Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Lyn @ 2012 11 19, 14:04)
Mergaites,  o  is  tiesu kaip su dezutem Vilniaus,  jau  buvo zadeta  pirmadieni  ax.gif Alaniuk,  laukiam  naujienu 4u.gif




Sveikos, dezutes gavau tik siandien, tikrinu, kai viskas bus paruosta surasysiu laiskelius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alaniukas @ 2012 11 19, 16:14)
Sveikos, dezutes gavau tik siandien, tikrinu, kai viskas bus paruosta surasysiu laiskelius 4u.gif


4u.gif labai labai labai laukiam laiskuciu 4u.gif

p.s. turbut nuo rytojaus dalinsi ?
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2012 11 19, 14:51)
Manau Designer Lift tada butu 4.
Nes as turejau Guerlain 3 nr, o dabar turiu Designer 6.

O gal zinot realiai 3nr nuo 4 ar labai skiriasi tos GA designer pudrytes? nes ziuriu netiniam puslapyje, bet nelabai matau skirtumo spalvinio tarp ju doh.gif idomu kaip realiai?
Atsakyti
QUOTE(Akvilexxx @ 2012 11 19, 15:11)

Tikrai pas tave 23cm  g.gif aš šiaip turiu kedukus, bet nepasakyčiua, kad laabai patogūs, man reikia aerobikai, kad smagūs būtų  rolleyes.gif

Taip, 23
spygliz eme sportui kazkokius, paklausk jos, sake patogus
Atsakyti
Parduodu per mergaites pirktus UGG Cuff usa8 wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(driu @ 2012 11 19, 14:15)
aš jau 273 laukiu  biggrin.gif


as irgi laukiu blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
meginos, o kurios turi Designer Lift nr 4, sakykit koki atspalvi ji turi: gold, baige ar pink?
Atsakyti
QUOTE(Andra* @ 2012 11 19, 17:27)
Parduodu per mergaites pirktus UGG Cuff usa8  wub.gif



Kokie gražūs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(JustArm @ 2012 11 19, 14:08)
Į paštą siuntinukai keliaus trečiadienį  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Aš ką tik iš pašto, išsiunčiau aukciono siuntinukus. Užtrukau beveik valandą. Didžiulė pagarba JustArm, kad kiekvieną savaitę tenka tokį "malonumą" patirti notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(vaniline24 @ 2012 11 19, 15:31)
meginos, o kurios turi Designer Lift nr 4, sakykit koki atspalvi ji turi: gold, baige ar pink?


nei gold, nei pink. gana sviesi
Atsakyti
QUOTE(jsmilgė @ 2012 11 19, 15:23)
O gal zinot realiai 3nr nuo 4 ar labai skiriasi tos GA designer pudrytes? nes ziuriu netiniam puslapyje, bet nelabai matau skirtumo spalvinio tarp ju  doh.gif idomu kaip realiai?

As savaja pirkau cia LT, tiksliai tu skirtumu nepamenu, bet kad spalvos viena nuo kitos skiriasi tai tikrai. Ziurejau ir paleteje, ir konsultante ant rankos tepe kelis variantus ir tikrai skyresi net salia esantys numeriukai. Nenoriu suklaidinti, bet kazkaip vienas rausvesnis, kitas gelsvesnis berods. As emiau nr. 6 tai buvo gelsvesnis uz 5.
Atsakyti
QUOTE(Andra* @ 2012 11 19, 15:27)
Parduodu per mergaites pirktus UGG Cuff usa8  wub.gif

kokie grazus bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(Soffyyy @ 2012 11 19, 15:34)
As savaja pirkau cia LT, tiksliai tu skirtumu nepamenu, bet kad spalvos viena nuo kitos skiriasi tai tikrai. Ziurejau ir paleteje, ir konsultante ant rankos tepe kelis variantus ir tikrai skyresi net salia esantys numeriukai. Nenoriu suklaidinti, bet kazkaip vienas rausvesnis, kitas gelsvesnis berods. As emiau nr. 6 tai buvo gelsvesnis uz 5.

Supratau, aciu 4u.gif jauciu bandau imti 4 g.gif
Atsakyti