Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Noriu paklausti kas turi VIX,o ju trusikeliai visi modeliukai zemi, ta prasme cp nedengtu?
Atsakyti
QUOTE(Akvilexxx @ 2012 11 20, 12:47)
Kaip fainai  bigsmile.gif nu aš gal rasiu pasimatuot pas mus nes neesu tikra dėl dydžio  doh.gif

Kokia tavo koja? Mano gali pasimatuot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bfv403 @ 2012 11 20, 12:22)
Noriu paklausti kas turi VIX,o ju trusikeliai visi modeliukai zemi, ta prasme cp nedengtu?

Man dengia
Atsakyti
QUOTE(andal @ 2012 11 20, 13:24)
Man dengia

o koki turite?
Atsakyti
QUOTE(bfv403 @ 2012 11 20, 12:24)
o koki turite?

jau tokio modeliuko nera prekyboje
Atsakyti
QUOTE(vaiciciaku @ 2012 11 20, 13:21)
Lyn, kuriuos turi? ax.gif Mano tokia irgi krutine, tai jau viena karta su ripple modeliuku teko atsisveikinti verysad.gif ....



mano sakyciau pilnas D. tai virsus tinka L (manieji - sunset ir uluwatu berods)
sunset va
user posted image

kito foto nerandu
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2012 11 20, 11:44)
Ačiū už F&R už siuntinuką

Ačiū jums 4u.gif

QUOTE(Raudonplaukė 12 @ 2012 11 20, 12:16)
Fabiana, ar dar galioja 20 proc. nuolaida GA kosmetikai? ax.gif

Galioja.
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2012 11 20, 12:23)
Kokia tavo koja? Mano gali pasimatuot  mirksiukas.gif

Mano 23,2cm šiaip nešioju 6,5, bet jaučiu šie tokio dydžio ir tiktų g.gif nes dabar turiu 6 dydį nike kitokių, tai tinka ax.gif
Papildyta:
Mergaitės, didelis ačiū kaip visada už siuntinuką, jūs šauniausios mirksiukas.gif wub.gif wub.gif Loren, ačiū 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
O si vientisa http://www.vixpaulah...no-bia-1-piece/ gal kuri pirkus?

kokio reiketu dydzio su A dydzio krutine?
Atsakyti
Kaip keista, kad VIX auksiukas nusitrynė unsure.gif maniškiai VIX tai po visokių maudynių (sūriose jūrose, karštose srovėse, baseine), tai kaip nauji, niekas nei nubluko, nei nusitrynė bigsmile.gif Beje, šnekant apie bandeau, tai man vix labai patinka tokio modelio thumbup.gif nieko nesuploja, nes liemenėlė yra gana tvirta + pakietinimai. Tuo tarpu turiu VS, tai va jų bandeau negražiai (.)(.) padaro schmoll.gif O vix tai man išvis mistika - nors krūtinė nedidelė (75b), bet kažkaip liemenėlės labai gražiai suformuoja ją ir be pakietinimų (turiu 3 modeliukus bandeau, tube ir triangle) wub.gif
Norėčiau dabar juodo iš vix šio arba šio, bet gaila, kad dydžių nėra verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Girl_not4_you: 20 lapkričio 2012 - 12:39
Siulau savuosius David Kahn dzinsiukus, arba keiciu i 25 dydy, bet kokios spalvos . Mano -26 dydis, ruda spalva, 208 lt. 4u.gif

user posted image


Atsakyti
QUOTE(pupen @ 2012 11 20, 13:38)
O si vientisa http://www.vixpaulah...no-bia-1-piece/ gal kuri pirkus?

kokio reiketu dydzio su A dydzio krutine?

Sakyčiau S reiktų g.gif bet jo irgi nėra verysad.gif
Atsakyti