Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

gal kas nores prisijungti smile.gif
Nusiunciau mergaitems 20% gymboree koduka 4u.gif
Atsakyti
Turim pradėtus rinkti užsakymus:

www.cku.com
www.toysrus.com
www.bathandbodyworks.com
www.ae.com
www.finishline.com
www.theperfumespot.com
www.1-save-on-lens.com
www.envirosax.com
www.luckyscent.com
www.luckyvitamin.com
www.nyxcosmetics.com
www.iherb.com - 10% nuolaida
www.victoriassecret.com
www.campmor.com
www.talbots.com - 30% nuolaida
www.shoesurfing.com - 10% nuolaida
www.crazy8.com
www.dermstore.com - 20$ nuolaida nuo 100$
www.shoemetro.com
www.perpetualkid.com
www.lilydirect.com
www.beyondtherack.com
www.dillards.com
www.sierratradingpost.com
www.drugstore.com
www.fragranceshop.com
www.giorgioarmanibeauty.com
www.bostonproper.com
www.famousfootwear.com
www.gymboree.com


Junkitės ir prie čia nepaminėtų parduotuvių, pirksim viską, kas susirinks (arba nereikia laukti prisijungiančių) 4u.gif

BENDRA TEMOS IŠPARDUOTUVĖ

Atsakyti
QUOTE(ledi_x @ 2012 11 20, 04:17)
as vis ziuriu i vix maudymukus ir galvoju ar tiktu bandeu modelis mazai krutinei (A dydziui), ar ten yra koks pakietinimas ar kazkas panasaus?


Visos cia sneka, kad bandeu skirta mazoms krutinems, bet as kazkur skaiciau kazkoki straipsni, kad jos netinka mazoms krutinems doh.gif ir zinok kur tiesa g.gif kol, pats neisbandai tol nesuzinai blush2.gif Pagal savo patirti galiu pasakyti, kad man su B dydziu bandeu mazina krutine doh.gif cia is VIX, bet vis dedu vilti, kad cia tik toks modelis pasitaike doh.gif doh.gif doh.gif tad turiu minti dabar isbandyti is VS bandeu tipo maudoma. Tikiu, kad jis nemazins o net didins blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amliv99: 20 lapkričio 2012 - 08:26
QUOTE(amliv99 @ 2012 11 20, 09:19)
Visos cia sneka, kad bandeu skirta mazoms krutinems, bet as kazkur skaiciau kazkoki straipsni, kad jos netinka mazoms krutinemes  doh.gif ir zinok kur tiesa  g.gif kol, pats neisbandai tol nesuzinai  blush2.gif Pagal savo patirti galiu pasakyti, kad man su B dydziu bandeu mazina krutine  doh.gif cia is VIX, bet vis dedu vilti, kad cia tik toks modelis pasitaike  doh.gif  doh.gif  doh.gif tad turiu minti dabar isbandyti is VS bandeu tipo maudoma. Tikiu, kad jis nemazins o net didins  blush2.gif

Is savo patirties galiu pasakyti, kad ir VS bandeu stiliaus maudomai mazina optiskai krutine doh.gif Mano irgi B dydis 4u.gif

Linute, parasiau Jums laiskeli ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krista08: 20 lapkričio 2012 - 08:24
QUOTE(krista08 @ 2012 11 20, 15:24)
Is savo patirties galiu pasakyti, kad ir VS bandeu stiliaus maudomai mazina optiskai krutine  doh.gif Mano irgi B dydis  4u.gif


Echh doh.gif doh.gif doh.gif o taip tikejausi doh.gif

Aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amliv99: 20 lapkričio 2012 - 08:25
Labas rytas mergaites, ar dar renkat Armani Beauty su - 20, atsiusciau nediduka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiciciaku @ 2012 11 20, 08:29)
Labas rytas mergaites, ar dar renkat Armani Beauty su - 20, atsiusciau nediduka ax.gif

Renka-yra sąrašiukyje mirksiukas.gif
Atsakyti
O tada su C dydziu krutine koki dydi VIX reikia imti, nes skaiciau, kad su B ima L dydi, tai su C jau neta? Is su klubais 94-95 cm imti apacia S ar M?

Aciu
Atsakyti
QUOTE(amliv99 @ 2012 11 20, 08:19)
Visos cia sneka, kad bandeu skirta mazoms krutinems, bet as kazkur skaiciau kazkoki straipsni, kad jos netinka mazoms krutinems  doh.gif ir zinok kur tiesa  g.gif kol, pats neisbandai tol nesuzinai  blush2.gif Pagal savo patirti galiu pasakyti, kad man su B dydziu bandeu mazina krutine  doh.gif cia is VIX, bet vis dedu vilti, kad cia tik toks modelis pasitaike  doh.gif  doh.gif  doh.gif tad turiu minti dabar isbandyti is VS bandeu tipo maudoma. Tikiu, kad jis nemazins o net didins  blush2.gif


bet aš suprantu, kad jie tinka mažoms krūtinėms ne dėl to, kad ją didiną, o todėl, kad geriau laikosi ir tvarkingiau atrodo.
Dėkis kokią nori formą jei nėr krūtinės tai ir neatsiras ji, na nebent ten bus visokie push upai ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Ditele @ 2012 11 20, 09:31)
Renka-yra sąrašiukyje mirksiukas.gif

Ieskojau Armani Bueaty ir nemaciau, kad kad turi buti Giorgio.... doh.gif nu rytas dar tik, matyt neatsibudau... biggrin.gif reikia eiti kavos gerti... Aciu Ditele 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaiciciaku: 20 lapkričio 2012 - 08:39
Sveikos 4u.gif
gal žinote kur ieškoti ne sintetinių kvapų į spintą? unsure.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2012 11 20, 08:35)
bet aš suprantu, kad jie tinka mažoms krūtinėms ne dėl to, kad ją didiną, o todėl, kad geriau laikosi ir tvarkingiau atrodo.
Dėkis kokią nori formą jei nėr krūtinės tai ir neatsiras ji, na nebent ten bus visokie push upai ir pan.

drinks_cheers.gif ir aš taip manau

mergaitės o su 94 apatinę dalį vix imt S ar M jei be raištelių?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgina@: 20 lapkričio 2012 - 08:50