Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 154 tema

QUOTE(žemuogienė @ 2012 11 21, 20:58)
kuo neužsiima? Lina kažkada sakė - nuomojatės UK adresą - siųskit ką norit iš kur norit. aišku, ne šautuvus. jiems jokio skirtumo iš kur atkeliauja siuntinukai - ar iš USA ar iš Mozambiko. nebent kažkas pasikeitė. merginos siuntėsi kažką iš USA tikrai.


Siunciausi is USA
Dabar ateis is China siuntinukas mirksiukas.gif

Tik paskui, jei teks muitus susimoketi, Lina atsius duomenis ir arba pacios mokame arba ji patarpininkauja
Atsakyti
Gal ka sudomins zaislai biggrin.gif
http://www.amazon.co...;pf_rd_i=468294
http://www.amazon.co...;pf_rd_i=468294
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2012 11 21, 19:31)
Tai jis tik UK galioja. O kas USA taip užsiima, tai neteko girdėti.


QUOTE(žemuogienė @ 2012 11 21, 19:40)
man rodos klausimas buvo kad siųstis IŠ Usa į Tukio adresą smile.gif taip tai galima.


QUOTE(priklausomybe @ 2012 11 21, 20:01)
Tinka, tikrai galima smile.gif


QUOTE(žemuogienė @ 2012 11 21, 20:58)
kuo neužsiima? Lina kažkada sakė - nuomojatės UK adresą - siųskit ką norit iš kur norit. aišku, ne šautuvus. jiems jokio skirtumo iš kur atkeliauja siuntinukai - ar iš USA ar iš Mozambiko. nebent kažkas pasikeitė. merginos siuntėsi kažką iš USA tikrai.

Uždaviau diskutuotiną klausimą blush2.gif Ačiū už atsakymus
Jei galima naudot UK nuomos adresą siunčiantis iš USA, tuomet prekės neturi viršyti neapmuitamos sumos? g.gif
Papildyta:
QUOTE(lina0612 @ 2012 11 21, 21:57)
Siunciausi is USA
Dabar ateis is China siuntinukas mirksiukas.gif

Tik paskui, jei teks muitus susimoketi, Lina atsius duomenis ir arba pacios mokame arba ji patarpininkauja

O taip pigiau siųstis gaunas nei per tarpininkes? Apmuitina visada jei virš 75Lt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Linele*: 21 lapkričio 2012 - 22:03
QUOTE(Nefera @ 2012 11 21, 22:20)
Na, jei paprasta avalyne ir tuo labiau crocsai netinka, tai as tai pirkciausi LT specializuotose medicininiu prekiu parduotuvese  g.gif  Is US per tarpininke daug kas perka medicinine apranga, bet kad batu skyriuje ten irgi pagrinde crocsai  g.gif
Papildyta:
Cia kazkas gal panasaus  g.gif  http://www.amazon.co...u...5582&sr=1-3


Ačiū 4u.gif , bandysiu ieškotik kažko panašaus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2012 11 21, 20:58)
kuo neužsiima? Lina kažkada sakė - nuomojatės UK adresą - siųskit ką norit iš kur norit. aišku, ne šautuvus. jiems jokio skirtumo iš kur atkeliauja siuntinukai - ar iš USA ar iš Mozambiko. nebent kažkas pasikeitė. merginos siuntėsi kažką iš USA tikrai.

i ta adresa galima siustis is bile kur - tik va muita irgi svarais mokesit - jei kas unsure.gif

QUOTE(*Linele* @ 2012 11 21, 21:58)
Uždaviau diskutuotiną klausimą  blush2.gif Ačiū už atsakymus
Jei galima naudot  UK nuomos adresą siunčiantis iš USA, tuomet prekės neturi viršyti neapmuitamos sumos?  g.gif

taip, virsyt neturi tos sumos, antraip brangus malonumas gausis rolleyes.gif , ir dazniausiai, jei jau siuncia i UK, uz ta pacia kaina siuncia ir i LT mirksiukas.gif
Atsakyti
amazon.fr kaip supratau nesiuncia i LT? Duplo kainos tai topines gautusi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2012 11 21, 22:57)


Tokius pačius vakar www.aliexpress.com mačiau, tik kainos nepamenu. Jei ką domins, palyginkit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tahoe @ 2012 11 21, 21:55)
Kode man neleidzia pirkti is ELC? Raso, kad negali leisti su sia kortele  verysad.gif Pas mane DnB Visa, ar kam yra taip buve?  unsure.gif



man, elc nepriima mano virtuono, o mothercare priima, perku tik per ten daba.
Atsakyti
QUOTE(raminta1985 @ 2012 11 21, 22:07)
amazon.fr kaip supratau nesiuncia i LT? Duplo kainos tai topines gautusi  ax.gif



Tai i UK ngalk siustu? g.gif
Atsakyti
Ryt apie 11 val. pirksiu iš sportsdirect.com tiesiai į LT. Vilnius, galiu persiųsti.
Gal yra norinčių prisijungti?
Rašykite tik į tinaby.uzsakymai@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 21, 22:18)
Tai i UK ngalk siustu?  g.gif

nu dar laukiu jamam gal ten panasiom kainom gausis, o jeigu ne, tada reikes ziureti. PVZ Duplo princesiu pilis mytoys.de apie 165 lt, o cia gautusi 115 lt biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
netyčia užmačiau šitą temutę ir labai norėčiau prisijungti prie ko nors perkant iš tesco saldainius tuo populiariuosius, kur viena mergaitė buvo įdėjus link'us blush2.gif Esu iš Vilniaus. Gal kas darys užsakymą? bigsmile.gif
Atsakyti