriški gi. Jurate R dailius moteriskus parode, ziuriu.. g.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mutinela: 22 lapkričio 2012 - 14:44
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 22, 14:42)
Kiek pirkau visos atitiko pagal batu dydi nesiojama.


O tai jei rašo S, M g.gif turiu minty prie jaunimo kojinių (gi pigesnės blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 22, 14:28)
Kurio sagtis grazesne?  g.gif

o man antrojo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mutinela @ 2012 11 22, 16:44)
Nu va..., mano tokia vilna irgi Canadienne batuose wub.gif.
Negražūs bus jum, mano išsirinkti Canadienne, tai net nerodysiu smile.gif irnesakyk.gif. O ten tie Pajar vyriški gi. Jurate R dailius moteriskus parode, ziuriu.. g.gif.

blink.gif blink.gif Ne nu.. taip šlapiu skudurėliu iškart.. čia man už tą Miurielą biggrin.gif :išeinunuirnetnėrakuopagrasintnesginebendraminčiuosetaip: tongue.gif

Ačiū, Jūrate.. bet aš kątik supratau, kad pati nežinau, ko noriu blush2.gif Kokybė tenkintų, logiškai mąstant tokių ir reik vežimą stumdyt šiai žiemai, bet man nelabai gražūs blush2.gif
Atsakyti
Atrodo, Dillards, irgi nuolaidu zada smile.gif:
http://www.dillards.com/
http://www.dillards....s6-_-112212_Men
http://www.dillards....51116_zi_sierra
Papildyta:
QUOTE(tyli upė @ 2012 11 22, 14:51)
Kokybė tenkintų, logiškai mąstant tokių ir reik vežimą stumdyt šiai žiemai, bet man nelabai gražūs blush2.gif

Man prieštarauja tarpusavy blush2.gif. Juk dažnai praktiškumas ir prasilenkia su grožiu, deja deja..
Išsirink, kokio tipo nori, o tada čia jau kai pažers pasiūlymų visos 4u.gif.
Atsakyti
QUOTE(songaila @ 2012 11 22, 14:44)
O tai jei rašo S, M  g.gif turiu minty prie jaunimo kojinių (gi pigesnės blush2.gif )

O kai pasirenki dydi nerodo virs jo batu dydziu, kuriems tinkami? As kurias pirkau, visoms rode ir suaugusiu ir vaikisku.

QUOTE(ablydute @ 2012 11 22, 14:46)
o man antrojo  smile.gif

g.gif
Papildyta:
QUOTE(tyli upė @ 2012 11 22, 14:51)
Ačiū, Jūrate.. bet aš kątik supratau, kad pati nežinau, ko noriu blush2.gif  Kokybė tenkintų, logiškai mąstant tokių ir reik vežimą stumdyt šiai žiemai, bet man nelabai gražūs blush2.gif

Grazesni tik be kailio man buna wub.gif O su tokiais ziema tik is masinos i masina biggrin.gif Vezimo jau nepastumdysi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 22, 14:57)

čia dėl to, kad man griežtos formos, statūs kampai labiau prie širdies smile.gif subjektyvu
Atsakyti