Įkraunama...
Įkraunama...

JAV ir Kinijos parduotuvės, ebay.com

QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 21, 23:08)
prie gap spejate tikrai,  pirksiu 22.30  t.y pradesiu det i krepsi apmokesiu  22.45
ne anksciau..  Domaciuke o koks ugis ir svoris?  as imciau didesni , juk  vaikai auga greitai, ziema parengi.. geriau atnelkti nei kad pritruks 
3metu imciau 4
4 imciau 5

savo  ziogui  ale jis drambliokas pirkau 2t

Nu visiškai išėjusi iš ritmo doh.gif nebžinau kam siųst užsakymą verysad.gif
Atsakyti
Tiek prisipirksite kombių - galėsite kitai žiemai mums kokį vieną perleisti, mano vyras bus jau didelis, net beveik 1,5metų bigsmile.gif
Atsakyti
o - 20% GAP papildomai tik šiandien? 4u.gif palandžiočiau dar doh.gif ba jau ir striukės man prireikė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Domančiukė @ 2012 11 21, 22:17)
Nu visiškai išėjusi iš ritmo  doh.gif nebžinau kam siųst užsakymą  verysad.gif


prekytes@laureta.net
Atsakyti
QUOTE(Onelė @ 2012 11 21, 23:22)
prekytes@laureta.net

Jūs tikros friends.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(baibai @ 2012 11 21, 22:37)
as atsiusciau nediduka iki 20 dol., jei tinka ir dar neuzsaket


Pastrigo mano kompas siandien nebeatsiusiu verysad.gif , cia vos atsiverte. na nesvarbu kainyte gera, jei nebeturesit papildomo koduko atsiusiu rytoj uzsakymuka
Atsakyti
QUOTE(Domančiukė @ 2012 11 21, 22:17)
Nu visiškai išėjusi iš ritmo  doh.gif nebžinau kam siųst užsakymą  verysad.gif

domanciuke... griekas ilgai neateiti 4u.gif ryt gymboree -30% ir -20% kodukas bus.. ateikit... juk tik per black friaday akcijas kurios ryt ir penkt pagr prasideda ir staruoja uzsiperka dauguma metam i prieki bigsmile.gif

QUOTE(baibai @ 2012 11 21, 22:32)
Pastrigo mano kompas siandien nebeatsiusiu verysad.gif , cia vos atsiverte. na nesvarbu kainyte gera, jei nebeturesit papildomo koduko atsiusiu rytoj uzsakymuka

baibai... mamukas atsiunte man nuorodas ir dydi salia parase nes irgi nekrauna gap kazkodel.. man puikiai dirba, jei veriks ir nemiegosit ramiai paziurekit ir palikit uzsakymuka manes nebus, lauretukas bus - nupirks 4u.gif

as maciau kad Old navy - 40% zada penktadieniui... gal ir gap lotuliukas.gif doh.gif abzora as jauciuos del tu nuolaidu blush2.gif
Atsakyti
Buvau siandien Oze, nes turejau dovanu ceki, eilini karta apsidziaugiau, kad radau Lauretos tema ir atsitiktinai butent cia pradejau ir db perku..
Nieko tose pardese nera, o jei yra, tai kainos doh.gif doh.gif doh.gif
Pas Laureta ir Inga geriausia 4u.gif 4u.gif thumbup.gif lotuliukas.gif Gal vos ilgiau, bet silciau, atidziau, vnz man cia geriausia 4u.gif net pasikuriau pc 4 metus nenaudota del sitos temos, liga jau man g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džiordžas: 21 lapkričio 2012 - 22:55
QUOTE(Džiordžas @ 2012 11 21, 22:50)
Buvau siandien Oze, nes turejau dovanu ceki, eilini karta apsidziaugiau, kad radau Lauretos tema ir atsitiktinai butent cia pradejau ir db perku..
Nieko tose pardese nera, o jei yra, tai kainos  doh.gif  doh.gif  doh.gif
Pas Laureta ir Inga geriausia  4u.gif  4u.gif  thumbup.gif  lotuliukas.gif

eiks ipilsiu vyno vacation4.gif friends.gif
ner ka po tas pc nervu gadintis... 4u.gif ryt us daugiau akciju penktadieni dar daugiau, pigiai apsipirksim ir ramu bus

o man su Jumis geriausia wub.gif wub.gif Tikrai group.gif
Atsakyti
jau senai ziuriu si dirza, negaliu suprasti koks dydis, per ebay suradau foto kad negalima ji sutrumpinti, OZE suradau 38 dydis -120 cm, cia raso one size? kazi koks dydis? gal kas pirko?

http://www.amazon.co...;pf_rd_i=507846
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 21, 23:37)

baibai...    mamukas atsiunte man nuorodas ir dydi salia parase nes irgi nekrauna gap kazkodel.. man puikiai dirba,  jei veriks ir nemiegosit ramiai paziurekit ir palikit uzsakymuka  manes nebus, lauretukas bus - nupirks  4u.gif

as maciau kad Old navy - 40% zada  penktadieniui...  gal ir gap  lotuliukas.gif  doh.gif abzora as jauciuos del tu nuolaidu  blush2.gif

gal tada as rytojaus ar penktadienio palauksiu blush2.gif , kad ir nedaug, bet jei dar kokia nuolaidele, na vis geriau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 21, 22:57)
eiks  ipilsiu vyno  vacation4.gif  friends.gif
ner ka po tas pc nervu gadintis...  4u.gif  ryt   us daugiau akciju penktadieni dar daugiau,   pigiai apsipirksim ir ramu bus

o man su Jumis geriausia  wub.gif  wub.gif Tikrai  group.gif


Smagu but vynelio wink.gif lotuliukas.gif
Ale tikrai praejau, net nesinorejo ir zvalgytis po keliu pardziu jau, galvoju reik varyt namo prie pc, idomiau biggrin.gif:D

Ale vyriskos TH striukes tikrai po 1060Lt kainuoja ohmy.gif aisku ne tos trumpos is macys, bet ilgesnes, kiek brangesnes, bet tikrai ne tiek, kiek cia pardese...
Gaila, kad anksciau neaptikau temos sios...
Vnz laukiu Lauretos skaiciuku, tada spyris bus darbo ieskotis, kad shopintis toliau biggrin.gif:D
Papildyta:
Tie, kas eina vėlai gulti, vadinami pelėdomis.
Tie, kas anksti keliasi, vadinami vyturiais.
O tie, kas vėlai eina gulti ir anksti keliasi – „Angry birds“
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džiordžas: 21 lapkričio 2012 - 23:43