Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Izabelee @ 2012 11 22, 15:56)
Bet matet, viena mamyte rase, kad su 135 ugiu jau dabar nesioja L, tai gal dar didesni reik imti g.gif

vat ir mane tas komentaras suneramino g.gif
Atsakyti
QUOTE(jsmilgė @ 2012 11 22, 16:51)
Mano Elzyte 2m.3men, 90cm ir 12.5kg, tai mums gymbo  2-3m per plati ir dar is rankovyciu rezervo yra gerokai. Crazy striukytes graziau ziurisi ant kuduciu mergyciu - siauresnes jos. Mums su tokiu ugiu ir svoriu crazy striukytes 2-3m idealus dydis. Ir netgi, sakyciau, gymbo tokia skystesne pasitaike striukyte, lyginant sy crazy. Bet gal cia tik tos kolekcijos tokia papuole. nes is gymbo tik viena teturim striukyte - neperku striukiu is ten daugiau ax.gif

aciu 4u.gif bet maniske nera labai kuda, burbuliukas labiau blush2.gif patarkite dar kas nors kas turite su 81 cm ir 11.5 kg koki dydi striukes imti gymboree, prasau labai ax.gif
Atsakyti

itariu Fabiana paste darbuojasi doh.gif net neturi kada uzsukti i temute biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, o kaip su vyrisku dirzu dydziais, reikia ieskot analogiskai kelniu dydziui, pvz. jei dzinsai 32 dydzio toki pati ir dirza?
aciu
Atsakyti
QUOTE(Izabelee @ 2012 11 22, 16:58)
As tai tokio noreciau, bet jauciu vaikiskai atrodo?
http://www.juicycout...tion-collection


Kainos galutinės ar dar minusuojasi?
Atsakyti
R&F, kada žadat iš VS pirkti? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enimdreja: 22 lapkričio 2012 - 16:04
Modniq prasidejo BLOW OUT ir 17val bus IDEELI SALE doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2012 11 22, 16:02)
itariu Fabiana paste darbuojasi  doh.gif net neturi kada uzsukti i temute  biggrin.gif

drinks_cheers.gif wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(ElfuFeja @ 2012 11 22, 17:03)
Merginos, o kaip su vyrisku dirzu dydziais, reikia ieskot analogiskai kelniu dydziui, pvz. jei dzinsai 32 dydzio toki pati ir dirza?
aciu


Kiek girdėjau, dydžių didesnį
Atsakyti
QUOTE(jsmilgė @ 2012 11 22, 17:00)
vat ir mane tas komentaras suneramino  g.gif


As pati su 125cm paemiau M dydi, bet su mintim, kad jei neistempsim su dabartine tai ziemos gale panesios arba liks kitiems metams. Ir dar, Gap mergaitiski jei ziuret pagal metus, tai manajai mazinti
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2012 11 22, 16:04)
Modniq prasidejo BLOW OUT ir 17val bus IDEELI SALE   doh.gif  doh.gif

Aš vežu dukrytę į mokyklėlę, bet gal Rudaplaukė jau tuoj perims kontrolę,nes man jau panikuoti norisi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Izabelee @ 2012 11 22, 16:46)




Eikit sau biggrin.gif gal prasyt kad vyras neta atjungtu iki pirmadienio biggrin.gif dar geriau uzblokuotu biggrin.gif
Atsakyti