Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Ltwai, ką planuoji imti GNLD? 4u.gif


O ką apie Tre en en galėtumėt papasakoti geriančios? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linutelia: 19 lapkričio 2012 - 20:20
QUOTE(hermess @ 2012 11 19, 20:49)
gal kas turit issisaugoje nuoroda, kur pasitikrint kosmetikos galiojima? kiek randu internete kur galima pasitikrint, nera man reikalingos firmos..  ax.gif

http://makeup-review....ua/decoder.php
Atsakyti
Labas vakaras,

labai AČIŪ Rudaplaukei ir Fabianai uz prekytes 4u.gif wub.gif
Alaniukui už dalybas Ačiū wub.gif

Viskas thumbup.gif , tik viena vyriška striuke is lansend, gal kas turi xxl ir nori keisti i xl...kazkaip per krutine gal noretusi erdviau:
http://www.landsend....~228889_59.html
Atsakyti
Sveikos. Gal žadat neužilgo užsakinėti iš ae.com? Galėčiau prisijungti su $18, jeigu iki siuntimo trūksta, bet išpardavimai 20d. baigsis. unsure.gif
Papildyta:
Arba, sutikčiau dalintis šipingą, jeigu kas prisijungtų dar. smile.gif Nes labai geros nuolaidos ten dabar. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutelia @ 2012 11 19, 21:19)
Ltwai, ką planuoji imti GNLD?  4u.gif

Blaskausi tarp Formula IV ir Caroteinoid Complex g.gif . Ka tik skambinau platintojai Lietuvoje, tai patare siuos ax.gif . Bet pati pripazino, kad GNLD Lietuvoje ir USA sudetis skiriasi doh.gif doh.gif
Atsakyti
Vakaras tiesiog nuostabus biggrin.gif -viskas, kaip nulieta ir labai wub.gif Ačiū Rudaplaukei su Fabuku oro_buckis.gif aciuks.gif - TH kelnikės su 102/103 idealiai ir labai fainutės, elastingos thumbup.gif , mažius savo Acorn tapkėmis patenkytas varinėja cool.gif, Denim&Supply džinsiukai nerealūs-minkštučiai, tamprūs, ne per stori ir ne per ploni, spalvikė thumbup.gif , 34 ilgis aukštaūgėms idealiai (ėmiau 30/34 dydį su savo matmenimis, jei kam aktualu smile.gif )- žodžiu, Denim&Supply džinsiukai mano mylimukai, nes kiek turiu, tai visi thumbup.gif , o prie jų Lauren Jeans Co. šita bliuskelė kaip gerai tinka wub.gif - S dydis amn idealiai ir net rankovių bei pačios ilgis thumbup.gif , Macadamia aliejukas odai irgi l. fainas-gerai susigeria ir minkština, drėkina odą gerai, vitaminą C bandysiu ryt-kaip tik mano turėtas šiandien pasibaigė rolleyes.gif, Timberland batai- thumbup.gif wub.gif , o dabar dar ir kaina jų nereali-kam patinka toks stiliukas, rekomenduoju cool.gif .
Ir, aišku, ačiū labai Alaniukui ir jos mažajam pagalbinykui 4u.gif 4u.gif 4u.gif !
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ditele: 19 lapkričio 2012 - 20:34
QUOTE(ltwai @ 2012 11 19, 22:33)
Blaskausi tarp Formula IV ir Caroteinoid Complex  g.gif . Ka tik skambinau platintojai Lietuvoje, tai patare siuos ax.gif . Bet pati pripazino, kad GNLD Lietuvoje ir USA sudetis skiriasi doh.gif  doh.gif


Aš nežinau ko man reiktų g.gif Bet dabar aš biški nusilpus, reiktų kažko pasistriprinimui, atsistatymui unsure.gif Carotenoid'us tai geriau. Įdomu kaip tie Formula IV g.gif Gal kažką tau papasakojo apie juos?

Ditele, kokie Timberland batukai faini wub.gif Kaip su dydžiais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linutelia: 19 lapkričio 2012 - 20:36
QUOTE(linamog @ 2012 11 19, 12:56)
Rasykit pedos ilgi, tiek dydziai nieko nesako.

Jei pedos ilgis 26cm, tai koks dydis tiktu?
Atsakyti
mergaitės, iherb dar nenupirkot? galiu atsiųst? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jonozmona @ 2012 11 19, 13:28)
Labas vakaras,

labai AČIŪ Rudaplaukei ir Fabianai uz prekytes
Alaniukui [/b]už dalybas Ačiū



QUOTE(Ditele @ 2012 11 19, 13:33)
Vakaras tiesiog nuostabus biggrin.gif -viskas, kaip nulieta ir labai 



aciu uz pirkinukus 4u.gif

QUOTE(6Combo9 @ 2012 11 19, 13:30)
Sveikos. Gal žadat neužilgo užsakinėti iš ae.com? Galėčiau prisijungti su $18, jeigu iki siuntimo trūksta, bet išpardavimai 20d. baigsis. unsure.gif
Papildyta:
Arba, sutikčiau dalintis šipingą, jeigu kas prisijungtų dar. smile.gif Nes labai geros nuolaidos ten dabar. bigsmile.gif



renkam uzsakyma drinks_cheers.gif


QUOTE(Alatėja_ @ 2012 11 19, 13:43)
mergaitės, iherb dar nenupirkot? galiu atsiųst?  4u.gif


dar nenupirkom, galima jungtis rolleyes.gif






vix 30% nuolaida SALE prekems 4u.gif
Atsakyti
O 6pm yra kodukas ax.gif
Atsakyti
galit vix puslapiuką įmesti 4u.gif
Atsakyti