Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 154 tema

QUOTE(Tasty @ 2012 11 21, 23:50)
Aš tokiais netikiu  blush2.gif  Geriu magnį+b grupės vitaminus, nakvišą ir kai jau visai nusibaiginėjau, ėmiau spaustis sultis... burokėlis+morka+bulvė+obuolys. Gėriau gerą savaitę, su scepticizmo priemaiša  biggrin.gif  bet efektas yra  bigsmile.gif  Nes palyginus savijautą iki ir po, tai tikrai dabar jaučiuosi stipresnė, žvalesnė , energingesnė ir nebeskauda gerklės vos išėjus į lauką  biggrin.gif


Pritariu visu šimtu procentų smile.gif Aš jau šiuo patarimu pasinaudojau, jaučiuosi tikrai žymiai geriau thumbup.gif .
Dėkui TASTY 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(2Ditute @ 2012 11 22, 11:14)
Pritariu  visu šimtu procentų smile.gif Aš jau šiuo patarimu pasinaudojau, jaučiuosi tikrai žymiai geriau thumbup.gif .
Dėkui TASTY 4u.gif

drinks_cheers.gif kas gali būti natūraliau už daržovę ir vaisių? Bet koks vitaminas yra susintetintas, kitaip jei natūralūs vitaminai būtų dėžutėje pundelis špinatų, koks burokas ar uogų saujelė.
Atsakyti
QUOTE(2Ditute @ 2012 11 22, 11:12)
Sveika, pirkau aš šios firmos nemažai ( sau ir dovanoms), nzn ar jie kuo nors ypatingi g.gif , gal tik kaina doh.gif . Sako natūralūs, bet kai paskaičiau sudėtį, ne kuo skiriasi nuo vaistinėse parduodamų verysad.gif .
Bandykit ieškot IHERB puslapiuke, ten merginos neseniai rašė kokius vitaminus perka ax.gif
Sėkmės smile.gif


Aciu 4u.gif na bandysiu tada ziureti Iherb
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2012 11 22, 09:11)
Labai atidžiai perskaičiau, bet neradau, kad pačios galim pirktis tik iš UK parduotuvių.

Turbūt ne taip supratau šitą parašymą biggrin.gif
[/B]5-erius metus stabiliai dirbanti kompanija, greitai ir saugiai perveža siuntas, baldus ir krovinius maršrutu Lietuva - Didžioji Britanija - Lietuva.
Kroviniai pilnai drausti, turime pavojingų krovinių (ADR) leidimus.
Visos logistikos paslaugos, sandėliavimas.
UK adreso nuoma.
Tarpininkavimas perkant Anglijos parduotuvėse ir įvairiuose aukcionuose.
Padedame nupirkti ir pargabenti motociklus, automobilius iš ebay.co.uk, copart, bluecycle aukcionų.


QUOTE(agne_ja @ 2012 11 22, 09:16)
aš siunčiuosi per juos, kaina 7,5 Lt/kg. manau, kad galima pigiau rasti g.gif reikės gal kada per PA pabandyti blush2.gif

Bet PA daug ima pristatydama siuntinius LT teritorijoje, ar ne? Ar aš vėl ne taip ką interpretuoju.. lotuliukas.gif 30 lt., jei nori,, kad į provinciją pristatytų, ar ne taip/?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deltadu: 22 lapkričio 2012 - 11:42
Paaiškinkite man, žaliai doh.gif
Užsisakiau iš mangooutlet , apmokėjau, nuskaitė nuo kortelės, o dabar laukiu japie tris savaites - nesulaukiu prekių. Kur ieškoti? Per ką jie siunčia? Po kiek laiko jau reikia pradėti ieškot, gal aš dar per anksti noriu gauti? g.gif
Atsakyti
Sveikos. Čia kažkas PSP ieškojo, tai bus šiandien, už 45 minučių Black Friday's lightning deal amazon.co.uk
Kaina dar neaiški, bet turėtų būt nebloga. Tik reik dėt staigiai į krepšį, kai pasirodo, o paskui aiškintis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Crazy Daisy @ 2012 11 22, 14:01)
Sveikos. Čia kažkas PSP ieškojo, tai bus šiandien, už 45 minučių Black Friday's lightning deal amazon.co.uk
Kaina dar neaiški, bet turėtų būt nebloga. Tik reik dėt staigiai į krepšį, kai pasirodo, o paskui aiškintis  biggrin.gif

Cia visom prekytem bus nuolaidos g.gif g.gif

Mergaites baigiu nupusti su vyro Emu batais doh.gif doh.gif doh.gif , sau prisisakiau tai dabar pielina doh.gif kad jis tokiu nori g.gif , gal kuri pirkusi g.gif uz padoria kaina blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 22 lapkričio 2012 - 12:12
QUOTE(bbiitute @ 2012 11 22, 13:11)
Cia visom prekytem bus nuolaidos  g.gif  g.gif


Taip, visoms. Tik neaišku kokios, kol neprasideda pasiūlymas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2012 11 22, 09:19)
O billing neturi sutapti su tuo, kuris matomas banke, supildytas kortelės išdavimo metu?


Taip, billing adresas, tai "korteles" adresas.
Atsakyti
QUOTE(Crazy Daisy @ 2012 11 22, 14:18)
Taip, visoms. Tik neaišku kokios, kol neprasideda pasiūlymas  4u.gif

bigsmile.gif kada musu laiku prasides ?
tai susikrauni i krepsiuka ir lauki g.gif
Atsakyti
Siandien giliai vakare pirksiu ASDA George (kol kas esam 3-se) ir M&S Outlet (esam 4-se), Vilnius, jei jums apsimoka galiu persiusti, el.pastas katiasvecova@yahoo.com
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2012 11 22, 11:24)
bigsmile.gif  kada musu laiku prasides ?
tai susikrauni i krepsiuka ir lauki  g.gif


Prasideda 10:44 Uk laiku, tai 12:44 Lietuvos laiku. Tai jau labai greit biggrin.gif
Isidet i krepsi neiseis is anksto, nes kaina buna nemazinta tada. Reik tiesiog laukt kol po ta preke atsiras mygtukas buy it now (kuris atsiras butent 12:44 Lt laiku) ir kuo greiciau spaust, nes tokie daiktai kaip PSP, televizoriai, namu kinai ir t.t. pradingsta per pirmas pora minuciu.
Atsakyti