Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 154 tema

Ieškau poros šiems: user posted image
Tik kaunietės arba galinčios iš čia pasiimti
Atsakyti
QUOTE(Ronny @ 2012 11 21, 14:07)
Sveikos.  4u.gif  Nesu pirkusi tokiose internetinėse parduotuvėse, tad noriu paklausti - ar yra kur pigiau gauti paaugliškų žaidimų, tokių kaip PSP ar pan?  g.gif


Žaidimų, skirtų PSP ar paties PSP?
Žaidimus pirkdavau Amazon, ebay, o patį PSP prieš porą metų pirkau mediashop.lt , tada gera nuolaida buvo
Atsakyti
QUOTE(rasosrasotos @ 2012 11 21, 13:13)
Žaidimų, skirtų PSP ar paties PSP?
Žaidimus pirkdavau Amazon, ebay, o patį PSP prieš porą metų pirkau mediashop.lt , tada gera nuolaida buvo

pradžiai paties PSP ieškau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronny @ 2012 11 21, 14:16)
pradžiai paties PSP ieškau  biggrin.gif


Pernai prieš Kalėdas Akropolio Maximoj berods už nepilnus 700 Lt pardavinėjo... Gal ir šiemet pasiūlys nuolaidų, dar Amazon pažiūrėkit, esu pirkusi ten Ipod gerokai pigiau nei Lt, viskas su juo gerai....
Atsakyti
QUOTE(Aguonytė @ 2012 11 21, 13:54)
aš asmeniškai nemėginau , bet daug kas perka , kam patinka , o kam ne , tiesipg pabandykit googlint paieškoti atsiliepų bloguose  4u.gif

užsisakiau nagų lakų, pažiūrėsiu kaip jie, nes ELF irgi pigūs, bet kokybė nebloga, gerai laikosi ir gerai dažosi 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, noreciau uzsisakyti is Ukrainos ar Rusijos prekes, gal kas esat susidure su mokejimais, kaip geriau moketi?
Atsakyti
Gal kas uzmatet kur kazka tokio pigiau rasti 4u.gif Ar kokiu kitokiu McQueen doh.gif

user posted image

http://www.toysrus.c...archPosition=38
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2012 11 21, 13:52)

Vakar papirkau iš tesco doh.gif Visokių  doh.gif DAUG doh.gif  lotuliukas.gif Baisu blush2.gif


Nu įmeskite nuorodėlę, ką perkate ax.gif
Aš ten pasidairiau, tai kainos - žvėriškos doh.gif M&M's maišelis - 10 lt. blink.gif
Milky Way šokoladukas virš lito išeina, kai pas mus apie 0,85 lt. g.gif
Atsakyti
QUOTE(w_ilt_e @ 2012 11 21, 12:12)
iš kur jūs sakotės saldainius?


Nu aš irgi iš Tesco.
Atsakyti
QUOTE(rasosrasotos @ 2012 11 21, 13:24)
dar Amazon pažiūrėkit, esu pirkusi ten Ipod gerokai pigiau nei Lt, viskas su juo gerai....

dėkui 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal uzmatete zymesniu akciju Lego City? ax.gif Mytoys radau , policijos nuovada 80eur, brangoka, gal kur pigiau radote? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2012 11 21, 11:31)
Nei elc.co.uk, nei mothercare.com nesiunčia į LT?
Su kuriais paprasčiau bendraut? Nes -20 kodukas žaislam galioja abejuose, tai galvoju iš kurio pirkt  g.gif

Del elc nieko negaliu pasakyti, nepirkau is ju. Is mothercare jau keleta kartu pirkau, jokiu nesklandumu nebuvo. Viskas tvarkingai. Pirkau per PA, nes tiesiogiai nesiuncia.


Atsakyti