Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Andra* @ 2012 11 20, 09:24)
nu va, dar labiau ju noriu  wub.gif bet reik saks nuolaidos  unsure.gif

drinks_cheers.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Akvilexxx @ 2012 11 20, 09:26)
O nėra siauri  g.gif norėsiu dabar ir aš  bigsmile.gif  wub.gif

Ne zinok tikrai nera siauri, mano keltis tikrai auksta, tai man jie kaip tik nenoreciau tikrai platesniu nes butu kaip kaliosai 4u.gif vakar tik pasiemiau, tai sedziu darbuki apsipatenkinus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1lempute: 20 lapkričio 2012 - 10:31
QUOTE(1lempute @ 2012 11 20, 10:29)
drinks_cheers.gif  wub.gif
Papildyta:

Ne zinok tikrai nera siauri, mano keltis tikrai auksta, tai man jie kaip tik nenoreciau tikrai platesniu nes butu kaip kaliosai 4u.gif vakar tik pasiemiau, tai sedziu darbuki apsipatenkinus  wub.gif

Kaip fainai, reikėjo ir man imt doh.gif nu nieko biggrin.gif o kaip ta oda, blizgi labai g.gif
Atsakyti
QUOTE(ewiwa @ 2012 11 19, 22:03)
Mergaites nupirktumet bostonproper ? ten 50% off final clearance bigsmile.gif



50% dar nuo nuolaidos? ar kur parasyta sale jau galutine kaina?
Atsakyti
O, gal kas turi toki virsu, ar su C tiks L dydis?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Akvilexxx @ 2012 11 20, 09:32)
Kaip fainai, reikėjo ir man imt  doh.gif nu nieko  biggrin.gif o kaip ta oda, blizgi labai  g.gif

Ne zinok jinai nera tokia labai blizgi, as isivaizdavau kad labiau blizges, o uzkulnis verstos odos wub.gif sakiau imam tada drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1lempute: 20 lapkričio 2012 - 10:36
Mergaites, pagelbekit koks geresnis tusas Giorgio Armani eyes to kill mascara ar eyes to kill excess mascara. ax.gif
Atsakyti
labas,gal galit pakomentuot dydzius,nelabai suprantu,PM tai cia tipo smulkiom panom?su98cm krutine sita bliuska netiks ?ACIU 4u.gif
http://www.6pm.com/c.....zfcTest=mat:1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wwwasare: 20 lapkričio 2012 - 10:51
Early Black Friday! Celebrate the holidays with 25% off everything in NBCU's Friends store, today only! Use code BFFRIENDS at checkout until midnight PT tonight to get the deal. Go


http://www.nbcuniver...assic-nbc-shows
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dainna: 20 lapkričio 2012 - 10:53
QUOTE(vaiciciaku @ 2012 11 20, 11:44)
Mergaites, pagelbekit koks geresnis tusas Giorgio Armani eyes to kill mascara ar eyes to kill excess mascaraax.gif



1 mirksiukas.gif Giorgio Armani eyes to kill mascara
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ineciuxxx: 20 lapkričio 2012 - 10:55
QUOTE(vaiciciaku @ 2012 11 20, 11:44)
Mergaites, pagelbekit koks geresnis tusas Giorgio Armani eyes to kill mascara ar eyes to kill excess mascaraax.gif


As kaip tik galvoju apie pirmaji, is kur perkat? 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, gal galit patarti koki dydi, S, ar M sio virsau imti, kad B dydio krutinei tiktu? Bandeau tai M tinka ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(inga1234 @ 2012 11 20, 10:35)
O, gal kas turi toki virsu, ar su C tiks L dydis?

Jei pilnas C tai tiks 4u.gif

QUOTE(1lempute @ 2012 11 20, 10:35)
Ne zinok jinai nera tokia labai blizgi, as isivaizdavau kad labiau blizges, o uzkulnis verstos odos  wub.gif sakiau imam tada drinks_cheers.gif  4u.gif

Gailiuosi gailiuosi doh.gif nu nieko 4u.gif

QUOTE(vaiciciaku @ 2012 11 20, 10:44)
Mergaites, pagelbekit koks geresnis tusas Giorgio Armani eyes to kill mascara ar eyes to kill excess mascaraax.gif

Tik eyes to kill mirksiukas.gif
Atsakyti