Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 154 tema

QUOTE(raminta1985 @ 2012 11 22, 16:02)
Man tai tikrai juokinga, nes jokiu saskaitu uz nieka negaunu, telefonas vyro vardu, vanduo nemokamai - grezinys, sildymas vietinis, name gyvenam, elektros skaitiklius perduodam internetu jokiu saskaitu niekas nesiuncia, tai ka tokiu atveju man daryt reiketu - negaleciau nusipirkt kvepalu  biggrin.gif.


Dar, jeigu turetumet grynuju pinigu, - UK butumet 100% kazkoks neaiskiai nelegalus zmogus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(raminta1985 @ 2012 11 22, 16:02)
Man tai tikrai juokinga, nes jokiu saskaitu uz nieka negaunu, telefonas vyro vardu, vanduo nemokamai - grezinys, sildymas vietinis, name gyvenam, elektros skaitiklius perduodam internetu jokiu saskaitu niekas nesiuncia, tai ka tokiu atveju man daryt reiketu - negaleciau nusipirkt kvepalu  biggrin.gif.


Man ta pati situacija, likau be kvepalu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 11 22, 15:07)
Dar, jeigu turetumet grynuju pinigu, - UK butumet 100% kazkoks neaiskiai nelegalus zmogus biggrin.gif

biggrin.gif biggrin.gif. biggrin.gif. pagalvojau kad as kaip koks nelegalas mokesciu slepejas uz nieka nemoku. Nu ir kas pasakys kad blogai Lietuvoj gyvenam
Atsakyti
QUOTE(pilvuziukas @ 2012 11 22, 15:48)
pirkau as is www.escentual.com, tai irgi paprase atsiusti saskaita, kurioje matosi pirkejo vardas/pavarde ir adresas, atseit kadangi perkate uz didele suma (80£), norejo isitikinti. tai gaunu kauno vandenu saskaita internetu ta ir nusiunciau, tada praleido. na cia kaip kai kurie skambina isitikinti, kiti papraso saskaitos uz komunalines.

aciu jums labai, isgelbejote is sios situacijos, reikes uz siuksles saslkaita nufotografuoti ir jiems nusiusti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raminta1985 @ 2012 11 22, 16:02)
Man tai tikrai juokinga, nes jokiu saskaitu uz nieka negaunu, telefonas vyro vardu, vanduo nemokamai - grezinys, sildymas vietinis, name gyvenam, elektros skaitiklius perduodam internetu jokiu saskaitu niekas nesiuncia, tai ka tokiu atveju man daryt reiketu - negaleciau nusipirkt kvepalu  biggrin.gif.

man saskaitos el. pastu ateina, tai jiems tokios saskaitos netinka doh.gif turi buti atspausdinta su parasais. Nu ir kaip jiems paaiskinti, kad pas mus pagal istatyma pasirasyti ant saskaitos fakturos neprivaloma biggrin.gif gerai kad gaunu karta metuose isklotine is banko apie tuos pensiju fondus, ja ir fotkinu jiems
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2012 11 22, 16:24)
man saskaitos el. pastu ateina, tai jiems tokios saskaitos netinka  doh.gif turi buti atspausdinta su parasais. Nu ir kaip jiems paaiskinti, kad pas mus pagal istatyma pasirasyti ant saskaitos fakturos neprivaloma  biggrin.gif gerai kad gaunu karta metuose isklotine is banko apie tuos pensiju fondus, ja ir fotkinu jiems

tai uz vandeni ir kitas paslaugas gali nepraeiti smile.gif?
Atsakyti
sveikos 4u.gif

ar yra kokia nuolaida pirmam apsipirkimui http://www.fragrancedirect.co.uk/ ? Kaip suprantu krepselyje turi buti ne maziau kaip uz 60 svaru prekiu, kad skaiciuotu atsiuntima po 2,49 ir + 1,99 iz kiekviena preke papildomai g.gif
Atsakyti
QUOTE(vasile @ 2012 11 22, 15:30)
tai uz vandeni ir kitas paslaugas gali nepraeiti smile.gif?

Praeis, jeigu Jusu pavarde gaunama. 4u.gif
Atsakyti
sveikutes,
ar esat pirkusios is sito saito
?
kazkaip uzskaiciau ka galima patikrinti patikimuma parduotuves ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2012 11 22, 16:24)
man saskaitos el. pastu ateina, tai jiems tokios saskaitos netinka  doh.gif turi buti atspausdinta su parasais. Nu ir kaip jiems paaiskinti, kad pas mus pagal istatyma pasirasyti ant saskaitos fakturos neprivaloma  biggrin.gif gerai kad gaunu karta metuose isklotine is banko apie tuos pensiju fondus, ja ir fotkinu jiems


g.gif kad parasu ir cia nera. Cia, net saskaitu-fakturu nera schmoll.gif
Tiesiog turi buti originalas, ar gautas pastu ar emailu, nesvarbu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aset @ 2012 11 22, 16:32)
Praeis, jeigu Jusu pavarde gaunama. 4u.gif

na nusiunciau jiems, lauksiu atsakymo smile.gif visoms labai aciu
o amazon.co.uk siuncia i LT?
Papildyta:
QUOTE(chelse @ 2012 11 22, 16:31)
sveikos 4u.gif

ar yra kokia nuolaida pirmam apsipirkimui http://www.fragrancedirect.co.uk/  ? Kaip suprantu krepselyje turi buti ne maziau kaip uz 60 svaru prekiu, kad skaiciuotu atsiuntima po 2,49 ir + 1,99 iz kiekviena preke papildomai  g.gif

as vakar norejau siustis kvepalus, bet, kad siuntimas i LT brangus:) nebent ko as nezinau...
Atsakyti
QUOTE(vasile @ 2012 11 22, 15:42)
o amazon.co.uk siuncia i LT?

Kaip kuriuos daiktus.... smile.gif Reikia det i krepsi ir ziuret.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aset: 22 lapkričio 2012 - 15:46