Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(jurgema @ 2012 11 19, 16:41)
Laba,

As jungciausi smile.gif. tik idomu kaip prisitaikyt dydi? Ar tikrai nesiojant 38 dydi atitiks ju 7,5?


as su 24,5 cm. imu 7,5 g.gif
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2012 11 19, 16:43)
Tai jeigu jusu tikrai 38 euro ir pedute -25 cm, tai tada imkit US -8. 4u.gif



Dekui smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras,

kokia sierra nuolaida turit? 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, pagelbėkite, o man nešiojančiai S apačią, ralph lauren džinsai reikalingi 26x32 ? Mano ugis 170 cm 4u.gif Ačiū..
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2012 11 19, 16:58)

2."GUESS"dzinsiukai kur daug kas emem is Lordandtaylor super minkstuciai, jie ne kaip dzinsai , o kaip kelnes -tympos , nes labai tamprus.




Cia apie Skinny Brittney ax.gif modeliuka ir as laukiu bigsmile.gif taip smalsu atitiko dydis? ax.gif Koki su kiek gavote? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Enimdreja @ 2012 11 19, 16:34)
Alaniuk, kokią čia dėžutę gavote? ax.gif

292 smile.gif

QUOTE(vasara77 @ 2012 11 19, 16:46)
Labas vakaras,

kokia sierra nuolaida turit?  4u.gif

35 ax.gif
Atsakyti
Jei kam aktualu, 8,5 dydyje, viduje pilkų kedukų 25,5 cm 4u.gif , tiek ir rašo kedukų viduje 4u.gif
http://www.6pm.com/n.....zfcTest=mat:1
Atsakyti
QUOTE(ineciuxxx @ 2012 11 19, 16:57)
Cia apie Skinny Brittney ax.gif  modeliuka ir as laukiu  bigsmile.gif  taip smalsu atitiko dydis?  ax.gif  Koki su kiek gavote?  bigsmile.gif


As emiau tas dvieju pusiu juodas, neatidaro kazko puslapio siandien man visa diena.

Tai ziuriu uzsidejo ant siknytes 1 cm, tai su 91 cm per klubus , emiau 26, man idealiai.
Pirkau toki koki nesioju.
Bet jauciu ner didelio skirtumo ir dydziu mazesni, nes labai labai tamprus. 4u.gif
Atsakyti
cray.gif taip norėjau šitų aukcioninių batukų - nelaimėjau, bet pirkusiai netiko - perpirkau, o man... irgi maži cray.gif reikia 37 dydžio kojos sad.gif gal kuri norit?
http://t0.gstatic.co...D5ncJd06KymUAwg
Atsakyti
O kada rinksit aeropostale?
g.gif
Atsakyti

Laba diena, g.gif


O Kaunas siandien negavo dezuciu?
Atsakyti
Merginos, kurios esate atsiuntusios VS užsakymus, jei jums tinka kainos be papildomos nuolaidos, tai parašykite laiškelį ax.gif Nes dabar nebeduoda tos nuolaidos, tai kol vėl atsiras, nereikės eilutėje stovėti smile.gif
Atsakyti