Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 154 tema

QUOTE(Gute444 @ 2012 11 20, 19:28)
Labas vakaras, merginos,
o kaip yra su vyrisku megztuku dydzais  GAP'e? Siuo metu negaliu pamatuoti vyruko kuriam reikia megztinio, jo pacio pasimatavimais nepasitikiu  schmoll.gif  bet paprastai nesioja M arba L megztinus. Tai GAP'e reikia imt M, moteriski tai biski didinti, o kaip su vyriskais?


Kiek pirkau lyg vyriski atitinka dydi, perku visada M ir is GAP pirkau M, gal tiesiog pataikiau. g.gif
Atsakyti
QUOTE(ver @ 2012 11 20, 20:03)
Man iskart atmete pirma uzsakyma, bet antram uzsakme  pataisau_billing adresas-lietuviskas, tel numerio- anglis., tai praejo, o mokejau su era nord, ir su mylimiausia seb, abi tiko


aciu uz atsakyma, kazkodel atvirksciai galvojau gal lietuviskas bilingas nepraeina, o seb mylimiausia irgi turiu reikes bandyt smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(rufalija @ 2012 11 20, 19:47)
Kiek pirkau lyg vyriski atitinka dydi, perku visada M ir is GAP pirkau M, gal tiesiog pataikiau. g.gif

Aciu, imsiu megztini megzta stulpeliu ar panasiai, tai gal nerizikuosiu ir imsiu L, neiskris cool.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2012 11 20, 13:08)
Mergaites, gal uzmatet kur pigiau toki dalyka g.gif
user posted image

idomu, o kiausiniai (Velykoms) irgi ten laikytusi? smile.gif

QUOTE(Higa @ 2012 11 20, 16:42)
Aš neblogai apsiprekinau čia Man nepatinka satinas, nes per daug slidus, sintetinis ir nestandus, norėjau tokios tvirtesnės patalynės, kaip kad seniau būdavo. Tai šita medvilnės patalynė mums labai patiko - tvirta, standi, tik tiek, kad po plovimo susiglamžius daugiau nei satinas, bet išlygini ir puikiausiai. Pirkau mamai dar kitokią, su gėlėm didelėm, tai irgi kokybiška, ne Jyskinė  biggrin.gif Ir kaina tikrai gera.

o paklode neieina i komplekta? reikia pirkti atskirai?

QUOTE(Tasty @ 2012 11 20, 16:54)
Ir satininė jų labai gera wink.gif Mes turim jau 3 ar 4 metus, net nenubluko  bigsmile.gif  Dabar vėl dairausi naujos  ax.gif
Ir paprastas satinas nėra slidus, tik matau kažkokį atlasinį, tai tas gal slidus  g.gif


pasirodo perka supermamos patalyne.
kiek šukavau cia "Kur perkaaaat patalyneee?!?!" 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 20 lapkričio 2012 - 20:08
Ačiū už atsakymus 4u.gif

gal galit tada man blondinei paaiškint o kaip ten su mokėjimu yra. nes nusinčiau kortelės numerius ko prašė, tai jie automatiškai nuskaičiuos pinigus? ar kaip
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2012 11 20, 19:47)
Atlikau bandymą - susikroviau analogiškus krepšius iš croc.co.uk ir croc.eu. Įkroviau po 4 poras iš to skyriaus, kur 40 % nuolaida ir dar kodą 20 % suvedžiau. Kašikų kainos gavosi atitinkamai 47,68 svarų  ir 56,85 eurų, bet prie europinio dar reikia pridėti 9,95 eurų siuntimą, o uk siunčia nemokamai, vat ir tokia matematika. Nežinau, kam aš čia tuos skaičiavimus atlikau, gal iš nuobodulio, pirkt kaip ir nesiruošiu, nes jau 12 porų crocsų turiu, ale sakau gal kam pamačys  biggrin.gif


Nemirtinga tu hihihi.gif
Tai gal nori ir žinutes paskaičiuot, kas kiek temoj parašo hihihi.gif? Su lapu ir tušinuku aišku biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo priklausomybe: 20 lapkričio 2012 - 20:16
ar mangooutlet kas nors renka?
siuntimas ten yra? nes pirmam puslapi visai tokios parduotuves neradau.
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2012 11 20, 20:11)
ar mangooutlet kas nors renka?
siuntimas ten yra? nes pirmam puslapi visai tokios parduotuves neradau.


anila:) rinko bent prieš porą dienų, bet nežinau ar nupirko ar ne, a.ž. gal jai parašykit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(w_ilt_e @ 2012 11 20, 21:08)
gal galit tada man blondinei paaiškint o kaip ten su mokėjimu yra. nes nusinčiau kortelės numerius ko prašė, tai jie automatiškai nuskaičiuos pinigus? ar kaip

o kam jus siuntete numerius??? pardavejui? nebuvo paprasto apmokejimo kortele?
Atsakyti
QUOTE(w_ilt_e @ 2012 11 20, 20:08)
Ačiū už atsakymus  4u.gif

gal galit tada man blondinei paaiškint o kaip ten su mokėjimu yra. nes nusinčiau kortelės numerius ko prašė, tai jie automatiškai nuskaičiuos pinigus? ar kaip

Kokia kortele mokėjai? rolleyes.gif
Ar yra kokia riba, už kokią pinigų sumą reikia pirkt, kad nebūtų papildomų mokesčių, jei renku užsakymą nemokamam pristatymui? Ar galima imti už kokią nori sumą? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2012 11 20, 20:07)
idomu, o kiausiniai (Velykoms) irgi ten laikytusi?  smile.gif


as toki ebay pirkau, uz 3,49 gal - 23 vietu, manau laikytus ir kiausiniai, jei nenesiotum po namus labai, o tik ant stalo laikytum mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aimute @ 2012 11 20, 17:21)

gal kas planuojate daryti uzsakyma ax.gif


Aš planuoju daryti, noriu , kad prisijungtų merginos, bet taip ir nesulaukiau verysad.gif O norėčiau keleto daiktelių grožiui..
ax.gif

http://www.unserekle...achtpflege.html

Rašykite, jie kam reikia.
Mano vieta Alytus - Lazdijai, bet galiu ir persiųsti mirksiukas.gif

Arba prisijungčiau prie kitų.. rolleyes.gif
Atsakyti