Įkraunama...
Įkraunama...

JAV ir Kinijos parduotuvės, ebay.com

QUOTE(Azalija-777 @ 2012 11 21, 20:59)
1.5 metu vaikui 3t?  unsure.gif  nu tikrai manikene turi buti 90cm  biggrin.gif  mes dabar turim pukini gap berniukiska. 18-24 tai laaaabai gerai. 84cm. nezinau kaip jus dydzius renkates  lotuliukas.gif  blush2.gif


Mano pirma dukra metuku buvo 82 cm, 10kg 200 gr, sita panasiai auga. O dydzius emiau visada pvz 2T iki dvieju, 3T iki triju ir t.t. Kovo pabaigoje mums bus du (kitais metais), o kadangi istisinis, reikia laisvomo, kad galetu susilenkt, be to lyg maciau, kad jie truputuka pamazinti. Na gal cia tik mano pamastymai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2012 11 21, 20:12)
Mano pirma dukra metuku buvo 82 cm, 10kg 200 gr, sita panasiai auga. O dydzius emiau visada pvz 2T iki dvieju, 3T iki triju ir t.t. Kovo pabaigoje mums bus du (kitais metais), o kadangi istisinis, reikia laisvomo, kad galetu susilenkt, be to lyg maciau, kad jie truputuka pamazinti. Na gal cia tik mano pamastymai ax.gif

Kokia kūdutė bigsmile.gif
Mano 3mėnesių jau 7kg sveria doh.gif
Atsakyti
as jusu vietoje pirmus batukus ziureciau pas vokiecius javari.de, bet reiktu palaukti nuolaidu. Labai geru pasiulymu buna. Drauge pirko ecco savo maziukui uz 50 lt. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2012 11 21, 21:22)
Kokia kūdutė  bigsmile.gif
Mano 3mėnesių jau 7kg sveria  doh.gif


Na mazeika 7 men buvo 71 cm 8300, poryt bus astuoni, tai vaziuosim prisiduot. Na ir gime 4 kg smile.gif
Atsakyti
LAURETA O TU TURI CABELAS KLUBO KORTELE-SU JA NUOLAIDA ECHOLOTUI MANO VYRUI REIK-TAXU MACIAU NER doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeneta: 21 lapkričio 2012 - 20:27
QUOTE(laureta @ 2012 11 21, 21:10)
skaiciuoti 7  val i prieki  4u.gif

Aciu 4u.gif ir uz vyriskas odinukes thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Laureta, per pagewash uzeinu i tommyhilfiger yra nuolaida -30%, bet negaliu suprasti , ziuriu sale megztiniu, raso 6psl., kaip visus perziureti?, nes per sia programa nu niekaip neiseina arba tik tiek ju ir yra ?
arba gal kas zino kaip perziureti pusl.?ACIUUU

Atsakyti
sveikos ar geri butu dzinsai vyrui levis, size 33, mens inseam-34?
ka reiskia tas insem?
per juozmeni 46 cm.
http://www.6pm.com/l.....zfcTest=mat:1
Atsakyti
QUOTE(Rugiagele74 @ 2012 11 21, 21:42)
sveikos ar geri butu dzinsai vyrui levis, size 33, mens inseam-34?
ka reiskia tas insem?
per juozmeni 46 cm.
http://www.6pm.com/l.....zfcTest=mat:1

nuo klyno zemyn ilgis 4u.gif
Atsakyti
Atsiprasau, bet Modnique nebeatsiusiu siandien, visgi apsigalvojau
Atsakyti
QUOTE(zeneta @ 2012 11 21, 21:26)
LAURETA O TU TURI  CABELAS KLUBO KORTELE-SU JA NUOLAIDA ECHOLOTUI MANO VYRUI REIK-TAXU MACIAU NER  doh.gif


neturiu
Papildyta:
QUOTE(dzinamaze @ 2012 11 21, 21:35)
Aciu 4u.gif  ir uz vyriskas odinukes thumbup.gif  4u.gif


aciukas ir tau 4u.gif

QUOTE(julijandra. @ 2012 11 21, 21:40)
Laureta, per pagewash uzeinu i tommyhilfiger yra nuolaida -30%, bet negaliu suprasti , ziuriu sale megztiniu, raso 6psl.,  kaip visus perziureti?, nes per sia programa nu niekaip neiseina arba tik tiek ju ir yra ?
arba gal kas zino kaip perziureti pusl.?ACIUUU


as matau tiesiogiai, gal mergytes is lt pagelbetu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2012 11 21, 21:56)
neturiu
Papildyta:
aciukas ir tau  4u.gif
as matau tiesiogiai, gal mergytes is lt pagelbetu. 4u.gif

velnias -o tik su ja nuolaida doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti