Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 154 tema

QUOTE(ver @ 2012 11 20, 19:03)
Man iskart atmete pirma uzsakyma, bet antram uzsakme  pataisau_billing adresas-lietuviskas, tel numerio- anglis., tai praejo, o mokejau su era nord, ir su mylimiausia seb, abi tiko

Man taip nepraėjo- užklausiau kodėl, parašė, kad negeras billing adresas gun_bandana.gif O aš tikrai žinau, kad geras, nes pati banke jį keičiau doh.gif

QUOTE(ra2ga @ 2012 11 20, 20:07)
o paklode neieina i komplekta? reikia pirkti atskirai?
pasirodo perka supermamos patalyne.
kiek šukavau cia "Kur perkaaaat patalyneee?!?!"  4u.gif

Na, aš perku šios firmos, bet parduotuvėse ax.gif Jų yra ir Ermitaže, mačiau Prismoje, berods Senukuose yra, pažiūrėsiu, gal ir maximoje- ten su 30-40 proc nuolaida ir kaina labai koreguojasi ax.gif Su paklodėmis ten yra įvairiai- vienur įeina, kitur ne, galima rinktis.
Kažkas siūlė iš LaRedoute, tai nežinau nežinau... turiu vieną komplektą, tai tikrai labai prastas, nors.. pagal kainą (4 eur) gal ir padorus biggrin.gif Dar pirkau iš IKEA, jų vertinimai labai geri, bet išbandysim tik po Kalėdų, tai nepakomentuosiu kol kas..

QUOTE(priklausomybe @ 2012 11 20, 20:11)
Tai gal nori ir žinutes paskaičiuot, kas kiek temoj parašo? Su lapu ir tušinuku aišku

biggrin.gif

QUOTE(dzinamaze @ 2012 11 20, 20:48)
Tai kaip cia crocs nieks neperka?
Nedrystu dar pati rinkt kompanija

aš norėjau, bet nėr dydžių visai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(katerinka0907 @ 2012 11 20, 10:31)
Renku SD pirkti planuoju rytoj vakare, siusiuos tiesiai i LT, Vilnius, bet jei jums apsimoka galiu persiusti
el.pastas katiasvecova@yahoo.com

Jungiuosi smile.gif visai gražių kepurių yra, turėtų ne už ilgo jau pradėt snigt.. rolleyes.gif kas dar nori jungtis pigesniam siuntimui? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Higa: 20 lapkričio 2012 - 22:03
QUOTE(Tasty @ 2012 11 20, 23:00)
aš norėjau, bet nėr dydžių visai  verysad.gif

paimiau vaikui vasarai ir sau vienus, dar kelias poras isimeciau parduosiu rolleyes.gif
Atsakyti
pirksiu saldainių dar iš Asda smile.gif bet raudoni visi užimti blush2.gif jei kas norėtų jungtis- mielai priimsiu,kad pasidalint siuntimą blush2.gif 4u.gif Vilnius smile.gif Šiaip tosįžymiosios dėžutės po 5svarus gaunasi 28lt 4u.gif (perku per PA,tai dar pakavimo mokestis prisideda )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bluntė: 20 lapkričio 2012 - 22:42
QUOTE(Higa @ 2012 11 21, 00:03)
Jungiuosi smile.gif visai gražių kepurių yra, turėtų ne už ilgo jau pradėt snigt.. rolleyes.gif  kas dar nori jungtis pigesniam siuntimui?  4u.gif


as jungiuosi, dar norejau pasitikslinti - daugumoje SD drabuziu dydziai padidinti? pvz jei iprastai M perku, tai cia reiktu S imti? domina maudyniu kostiumeliai, thermal kelnes ir maikutes, leginsai. aciu kas atsakys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 11 20, 22:21)
Merginos, turiu labai dideli prasyma... Gal kas sia savaite pirko/pirks vyriska striuke, batus ar pan. (vyrisku rubu) ir galetu ceki padovanoti uz sokolada blush2.gif Kuo didesne suma-tuo geriau.. reikia, kad butu pirkta Lt parduotuveje 4u.gif Lauksiu pasiulymu i a.z.


nu jau čia neskaidru kažkas g.gif
Atsakyti
Sveikos, gal patartumete kur butu pigiau isigyti Playskool kamuoliuku fontana? Girdejau jog neseniai pirkote, bet nerandu senu temu sad.gif
Atsakyti
Smyths.co.uk jau tikrai jokio koduko nebeturi? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Daivuliau @ 2012 11 21, 00:12)
Sveikos, gal patartumete kur butu pigiau isigyti Playskool kamuoliuku fontana? Girdejau jog neseniai pirkote, bet nerandu senu temu sad.gif

Tikriausiai čia pigiausiai, 3 perki už 2 kainą, tik čia galima tik per tarpininkę.
Atsakyti
QUOTE(katerinka0907 @ 2012 11 20, 18:24)
Oliuke, jusu AZ perpildyta, galiu cia paklausti lyg jus raset temoje kad paciai pavyko apsipirkti smythtoys, sakykit kokia kortele mokejot ir koki billingo adresa raset, aciu labai  4u.gif galit ir az atsakyti

pirma karta pirkau su PA billing ir delivery adresu, o pries pora dienu pirkau Tukio billing ir delivery adresu. Abu uzsakymai praejo. Mokejau Visa Swed kreditke 4u.gif


QUOTE(Bluntė @ 2012 11 20, 23:42)
pirksiu saldainių dar iš Asda smile.gif bet raudoni visi užimti  blush2.gif  jei kas norėtų jungtis- mielai priimsiu,kad pasidalint siuntimą  blush2.gif  4u.gif  Vilnius smile.gif Šiaip tosįžymiosios dėžutės po 5svarus gaunasi 28lt  4u.gif  (perku per PA,tai dar pakavimo mokestis prisideda )

koks dar pakavimo mokestis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2012 11 21, 00:42)
koks dar pakavimo mokestis?  g.gif

saldainiai buvo sudėti į maišus....tai 5lt paskaičiuoti kaip pakavimo mokestis, nes jie palaidi ateina..tai kažkaip ir neklausinėjau labai ax.gif sumokėjau ir tiek.. padalinus ant dėžučių ne kosmosas gavosi..
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2012 11 21, 00:49)
saldainiai buvo sudėti į maišus....tai 5lt paskaičiuoti kaip pakavimo mokestis, nes jie palaidi ateina..tai kažkaip ir neklausinėjau labai  ax.gif  sumokėjau ir tiek.. padalinus ant dėžučių ne kosmosas gavosi..

mano ir palaidai atejo, bet nieko papildomai nemokejau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2012 11 21, 01:04)
mano ir palaidai atejo, bet nieko papildomai nemokejau  rolleyes.gif

mano kažkodėl nusprendė supakuot g.gif gal jų užklausti el laišku dėl to pakavimo g.gif Šiaip,kaip rašiau, tai padalinus antvisų saldainių tai nieko baisaus...bet jei galima sutaupyti, tai reik matyt jų paprašyt nepakuot rolleyes.gif nors neįsivaizduoju kaip tie saldainiai po fūrą lakstyt turėtų biggrin.gif O gal jie dabar tik nusprendė imt pakuot po krūvos važiuojančių saldainių į LT laugh.gif
Atsakyti