Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(keistuole @ 2012 11 20, 15:35)
bet aš suprantu, kad jie tinka mažoms krūtinėms ne dėl to, kad ją didiną, o todėl, kad geriau laikosi ir tvarkingiau atrodo.
Dėkis kokią nori formą jei nėr krūtinės tai ir neatsiras ji, na nebent ten bus visokie push upai ir pan.

Na taip tas tiesa drinks_cheers.gif, tik as negalvojau, kad vizualiai dar mazins krutine, kas man ir nutiko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2012 11 20, 09:35)
bet aš suprantu, kad jie tinka mažoms krūtinėms ne dėl to, kad ją didiną, o todėl, kad geriau laikosi ir tvarkingiau atrodo.
Dėkis kokią nori formą jei nėr krūtinės tai ir neatsiras ji, na nebent ten bus visokie push upai ir pan.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgina@ @ 2012 11 20, 08:49)
drinks_cheers.gif ir aš taip manau

drinks_cheers.gif aš turėjau bandeu su tikro B dydžio krūtine ir man nesižiūrėjo jis-mano manymu, bandeu ant mažesnės krūtinės tikrai gražiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ditele @ 2012 11 20, 16:16)
drinks_cheers.gif aš turėjau bandeu su tikro B dydžio krūtine ir man nesižiūrėjo jis-mano manymu, bandeu ant mažesnės krūtinės tikrai gražiau ax.gif

O aš maniau, kad mano B dydzio krutine skaitosi prie mazu tongue.gif Matyt ant mazos krutines gerai ziuris tokio tipo maudomai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amliv99: 20 lapkričio 2012 - 09:22
QUOTE(keistuole @ 2012 11 20, 09:35)
bet aš suprantu, kad jie tinka mažoms krūtinėms ne dėl to, kad ją didiną, o todėl, kad geriau laikosi ir tvarkingiau atrodo.
Dėkis kokią nori formą jei nėr krūtinės tai ir neatsiras ji, na nebent ten bus visokie push upai ir pan.


drinks_cheers.gif biggrin.gif turiu vs maudomą tokio tipo su A dydžio krūtine, nieko ten man nedidina, ar mažina, net nežinau, bet aš visai patenkinta
Atsakyti
QUOTE(Ditele @ 2012 11 20, 09:16)
drinks_cheers.gif aš turėjau bandeu su tikro B dydžio krūtine ir man nesižiūrėjo jis-mano manymu, bandeu ant mažesnės krūtinės tikrai gražiau ax.gif

mano A, tai iš visų turimų VIX, būtent bandeau vizualiai atrodo geriausiai, imsiu dar wub.gif
Atsakyti
http://www.loft.com/...common/home.jsp

Viskam -40% 4u.gif
Atsakyti
Merginos kas turit kaip šis? g.gif
user posted image

as turiu šį su C- L dydį,bet lyg ir mažesnio norėtūsi, bet šiaip gražiai žiūrisi

user posted image
dabar galvoju gal paimti dar šio tik viršutinę dalį g.gif kaip manot derės....
user posted image
Atsakyti



QUOTE(driu @ 2012 11 20, 02:38)
mano A, tai iš visų turimų VIX, būtent bandeau vizualiai atrodo geriausiai, imsiu dar  wub.gif


ir man taip pat rolleyes.gif i kitokius jau net neziuriu, bandeau geriausiai man atrodo su A ax.gif
Atsakyti
labas rytas, issiunciau skubu Gap smile.gif
kainos geros labai, ir dar taiko papildoma 30 % su kodu MERRYDAY

gal spesit nupirkti kol dar galioja, mano jau susidaro free shipas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bakardi: 20 lapkričio 2012 - 10:10
Rudaplauke, ir as skubu laiskiuka parasiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Andra* @ 2012 11 20, 09:47)
Merginos kas turit kaip šis? g.gif
user posted image

turiu tokį tik kitokiais raštais, man labai fainas wub.gif bet vėl gi su A biggrin.gif
Atsakyti