Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Deimantuke33 @ 2012 11 21, 20:11)
kur?kada?  bigsmile.gif  kokia??  4u.gif 
kaip tik siandien galvojau ir ziurejau jas

Aga ir man idomu wub.gif drinks_cheers.gif Koki modeliuka?As ta ekspedicine turiu,tipo pacia silciausia,bet man labai paltukai ju faini wub.gif Kokia spalva emei?Juoda?
Pagal striuke Keistuole pazinsiu biggrin.gif
Atsakyti
Gal galit kas pasakyti, ar ta "juodaji penktadieni" bus didesniu nuolaidu, ar jau visos dabar perkat ka esat nuziurejusios?
Atsakyti
mergaites, parekomenduokit koki nors skaistumo suteikianti kremuka pries krempudras..kazko noriu panasaus kaip mac strobe, tik jis man labai pabodo :/
Atsakyti
QUOTE(Gervuoge @ 2012 11 21, 22:44)
mergaites, parekomenduokit koki nors skaistumo suteikianti kremuka pries  krempudras..kazko noriu panasaus kaip mac strobe, tik jis man labai pabodo :/

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajaaa: 21 lapkričio 2012 - 22:53
QUOTE(jottauute @ 2012 11 21, 22:29)
Aga ir man idomu wub.gif  drinks_cheers.gif Koki modeliuka?As ta ekspedicine turiu,tipo pacia silciausia,bet man labai paltukai ju faini wub.gif Kokia spalva emei?Juoda?
Pagal striuke Keistuole pazinsiu biggrin.gif


Kensington, o spalvą aišku juodą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2012 11 21, 22:54)
Kensington, o spalvą aišku juodą  biggrin.gif


o gal galit išduoti iš kur nupirko ir nuorodėlę... blush2.gif
Atsakyti
Koooks grooožis wub.gif wub.gif

http://www.lordandta...ndtaylor/233677
Atsakyti
Labas vakaras,
noriu padekoti sauniai komandai uz prekytes, ir ypac uz knyga, kuri labai laiku ir labai reikalinga darbe 4u.gif
Atsakyti
Kagi kagi... Gal siuntinukai jau matosi?
Atsakyti
QUOTE(davai @ 2012 11 21, 23:19)
Labas vakaras,
noriu padekoti sauniai komandai uz prekytes, ir ypac uz knyga, kuri labai laiku ir labai reikalinga darbe  4u.gif

Kas per knyga? smile.gif
Atsakyti
o ir kvepalams tas black friday kur nors suveiks? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, sakykit kaip ten bus ta sestadieni su tuo GAP, ar nuo sumazintu taikys beveik 60 proc. ar kaip? reikia planuot pirkima biggrin.gif
Atsakyti