Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 154 tema

QUOTE(Murčikas @ 2012 11 21, 22:13)
man, elc nepriima mano virtuono, o mothercare priima, perku tik per ten daba.


Virtualios nebandziau, bet turbut tada irgi neleistu.. Reiks mothercare bandyt, bet ne visi zaislai ten yra tie patys, mano tai yra virtuvele, bet kitu prisijungusiu turbut ne viskas.
Na, aciu Murcik, pasidare aiskisu, reiskua taip buna pas juos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tahoe: 21 lapkričio 2012 - 22:35
gal kas paaiskins apie saldainius (tiem, kurie nespejo i traukini)? biggrin.gif
siust reikia per pervezimo firma. o iki ju kiek kainuoja?
LT kortele priima, tik adresa pervezeju reikia rasyt?
kokia firma naudojat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 21 lapkričio 2012 - 22:42
Merginos kokius rekomenduotumet vitaminus organizmui stiprinti g.gif 4u.gif visai baigiu nusibaigti doh.gif ir gal kas girdejot paie tokius GNLD vitaminus, sako labai geri, tik kad kainos ju rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 11 21, 22:07)
i ta adresa galima siustis is bile kur - tik va muita irgi svarais mokesit - jei kas unsure.gif
taip, virsyt neturi tos sumos, antraip brangus malonumas gausis rolleyes.gif , ir dazniausiai, jei jau siuncia i UK, uz ta pacia kaina siuncia ir i LT mirksiukas.gif

O kažin, kokia minimali suma UK, iki kurios neapmuitina? g.gif Gal vis tik didesnė nei 17 svarų (75 Lt)? Įdomu, ar kas tuo domėjosi... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2012 11 21, 23:36)
Merginos kokius rekomenduotumet vitaminus organizmui stiprinti  g.gif  4u.gif 

jus galit manes neklausyti, kokia cia sena boba moko (cia tik mano nuomone), bet as tai netikiu tais visais vitaminais-papildais... man tai ten chemija, o ne vitaminai. ir, kad raso tipo naturalus - nu vistiek netikiu... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2012 11 21, 22:36)
Merginos kokius rekomenduotumet vitaminus organizmui stiprinti  g.gif  4u.gif  visai baigiu nusibaigti doh.gif  ir gal kas girdejot paie tokius GNLD  vitaminus, sako labai geri, tik kad kainos ju rolleyes.gif

Aš tokiais netikiu blush2.gif Geriu magnį+b grupės vitaminus, nakvišą ir kai jau visai nusibaiginėjau, ėmiau spaustis sultis... burokėlis+morka+bulvė+obuolys. Gėriau gerą savaitę, su scepticizmo priemaiša biggrin.gif bet efektas yra bigsmile.gif Nes palyginus savijautą iki ir po, tai tikrai dabar jaučiuosi stipresnė, žvalesnė , energingesnė ir nebeskauda gerklės vos išėjus į lauką biggrin.gif
Atsakyti
sveikos, merginos. prisiminiau, kad lyg kazkada cia maciau nuorodele tokiai masinai, kuri sukinejasi i visas puses, tokia akrobatine su distanciniu valdymu. galvoju, gal tiktu mano 1.5 metuku berniukui, beto ir brolis vyresnis yra, butu smagu abiem. gal kas pamena ir dar kart mesteletu ax.gif
Atsakyti
jungiuosi prie mangooutlet.com, gal kas renkat uzsakyma
Atsakyti
Sveikutes,
as truputi ne i tema, bet zinau, kas JUS viska zinote. Ar geras daiktas, ar pasiteisino Jusu vaikuciams tos kelnaites atprastukes? Kur pirkote? gal siuntetes is UK, noreciau Ebay pasiziureti, bet nesumastau kaip jos gali vadintis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2012 11 21, 23:35)
gal kas paaiskins apie saldainius (tiem, kurie nespejo i traukini)?  biggrin.gif
siust reikia per pervezimo firma. o iki ju kiek kainuoja?
LT kortele priima, tik adresa pervezeju reikia rasyt?
kokia firma naudojat?

Jei pati norite pirkti, tuomet reikia pirkti UK adresu, UK pristatymas svyruoja nuo berods 3 iki 5 svarų, priklausomai kokį pristatymo laiką pasirinksit
LT korteles priima, registruojantis reikia rašyti UK adresą
Pirmame temos psl. parašyta kokios įmonės užsiima adreso nuoma UK. Aš, asmeniškai, saldainius pirkau per PA (Pirkanglijoje). Per juos perkant didesnį kiekį 1 kg. kaina gaunasi mažesnė nei per Tukį.
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2012 11 21, 22:53)

Dėkoju už pastangas 4u.gif , bet man skysčio reikia, o čia visur kapsulės,
Atsakyti
QUOTE(loreta311 @ 2012 11 21, 23:11)
Sveikutes,
as truputi ne i tema, bet zinau, kas JUS viska zinote. Ar geras daiktas, ar pasiteisino Jusu vaikuciams tos kelnaites atprastukes? Kur pirkote? gal siuntetes is UK, noreciau Ebay pasiziureti, bet nesumastau kaip jos gali vadintis  blush2.gif

Taip ir nenusipirkau, bet viena mama buvo uzrodziusi:
http://www.ebay.co.u...=item7b6863482a
Atsakyti