Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 154 tema

QUOTE(w_ilt_e @ 2012 11 21, 12:53)


Ačiū, šituos žiūrėjau, bet campri tik kūdikiams, man didesnio reikia.. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės 4u.gif

Gal kas nužiūrėjot, kokios akcijos ir kur žaislams vyksta? Ieškom darželio kalėdų seniui įdėjų, nebrangių, kiekis nemažas gaunas.
Atsakyti
SOS 4u.gif

Labai prašau pagelbėkit wub.gif
Noriu savo mažylei šio žaislo
http://www.mytoys.de...5.32.04/2263894

Ar kas perkat iš čia? Kokie siuntimo mokesčiai? O gal kas matėt tokį žaisliuką kitur už gerą kainą?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
iš kur jūs sakotės saldainius?
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2012 11 21, 12:19)
tai jei taip reikia, ir rinkit pati  4u.gif


tai kad visuose situose reikaluose zalia esu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kaliana @ 2012 11 21, 12:14)
tai kad visuose situose reikaluose zalia esu... blush2.gif



mes irgi negimem zinodamos ir su kortelemis rankose biggrin.gif visada reik nuo kazko pradet, o dazniausiai, kai kazko reikia ir nieks neuzsako, eini i banka, issiimi kortele ir bandai pati.
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2012 11 21, 09:48)
Maciau ir as IKI, kad po 130Lt dabar, o buvo po 160Lt.
Bet gal yra kur pigiau gauti? pvz. amazon.de?
esu dabar darbe, tai negaliu narsyti, tik paslapcia cia parasau  biggrin.gif

Kiek ieškojau , kai pirkau sau, pigiau nebuvo schmoll.gif (tiesa, aš pirkau už ~70 lt), juolab, kad dar ir siuntimas prisideda... ir šiaip, jos ten skirtingos, pvz man topshop'o schmoll.gif

Sakykit, ar aš čia viena tokia laukianti ELC 3 už 2 kainą g.gif Pernai lyg buvo gruodį, gal be reikalo laukiu, liks vaikas be dovanos blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2012 11 21, 12:37)
mes irgi negimem zinodamos ir su kortelemis rankose  biggrin.gif  visada reik nuo kazko pradet, o dazniausiai, kai kazko reikia ir nieks neuzsako, eini i banka, issiimi kortele ir bandai pati.

gimėm su kortelėm rankose 59.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguonytė @ 2012 11 21, 11:11)
http://www.muastore.co.uk/ - Nuo 10svarų taikoma 35% nuolaida + nemokamas siuntimas į LT  biggrin.gif
user posted image

Kaip ši kosmetika? Nes jau kaina tai... doh.gif Pigiau grybo..
Atsakyti
QUOTE(zapukė @ 2012 11 21, 11:43)
Gal kas pirkot iš SD kombį? kažin verta tokį imt į daržą trynimui  g.gif
http://www.sportsdir...nt-girls-408032


Mes turim ne tokį, o BARBIE, labai panašus į šitą, visai patenkinti biggrin.gif Iš pradžių kreivai žiūrėjau, toks kietokas man jis pasirodė, bet nešiojasi tikrai gerai ir kaina labai padori 4u.gif

QUOTE(eovyna @ 2012 11 21, 12:00)
Gal kas nužiūrėjot, kokios akcijos ir kur žaislams vyksta?


Kad beveik visose žaislų parduotuvėse kiek teko žiūrėt didesnės ar mažesnės akcijos ax.gif

QUOTE(fureci @ 2012 11 21, 12:04)
Ar kas perkat iš čia? Kokie siuntimo mokesčiai?


Niu negi taip sunku pirmą psl pasiskaityt jei jau pačiam psl nepažiūrit g.gif

QUOTE(w_ilt_e @ 2012 11 21, 12:12)
iš kur jūs sakotės saldainius?


Vakar papirkau iš tesco doh.gif Visokių doh.gif DAUG doh.gif lotuliukas.gif Baisu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2012 11 21, 12:51)
Kaip ši kosmetika? Nes jau kaina tai... doh.gif Pigiau grybo..

aš asmeniškai nemėginau , bet daug kas perka , kam patinka , o kam ne , tiesipg pabandykit googlint paieškoti atsiliepų bloguose 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. 4u.gif Nesu pirkusi tokiose internetinėse parduotuvėse, tad noriu paklausti - ar yra kur pigiau gauti paaugliškų žaidimų, tokių kaip PSP ar pan? g.gif
Atsakyti