Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(jsmilgė @ 2012 11 19, 15:13)
Aciu  4u.gif  4u.gif  4u.gif
man atrodo jau kazkada Shopaholic rase, kad ji naudoja 4nr ant visai neidegusio veiduko. Tai vat man uzstrige buvo, kad ir man turetu tikti tas atspalvis. tik norejau dar karta pasitikslinti  biggrin.gif

Nu ne, ji naudoja 6nr 4u.gif
4nr idealus man šviesiai odai, nėra jokio ružavumo ir sakyčiau jis šviesesnis nei tarkim LM Sand spalvytė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2012 11 19, 15:58)


5."Steve Madden"basutes, labai fainos, nesunkios, pagal kaina tikrai liuksiskos, tik gaila emiau puse dydzio mazesnes, tai man mazos. verysad.gif .Emiau 6.5 , o reikejo imti 7, dydis ju tikrai atitinka. PARDUODU, arba keiciu i 7.



sveiki, o jos tinka siaurai kojytei ? idomu koks basuciu svoris
Atsakyti
QUOTE(Akvilexxx @ 2012 11 19, 16:05)
Nu ne, ji naudoja 6nr  4u.gif
4nr idealus man šviesiai odai, nėra jokio ružavumo ir sakyčiau jis šviesesnis nei tarkim LM Sand spalvytė  ax.gif


O, kokia naudinga man informacija parasete 4u.gif . As ir vis mastau koki Nr. man sviesiaodei visiskai reiktu imti - vasara naudoju sand LM kremuka, dabar jis man per tamsus, tai vis pamastydavau apie 2 Nr. armanio designer lift, bet gal ir 4 Nr. butu ne per tamsus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilexxx @ 2012 11 19, 16:05)
Nu ne, ji naudoja 6nr  4u.gif
4nr idealus man šviesiai odai, nėra jokio ružavumo ir sakyčiau jis šviesesnis nei tarkim LM Sand spalvytė  ax.gif

Gal ir klistu... Nors man uzsiakcentave kazkodel, kad ji sake, jog eme 4nr, nes veiduko visai vasar nedegino saulutej ax.gif Gaila, kad jos nebera temutej - tiek daug geru patarimu is jos puses budavo... verysad.gif Jos komentarai visada budavo verti demesio ax.gif
Atsakyti
O Armani naujos MAESTRO pudrytes niekas nenaudojat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2012 11 19, 15:57)
pirk,  o  tai tikrai  dar  kelis  kartus  pakeisim  uzsakymus smile.gif)

jau biggrin.gif

QUOTE(rimaitytetyte @ 2012 11 19, 15:58)
Diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiidelis ACIU musu darbstuolem R&F.

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*FemmeFatale* @ 2012 11 19, 16:12)
sveiki, o jos tinka siaurai kojytei ? idomu koks basuciu svoris


Taip, tinka siaurai kojytei. Svorio nezinau, nes emiau 3 prekes is tos parduotuves , tai negaliu pasakyti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*FemmeFatale* @ 2012 11 19, 16:12)
sveiki, o jos tinka siaurai kojytei ? idomu koks basuciu svoris

Svoris 600gr 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2012 11 19, 16:22)
Taip, tinka siaurai kojytei. Svorio nezinau, nes emiau 3 prekes is tos parduotuves , tai negaliu pasakyti. 4u.gif



QUOTE(Akvilexxx @ 2012 11 19, 16:24)
Svoris 600gr  4u.gif


Aciu 4u.gif

Gal kas noretu prisijungti 1 perki kitos puse kainos smile.gif http://www.famousfoo...ns P-Gwenn.aspx zinoma jei mergaites nupirktu ir kaip ten su shipuku g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *FemmeFatale*: 19 lapkričio 2012 - 16:37
Alaniuk, kokią čia dėžutę gavote? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*FemmeFatale* @ 2012 11 19, 16:30)
Aciu  4u.gif

Gal kas noretu prisijungti 1 perki kitos puse kainos  smile.gif http://www.famousfoo...ns P-Gwenn.aspx zinoma jei mergaites nupirktu ir kaip ten su shipuku  g.gif

Laba,

As jungciausi smile.gif. tik idomu kaip prisitaikyt dydi? Ar tikrai nesiojant 38 dydi atitiks ju 7,5?
Atsakyti
QUOTE(jurgema @ 2012 11 19, 16:41)
Laba,

As jungciausi smile.gif. tik idomu kaip prisitaikyt dydi? Ar tikrai nesiojant 38 dydi atitiks ju 7,5?

Tai jeigu jusu tikrai 38 euro ir pedute -25 cm, tai tada imkit US -8. 4u.gif
Atsakyti