Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 154 tema

QUOTE(priklausomybe @ 2012 11 20, 20:11)
Nemirtinga tu hihihi.gif
Tai gal nori ir žinutes paskaičiuot, kas kiek temoj parašo hihihi.gif?


Gal ir norėčiau, šiaip ne taip ir aukštosios matematikos kursą studijavau biggrin.gif Nu o ką man veikt - vaikas didelis, MB nebelabai jaunas ir jie abu su manim negyvena (darbo dienom). Pliusai - atkrinta valgio gaminimas, bambėjimai, lovos, teliko, kompo, alaus nepasidalinimas. Minusai - nėra kam valgyt gamint, su kuo pasikalbėt, pamiegot, pažiūrėt teliką ir išgert alaus.
Lieka supermamkos, pirkiniai ir svajonės blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2012 11 20, 20:11)
ar mangooutlet kas nors renka?
siuntimas ten yra? nes pirmam puslapi visai tokios parduotuves neradau.


Susikrovus i krepsi, matosi siuntimo kaina - gali buti 11 arba 13 arba 16 arba dar daugiau eur, prikausomai nuo prekiu skaiciaus ir net prekiu rusies.
Atsakyti
QUOTE(Gute444 @ 2012 11 20, 20:55)
Aciu, imsiu megztini megzta stulpeliu ar panasiai, tai gal nerizikuosiu ir imsiu L, neiskris  cool.gif


Kaip tik siandien gavau GAP siuntinuka su vyrisku megstuku. Maniskis nesioja M arba L. si karta emiau L, tai viskas tiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2012 11 20, 22:17)
o kam jus siuntete numerius??? pardavejui? nebuvo paprasto apmokejimo kortele?

pardavejui, as su master card kortele, bet dabar gavau laiska, kad neturiu mano pageidaujamos spalvos, bet ziuriu pinigai rezervuoti, na nieko pirmą kartą pirkau tai žiopla buvau, kad iškart nepasidomėjau doh.gif blush2.gif
zuzanele net neisivaizduoju pirmą kartą perku ir mano kaina tik 19 doleriu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo w_ilt_e: 20 lapkričio 2012 - 20:30
QUOTE(Rucccike @ 2012 11 20, 20:24)
Kaip tik siandien gavau GAP siuntinuka su vyrisku megstuku. Maniskis nesioja M arba L. si karta emiau L, tai viskas tiko  wub.gif

bigsmile.gif gal galit parodyt koki? gal as nematau kokio gerio? g.gif
Atsakyti
QUOTE(w_ilt_e @ 2012 11 20, 20:27)
pardavejui, as su master card kortele, bet dabar gavau laiska, kad neturiu mano pageidaujamos spalvos, bet ziuriu pinigai rezervuoti, na nieko pirmą kartą pirkau tai žiopla buvau, kad iškart nepasidomėjau  doh.gif  blush2.gif
zuzanele net neisivaizduoju pirmą kartą perku ir mano kaina tik 19 doleriu

Mano dukra čia įlindo, tai išlįst nebenori. Sąrašą didžiausią pasidarė, nes batų wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
mergaitės bandau pirmą kartą užsisakyt iš amazon.co.uk Gal galit kas paaiškinti ar teisingai darau:
1. prisiregistravau.
2. išsirinkau prekę ir ji jau krepšelyje.
3. tada einu į Your Account,Payment Methods , Add credit card
4. tada įrašau kortelės duomenis: numerį, galiojimo datą, savininko vardą pavardę.
Ką daryt toliau, nes ten dar reikia užpildyti
Step 2: Select Billing Address

Address Line 1:
(or company ir tt. kas čia per adresai? ar čia savo ar kaip rašyt.
Savo rašyt negaliu, nes mano norimų prekių į Lietuvą nesiunčia, tai rašyčiau giminaičių gyvenančių Airijoje, gal kas galit patart?
Atsakyti
QUOTE(w_ilt_e @ 2012 11 20, 20:08)
Ačiū už atsakymus  4u.gif

gal galit tada man blondinei paaiškint o kaip ten su mokėjimu yra. nes nusinčiau kortelės numerius ko prašė, tai jie automatiškai nuskaičiuos pinigus? ar kaip



QUOTE(w_ilt_e @ 2012 11 20, 20:27)
pardavejui, as su master card kortele, bet dabar gavau laiska, kad neturiu mano pageidaujamos spalvos, bet ziuriu pinigai rezervuoti, na nieko pirmą kartą pirkau tai žiopla buvau, kad iškart nepasidomėjau  doh.gif  blush2.gif
zuzanele net neisivaizduoju pirmą kartą perku ir mano kaina tik 19 doleriu


As kai pirkau, mokejau VISA. Bet tai ten nieko niekam nereik siust g.gif Tiesiog jau kai reik moket, atsidaro langas, ir reik pasirinkt, kokia kortele moki. Pvz as moku VISA, tai pasirenku VISA, ir tada reik suvest korteles nr, iki kada galioja ir saugos koda. (is kitos puses). Tada ne pardavejas, o aliexpress rezervuoja pinigus. (ir bijau nusisneket, bet rusu kazkuriam forume skaiciau, kad pardavejas pinigus gauna, kai patvirtini, kad gavai preke). Bet cia gal ir netiesa. ax.gif
Siaip, teko pirk, ir pardavejas parase, kad neturi dydzio, tai tada padariau cancel uzsakymui, jis patvirtino ir pinigai grizo i kortele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2012 11 20, 20:47)
Atlikau bandymą - susikroviau analogiškus krepšius iš croc.co.uk ir croc.eu. Įkroviau po 4 poras iš to skyriaus, kur 40 % nuolaida ir dar kodą 20 % suvedžiau. Kašikų kainos gavosi atitinkamai 47,68 svarų  ir 56,85 eurų, bet prie europinio dar reikia pridėti 9,95 eurų siuntimą, o uk siunčia nemokamai, vat ir tokia matematika. Nežinau, kam aš čia tuos skaičiavimus atlikau, gal iš nuobodulio, pirkt kaip ir nesiruošiu, nes jau 12 porų crocsų turiu, ale sakau gal kam pamačys  biggrin.gif

Ir eu nemokamai siuncia nuo tam tikros sumos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2012 11 20, 22:37)
As kai pirkau, mokejau VISA. Bet tai ten nieko niekam nereik siust  g.gif  Tiesiog jau kai reik moket, atsidaro langas, ir reik pasirinkt, kokia kortele moki. Pvz as moku VISA, tai pasirenku VISA, ir tada reik suvest korteles nr, iki kada galioja ir saugos koda. (is kitos puses). Tada ne pardavejas, o aliexpress rezervuoja pinigus. (ir bijau nusisneket, bet rusu kazkuriam forume skaiciau, kad pardavejas pinigus gauna, kai patvirtini, kad gavai preke). Bet cia gal ir netiesa.  ax.gif
Siaip, teko pirk, ir pardavejas parase, kad neturi dydzio, tai tada padariau cancel uzsakymui, jis patvirtino ir pinigai grizo i kortele smile.gif


dėkui, radau tą migtuką ir aš smile.gif reiks atšaukti
Atsakyti
sveikos, gal kas turi patirties su megablocks konstruktoriais? ar skirtingi rinkinukai tinka vieni prie kitų? vieną gavome dovanų, noriu dar nusipirkti, kad būtų didesnis miestas, daugiau veikėjų (konkrečiai domina Thomas serija, pvz. http://www.amazon.co...qid=1353436526). ačiū 4u.gif
Atsakyti
gal yra norinciu gapo smile.gif su tuo koduku iki 75 svaru biski truksta kad butu nemokamas. jonava kaunas (girstupis) uzsakinesiu kokia 21.30. laukiu norinciu i r.kekiene@gmail.com
http://www.gap.eu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramuniuks1: 20 lapkričio 2012 - 20:42