Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 154 tema

QUOTE(*kakava* @ 2012 11 22, 10:01)
adresus radau, viskas ok, tik telefono nepriima g.gif jūs Tukio telefono nr vedėt? kažką rašo, kad priekyje turi būt 0...


Jo, man irgi tas pats buvo, tai reikia vbesti per 0 kazkaip ten, nepamenu kaip, man Limcamca pasake.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tahoe: 22 lapkričio 2012 - 10:34
gal kas tinydeal nuolaidos koda zinote? nieks netinka...
Atsakyti
QUOTE(Tahoe @ 2012 11 22, 10:08)
Jo, man irgi tas pats buvo, tai reikia vbesti per 0 kazkaip ten, nepamenu kaip, man Limcamca pasake.


Aha, reikia vest kaip vietinį ten, ne kaip iš užsienio +44... ar pan.
Atsakyti
zennioptical - akinukams akcija: pperkant antriems akiniams puse kainos 4u.gif
gal kam dar aktualu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2012 11 22, 10:46)
Gal draudimo kortele neturi. Kazkas man sake, kad su Swedo kortelem taip buvo. Tipo keitesi tvarka ir paskui reikejo papildomai moketi uz korteles draudima, tada leidzia pirktis uzsienietiskuose saituose  doh.gif

na naudoju sekmingai Swed kreditine kortele, jokiu papildomu mokesciu nera schmoll.gif tik reikia uzregistruoti saugiam naudojimui, bet tai nemokama 4u.gif
Atsakyti
Siandiena pirksiu BOOTS, gal kam ko reikia, vitaminu, zuvu tauku ar ko kito 4u.gif
Rasykit bozena.shoping@gmail.com - Taurage, persiusiu. 4u.gif


http://www.boots.com...r...&geoipcc=LT
Atsakyti
QUOTE(Mere @ 2012 11 22, 10:52)
na naudoju sekmingai Swed kreditine kortele, jokiu papildomu mokesciu nera  schmoll.gif tik reikia uzregistruoti saugiam naudojimui, bet tai nemokama  4u.gif


jo, su swedu apmoka panos, mano virtuona atmeta doh.gif bet kazkas rase, kad prieme virtuona, zodziu kaip visad, as nesuprantu kodel vienoms praeina, kitoms ne doh.gif
Atsakyti
QUOTE(birgiolita @ 2012 11 22, 10:06)
Gal zinot kas nors papildoma Gap veikianti koduka ?


Today only! Get 30% off logo styles.


Get Free Delivery on orders over £50. Must enter code GAPFREE at checkout. Ends Thursday, 22 November.


Plus, 30% Off select sweaters for a limited time.
Atsakyti
LAKPRICIO 23D. VILNIECIU MEETAS. WWW.INDAY.LT 17.30-18.00 OLGOS VARDU STALIUKAS. A. Goštauto 40a.
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2012 11 22, 12:02)
jo, su swedu apmoka panos, mano virtuona atmeta  doh.gif  bet kazkas rase, kad prieme virtuona, zodziu kaip visad, as nesuprantu kodel vienoms praeina, kitoms ne  doh.gif

...man pernai ELC irgi virtuona atmete, o Mothercare praejo... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2012 11 21, 23:36)
Merginos kokius rekomenduotumet vitaminus organizmui stiprinti  g.gif  4u.gif  visai baigiu nusibaigti doh.gif  ir gal kas girdejot paie tokius GNLD  vitaminus, sako labai geri, tik kad kainos ju rolleyes.gif


Sveika, pirkau aš šios firmos nemažai ( sau ir dovanoms), nzn ar jie kuo nors ypatingi g.gif , gal tik kaina doh.gif . Sako natūralūs, bet kai paskaičiau sudėtį, ne kuo skiriasi nuo vaistinėse parduodamų verysad.gif .
Bandykit ieškot IHERB puslapiuke, ten merginos neseniai rašė kokius vitaminus perka ax.gif
Sėkmės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mere @ 2012 11 22, 10:52)
na naudoju sekmingai Swed kreditine kortele, jokiu papildomu mokesciu nera  schmoll.gif tik reikia uzregistruoti saugiam naudojimui, bet tai nemokama  4u.gif

Va va, kazkas panasaus. Bet kai info ne is pacio banko, tai... Kam nepraeina, pasiskambinkit i banka, mazu tik tiek tereikia iki sekmingo apsipirkinejimo lotuliukas.gif
As su DNB buvau strigus, virtuonu, tai irgi panasiai aiskino apie tuos patikimumus ir t.t.
Atsakyti