Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(inga1234 @ 2012 11 20, 10:35)
O, gal kas turi toki virsu, ar su C tiks L dydis?

Manau tiks, mes man su B, M idealiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kaciora @ 2012 11 20, 17:57)
Mergaites, gal galit patarti koki dydi, S, ar M sio virsau imti, kad B dydio krutinei tiktu? Bandeau tai M tinka  ax.gif
user posted image


Turiu toki, tai su B krutine emiau M dydi ir tikrai ne didelis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kaciora @ 2012 11 20, 10:57)
Mergaites, gal galit patarti koki dydi, S, ar M sio virsau imti, kad B dydio krutinei tiktu? Bandeau tai M tinka  ax.gif

Žiūrint kokio vaizdo nori, jei nedidelė B aš imčiau S mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiciciaku @ 2012 11 20, 10:44)
Mergaites, pagelbekit koks geresnis tusas Giorgio Armani eyes to kill mascara ar eyes to kill excess mascaraax.gif

Labai individualu ax.gif Man padažytų blakstienų efektas geresnis excess, bet juo sunkiau pasidažyti neapsitepliojus biggrin.gif Bet pripratau ir buvo thumbup.gif
Paprastas eyes to kill irgi puikus 4u.gif
Atsakyti
Turim pradėtus rinkti užsakymus:

www.cku.com
www.toysrus.com
www.bathandbodyworks.com
www.finishline.com
www.theperfumespot.com
www.envirosax.com
www.luckyscent.com
www.luckyvitamin.com
www.nyxcosmetics.com
www.iherb.com - 10% nuolaida
www.victoriassecret.com
www.campmor.com
www.talbots.com - 30% nuolaida
www.shoesurfing.com - 10% nuolaida
www.crazy8.com
www.dermstore.com - 20$ nuolaida nuo 100$
www.shoemetro.com
www.perpetualkid.com
www.lilydirect.com
www.dillards.com
www.sierratradingpost.com
www.drugstore.com
www.fragranceshop.com
www.giorgioarmanibeauty.com
www.bostonproper.com
www.famousfootwear.com
www.gymboree.com


Junkitės ir prie čia nepaminėtų parduotuvių, pirksim viską, kas susirinks (arba nereikia laukti prisijungiančių) 4u.gif

BENDRA TEMOS IŠPARDUOTUVĖ
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fabiana: 20 lapkričio 2012 - 11:44
vix sale skyriuj jau su nuolaida kainos nurodytos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pupen @ 2012 11 20, 11:21)
vix sale skyriuj jau su nuolaida kainos nurodytos? g.gif

Be mirksiukas.gif
Atsakyti
Kadangi jau vistiek vyksta diskusija apie VIX, tai ir aš paklausiu smile.gif Tokie gražūs man tie jų maudomai, ir, kad pabandyti nusipirkau biškutį dėvėtą iš mergaitės mūsų temoje ir man beria odą nuo to metaliuko, kur yra liemenėleje per viduriuką tarp krūtų g.gif šiaip turiu aš alergija paprastam metalui ir negaliu jo nešiot, bet čia tikėjausi, kad to nebus, nes visgi 24K gold rašo smile.gif ar yra dar kam taip buvę ? ar jau palaidot man mintis dėl VIX su visokiom metalinėm detalėm ? 4u.gif
Atsakyti
Dar kartą dėl VS primenu 4u.gif Kam tinka tokios kainos,kaip matosi krepšeliuose ir nenorite laukti papildomos nuolaidos, parašykite į paštą. Greičiau nupirksim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilexxx @ 2012 11 20, 11:57)
Jei pilnas C tai tiks  4u.gif
Gailiuosi gailiuosi  doh.gif nu nieko  4u.gif
Tik eyes to kill  mirksiukas.gif



Aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kaciora @ 2012 11 20, 11:59)
Manau tiks, mes man su B, M idealiai  4u.gif



Aciu 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už F&R už siuntinuką, Loren už dalinimą ir vaikščiojimą laiptais aukštyn žemyn 4u.gif
Nike kedukai geri, kaip ir rašo etiketėje USA 8,5 - 25,5 cm, tai taip ir atitinka thumbup.gif Šiandien bus išbandyti sporto salėje mirksiukas.gif Carters 3 dalių pižamytė, kai už tokią pigią kainą, tai bus super. Tik va gaila TH striukytė man didoka doh.gif Mano juoda, M dydis, kažkaip mėgstu aptemptesnius drabužius, tai negražus laisvumas blush2.gif Gal kuri norėtų?
Dabar jau bijau, kad TH suknytė M bus didelė, kurios laukiu doh.gif O dar turi parkeliaut ir džinsai, tai teks viską pardavinėt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilexxx @ 2012 11 20, 11:28)



aciu bigsmile.gif
Atsakyti