Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 154 tema

QUOTE(Nefera @ 2012 11 21, 17:48)
As kaip tik ejau knistis, jei dar priimtum  g.gif


Priimsiu, jei tik tu pas save po to priimsi i namus siunta is tukio biggrin.gif I pasta rasyk ir tada jau galesiu pirkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tahoe @ 2012 11 21, 17:57)
Priimsiu, jei tik tu pas save po to priimsi i namus siunta is tukio  biggrin.gif I pasta rasyk ir tada jau galesiu pirkti  smile.gif



Priimsiu, bet iskart tau atvesiu lotuliukas.gif Man nieko labai nereikia- dar karta flomasterius imsiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 21, 17:58)
Priimsiu, bet iskart tau atvesiu  lotuliukas.gif  Man nieko labai nereikia- dar karta flomasterius imsiu  thumbup.gif

nesu pirkus is ELC kokius parekomenduotumėt flomasterius rolleyes.gif
Atsakyti
Gal kas pirktų iš čia ir kartu padėtų įsigyti šiuos adapterius, pačiai neišeina užsisakyt, nes tiesiog nemoku, skolinga nelikčiau 4u.gif http://www.amazon.co...ASIN=B001QOGU6W
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paryziete @ 2012 11 21, 18:48)
Gal kas pirktų iš čia ir kartu padėtų įsigyti šiuos adapterius, pačiai neišeina užsisakyt, nes tiesiog nemoku, skolinga nelikčiau  4u.gif http://www.amazon.co...ASIN=B001QOGU6W
4u.gif




O kas konkrečiai neišeina? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Semile @ 2012 11 21, 18:44)
nesu pirkus is ELC kokius parekomenduotumėt flomasterius  rolleyes.gif


Ji siuos ima smile.gif
Atsakyti
SVEIKOS, ZAROJ UK KADANORS BUNA NUOLAIDOS? ACIU
Atsakyti
kiek žinau amazon neleidžia siųsti į Lt, tai turiu giminaičius Airijoje, kurie man persiųstu, bet nesuprantu suvedus kortelės duomenis kokio adreso reikalauja, ar banko kortelės turėtojo ar ten kur norėčiau siųstis. Šiaip nesuprantu pačio siuntimo principo, ten net reikalauja kažkokius adresus vest, net nežinau ar mokėjau paaiškinti... gal galėtumėt į A.Ž. plačiau ten paaiškinti
Atsakyti
sveikos,
ar kas siunciates is mango? taip reikia striukytes vienos, visoj lt nera jau dydzio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2012 11 21, 15:30)
kaina yra 1.5svaro uz kg. uz pacia nuoma nieko moketi nereikia, kiek pripirksit, tiek ir sumokesit.

Ar šis nuomos adresas irgi tinka tarkim atsisiųsti iš USA iki nuomos adreso ir po to į LT?

QUOTE(Nefera @ 2012 11 21, 17:58)
Priimsiu, bet iskart tau atvesiu  lotuliukas.gif  Man nieko labai nereikia- dar karta flomasterius imsiu  thumbup.gif

AŠ kokybiški šie flomasteriai? Greit išsipaišo? Aš irgi užsinorėjau vaikams bigsmile.gif Kiek gaunas jų kaina?
Atsakyti
QUOTE(mamaKajus @ 2012 11 21, 19:55)
SVEIKOS, ZAROJ UK KADANORS BUNA NUOLAIDOS? ACIU

Būna, panašiu laiku kaip ir LT 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Linele* @ 2012 11 21, 19:13)

AŠ kokybiški šie flomasteriai? Greit išsipaišo? Aš irgi užsinorėjau vaikams  bigsmile.gif  Kiek gaunas jų kaina?


Nezinau net, normalus flomai, issipaiso priklausomai nuo to, kiek naudoji biggrin.gif Paskutiniu metu tik Crayola perku vaikams, gal is mandrumo, o gal tikrai geri ax.gif Kainos neskaicioavau- pasiskaiciuokit- su 20% nuolaida, o svoris pakiuko apie 500 gr (viduje dar piesimo sasiuvinys yra) 4u.gif
Atsakyti