Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 154 tema

QUOTE(Tahoe @ 2012 11 22, 08:14)
Labas rytas,

Kadangi ELC neprieme ne vienos korteles, bandau Mothercare. Truksta truputi iki 20% nuolaidos. Gal kas norite prisijungti?  smile.gif Siusiuos per Tuki.  Ukmerge, Vilnius, galiu persiusti  4u.gif


Kokias bandei blink.gif ? Čia virtualios nepraėjo ar ir kreditinės?
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2012 11 22, 08:34)
Kokias bandei  blink.gif ? Čia virtualios nepraėjo ar ir kreditinės?


DnB Visa kreditine ir DnB virtualia. Raso, kad We cannot take payment from this Credit Card, please contact your bank or try another card. Kzk pan. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tahoe: 22 lapkričio 2012 - 08:39
QUOTE(Tahoe @ 2012 11 22, 08:38)
DnB Visa kreditine ir DnB virtualia. Raso, kad We cannot take payment from this Credit Card, please contact your bank or try another card. Kzk pan.  unsure.gif


Nebus čia tokie patys "bajeriai" kaip su TBS? Kol neparašėm laiškų tol užsakymai rejected būdavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2012 11 22, 08:46)
Nebus čia tokie patys "bajeriai" kaip su TBS? Kol neparašėm laiškų tol užsakymai rejected būdavo  g.gif


Jeigu ir Mothercare atmes, turbut reiks rasyt g.gif
Atsakyti
Gal zinot kas nors papildoma Gap veikianti koduka ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo birgiolita: 22 lapkričio 2012 - 09:06
QUOTE(priklausomybe @ 2012 11 22, 08:46)
Nebus čia tokie patys "bajeriai" kaip su TBS? Kol neparašėm laiškų tol užsakymai rejected būdavo  g.gif



nebusm kaip rasiau man jau metai laiko nepraeina korta. neseniai zmonyte bande atsiskaityt, ir jai atmete irgi. zodziu su tom kortelem mistika kazkokia. bet mothercare man visada praeidavo.
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2012 11 21, 23:37)
yra du adresai: billing ir delivery. Delivery - kur siusti siuntinuka, o billing - kokiu adresu saskaita israsyti rolleyes.gif

O billing neturi sutapti su tuo, kuris matomas banke, supildytas kortelės išdavimo metu?
Noriu pirkti ebay PA adresu, bet kažkaip bijau unsure.gif Pirmas kartas labai baisus- suvedžiau jų duomenis vietoj savo ir viskas? Jau galiu? unsure.gif

QUOTE(keistuole @ 2012 11 22, 01:01)
kažkur skaičiau, kad net ne 18, o 15 GBP

ir aš drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos,
ar nebuvo problemų per Tukį registruojantis Tesco grocery?
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2012 11 22, 09:11)
nebusm kaip rasiau man jau metai laiko nepraeina korta. neseniai zmonyte bande atsiskaityt, ir jai atmete irgi. zodziu su tom kortelem mistika kazkokia. bet mothercare man visada praeidavo.

Gal draudimo kortele neturi. Kazkas man sake, kad su Swedo kortelem taip buvo. Tipo keitesi tvarka ir paskui reikejo papildomai moketi uz korteles draudima, tada leidzia pirktis uzsienietiskuose saituose doh.gif
Atsakyti
Sakykite o cia buna nuolaidu kodu, kaip juos rasti ax.gif
https://www.unserekleineapotheke.de
Atsakyti
QUOTE(*kakava* @ 2012 11 22, 09:39)
sveikos,
ar nebuvo problemų per Tukį registruojantis Tesco grocery?


Man tai nebuvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2012 11 22, 09:54)
Man tai nebuvo  4u.gif

adresus radau, viskas ok, tik telefono nepriima g.gif jūs Tukio telefono nr vedėt? kažką rašo, kad priekyje turi būt 0...
Atsakyti