Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Astukasas @ 2012 11 20, 11:44)
Ačiū už F&R už siuntinuką, Loren už dalinimą ir vaikščiojimą laiptais aukštyn žemyn  4u.gif
Nike kedukai geri, kaip ir rašo etiketėje USA 8,5 - 25,5 cm, tai taip ir atitinka  thumbup.gif Šiandien bus išbandyti sporto salėje  mirksiukas.gif

Kaip fainai bigsmile.gif nu aš gal rasiu pasimatuot pas mus nes neesu tikra dėl dydžio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Karickike @ 2012 11 20, 11:29)
Kadangi jau vistiek vyksta diskusija apie VIX, tai ir aš paklausiu smile.gif Tokie gražūs man tie jų maudomai, ir, kad pabandyti nusipirkau biškutį dėvėtą iš mergaitės mūsų temoje ir man beria odą nuo to metaliuko, kur yra liemenėleje per viduriuką tarp krūtų  g.gif  šiaip turiu aš alergija paprastam metalui ir negaliu jo nešiot, bet čia tikėjausi, kad to nebus, nes visgi 24K gold rašo smile.gif ar yra dar kam taip buvę ? ar jau palaidot man mintis dėl VIX su visokiom metalinėm detalėm ?  4u.gif

Ne tau vienai taip 4u.gif Ir man beria, ir mano draugei ax.gif Nors aš jokiems metalams iki šiol alergiška nebuvau. Paprastus auskarus galiu savaitę laiko nešioti.
Nezinau koks ten auksas, bet jis man po mėnesio jau apsitrynė biggrin.gif
Išsiunčiau dabar kitokį maudomuką, gal bus tobulesni tie geležiukai ax.gif
Bet man vistiek VS pirmoj vietoj ax.gif O jei dar su push up wub.gif
Atsakyti
Soffyyy, kokį ėmei VIX? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ineciuxxx @ 2012 11 20, 11:52)
mirksiukas.gif    Giorgio Armani eyes to kill mascara

Aciu 4u.gif

QUOTE(braskee84 @ 2012 11 20, 11:55)
As kaip tik galvoju apie pirmaji, is kur perkat?  4u.gif

Is cia http://www.giorgioar...e...14&cgid=eye

QUOTE(Akvilexxx @ 2012 11 20, 11:57)
Jei pilnas C tai tiks  4u.gif
Gailiuosi gailiuosi  doh.gif nu nieko  4u.gif
Tik eyes to kill  mirksiukas.gif

Aciu 4u.gif imsiu pirmaji tada biggrin.gif

QUOTE(Soffyyy @ 2012 11 20, 12:07)
Labai individualu ax.gif Man padažytų blakstienų efektas geresnis excess, bet juo sunkiau pasidažyti neapsitepliojus biggrin.gif Bet pripratau ir buvo thumbup.gif
Paprastas eyes to kill irgi puikus 4u.gif

Nu reiks tada kada ir ta kita pabandyti, kad zinociau kuris geresnis biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2012 11 20, 12:49)
Ne tau vienai taip 4u.gif Ir man beria, ir mano draugei ax.gif Nors aš jokiems metalams iki šiol alergiška nebuvau. Paprastus auskarus galiu savaitę laiko nešioti.
Nezinau koks ten auksas, bet jis man po mėnesio jau apsitrynė biggrin.gif
Išsiunčiau dabar kitokį maudomuką, gal bus tobulesni tie geležiukai ax.gif
Bet man vistiek VS pirmoj vietoj ax.gif O jei dar su push up wub.gif


Ech, vadinasi ne viena aš tokia jautruole, yra likimo draugių 4u.gif kokį dabar pirkot VIX ? 4u.gif
Atsakyti
o man vix kazkodel labiau patiko maudomukai, gal tiesiog, kad naujove man. VS turejusi kokiu 5 tik, dabar vix turiu 3 ax.gif
turesiu ir daugiau gal, reikia pirma netikusias smutkes isparceliuot lotuliukas.gif
va sitas koks grazuolis realiai, bent jau man wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LOCKETS: 20 lapkričio 2012 - 12:12
QUOTE(LOCKETS @ 2012 11 20, 12:10)
o man vix kazkodel labiau patiko maudomukai, gal tiesiog, kad naujove man. VS turejusi kokiu 5 tik, dabar vix turiu 3 ax.gif
turesiu ir daugiau gal, reikia pirma netikusias smutkes isparceliuot lotuliukas.gif

Man Vix tai nerealūs, balinau net vieną ir nieko, niekas nenusiplauna, neblunka ir modeliai wub.gif nors vaikiškas tai pabluko ax.gif
Atsakyti
Mergaitės, patarkit ar C-D krūtinė į L tilps? ar laikys? blush2.gif
http://www.vixpaulah...au-sash-bottom/
Atsakyti
Parduodu GEOX basutes
8,5 dydis - pamazintos (atitinka 37,5 dydi)
kaina 250 Lt

prasau rasykite i AZ 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ditele @ 2012 11 19, 20:33)
Timberland batai- thumbup.gif  wub.gif , o dabar dar ir kaina jų nereali-kam patinka toks stiliukas, rekomenduoju cool.gif .



kaip batukų dydžiai? atitinka?

Fabiana, ar dar galioja 20 proc. nuolaida GA kosmetikai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pauliniausia @ 2012 11 20, 13:15)
Mergaitės, patarkit ar C-D krūtinė į L tilps? ar laikys? blush2.gif
http://www.vixpaulah...au-sash-bottom/



as su tokia krutine tik apie bia galvoju. turiu 2 bia modelius ir kitu net nemeginsiu.
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2012 11 20, 13:17)
as su  tokia  krutine  tik  apie  bia  galvoju.  turiu  2  bia  modelius  ir  kitu  net  nemeginsiu.

Lyn, kuriuos turi? ax.gif Mano tokia irgi krutine, tai jau viena karta su ripple modeliuku teko atsisveikinti verysad.gif ....
Atsakyti