Įkraunama...
Įkraunama...

Trijų Karalių dovanos

QUOTE(dahlia+++ @ 2013 01 08, 21:02)
Vakar Trys Karaliai nuvežė dovanas vaikams į skyrių..
hi:) šiek tiek fotografavo, yra nuotraukyčių.  Kas norėtumėt pasižiūrėti -rašykit až, atsiųsim nuorodą.
Bet.. žinokit, kad tokiomis akimirkomis kaip niekad aiškiai supranti, jog kiekviena šventė ten labai labai reikalinga. Ir mes ten labai reikalingi, kad būtų kas išklauso ir apkabina, kad būtų dar viena širdis, kuri atjaučia ..
AČIŪ, KAD  BUVOTE KARTU  wub.gif

Noreciau pamatyt nuotraukytes, bet nezinau kaip i jas ziuresiu( kokiomis akimis) nes jau dabar paskaicius akys pilnos asaru cry.gif Dekoju, kad jus esate tokios stiprios ir nesancios geri vaikams, laseli dziaugsmo, saunu, kad yra tokios nuostabios SM. 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2013 01 08, 23:59)
Noreciau pamatyt nuotraukytes, bet nezinau kaip i jas ziuresiu( kokiomis akimis) nes jau dabar paskaicius akys pilnos asaru cry.gif  Dekoju, kad jus esate tokios stiprios ir nesancios geri vaikams, laseli dziaugsmo, saunu, kad yra tokios nuostabios SM. 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

atsiųsiu

Atsakyti
ir aš norėčiau keletą nuotraukėlių, jeigu galima. Dovanėles buvau per Saulytę iš Klp įdėjus. Labai skaudu skaityti apie netektis, bet...kartais likimas būna žiaurus, o kartais gailestingas...Ačiū visoms prisidėjusioms, o ypač organizatorėms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(red40 @ 2013 01 10, 16:30)
ir aš norėčiau keletą nuotraukėlių, jeigu galima.

4u.gif
Atsakyti