Įkraunama...
Įkraunama...

JAV ir Kinijos parduotuvės, ebay.com

mes GAP su 80 dabar nešiojam 18-24..tai tip top smile.gif imu 2T wink.gif tikrai verta imt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2012 11 21, 15:27)
mes GAP su 80 dabar nešiojam 18-24..tai tip top smile.gif imu 2T wink.gif tikrai verta imt smile.gif



tai gal 3T, bus i prieki biski g.gif bigsmile.gif
Papildyta:
tuoj Ingut issiaiskinu dydi kombio, jamsim ir mes biggrin.gif
Atsakyti
gap labai laukiu, kol nedingo... as savo bernui imu 2T mate sunys... mergaitiskas tai mergaitiskas man jis unisex biggrin.gif
Atsakyti


Nedaug truksta iki nemokamo siuntimo rugby -30% (idejus i krepsiuka kaina galutine) 4u.gif


http://www.smashbox.com nuo 50 usd nemokamas siuntimas, 25% papildoma nuolaida
4u.gif[/B]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laureta: 21 lapkričio 2012 - 18:32
QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 21, 15:31)
gap labai laukiu, kol nedingo... as savo bernui imu 2T mate sunys...  mergaitiskas tai mergaitiskas man jis unisex biggrin.gif

as nezinau kokiiii imti doh.gif
Atsakyti
Ingute, kaimynė mano parsivežė GAP kombį rudą sūneliui. Sakė pirkom iš mergaičių syriaus, bet jis rudas, grynai unisex. Tai ji ne internetu pirko, o gyvai parduotuvėje, prieš tai apčiupinėjus, apžiūrėjus. Tai gal nėra gryn mergaitiškas...
O kaina tikrai super, net gaila kad mums nebereikia biggrin.gif
Atsakyti
imam mes 3T.. atlenksim.. lotuliukas.gif

nusiunciau uzsakyma... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo troliuke: 21 lapkričio 2012 - 18:37
QUOTE(troliuke @ 2012 11 21, 18:33)
as nezinau kokiiii imti  doh.gif


man rase mamukas vaiko 13kg ir 85(atrodo) cm turi 3T atrodo nat foto tobulai su rezervu.

koks jusu mergikes svoris ir ugis? mano bernas 9 men 74 ir 11kg ziema bus 75/73 ir 12/13kg tai jam idealiai bus2T

jusu vyresne.. nzn as imciau 3 g.gif

QUOTE(kipitun @ 2012 11 21, 18:33)
Ingute, kaimynė mano parsivežė GAP kombį rudą sūneliui. Sakė pirkom iš mergaičių syriaus, bet jis rudas, grynai unisex. Tai ji ne internetu pirko, o gyvai parduotuvėje, prieš tai apčiupinėjus, apžiūrėjus. Tai gal nėra gryn mergaitiškas...
O kaina tikrai super, net gaila kad mums nebereikia biggrin.gif

aha ir as is foto mamuko ideto man nutariau imti... nors siaip maniau nereik doh.gif
Atsakyti
Ingut..siunčiu dar ir 3T doh.gif biggrin.gif
mano taigi tikra mergaitė biggrin.gif nevalgo,laikosi dietos doh.gif biggrin.gif 80cm ir 10kg biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bluntė: 21 lapkričio 2012 - 18:42
Ingut aciu aciu... visgi paemem mes 3T.. bus tikrai kaip tik.. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
http://www.gap.com/b...9...0&cid=89475

kokis neralus zieminis megstukas.. nu ne pigus 22 su centais ale negaliu pamaciau.. seile tik nutiso, nusivaliau ir dziaugiuos kad ne merga auginu biggrin.gif
Atsakyti
labai laukiu atsakymo į paštą 4u.gif
Atsakyti