Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 154 tema

QUOTE(Astukasas @ 2012 11 19, 10:07)
Ką manot apie tokį žaislą trimetei?  g.gif  gal kas turit?
http://www.amazon.co...h...2260&sr=8-3
Limcamcos temoje skaičiau, kad kažkuriai labai pasiteisinęs žaislas fotikas
http://www.amazon.co...g...2315&sr=1-8
Tai pagalvojau, kad tas Inno Tab, tai ir filmuoja, ir fotografuoja, plius programėlių visokių yra, žaidimų  g.gif
Ar geriau išvis imt kokią planšetę
http://www.amazon.co...;sr=1-1-catcorr

Manau, kad per maža dar... nebent ji žaidžia su ipad'u ir tas leidžiama, tada tikrai tinka 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Gal galetu kas priminti per kiek mytoys.de atsiuncia siuntinukus ax.gif Aciu!
Atsakyti
QUOTE(niekieno @ 2012 11 19, 10:17)
Neduoda formuot, dega raudoni langai (juose reikia nurodyti pristatymo adresa)
Tai gal nurodyti ju zirmunu adresa? rolleyes.gif

Nieko nereikia daryti. Tiesiog, kai prekytes jau LT, nuvaziuoji pas juos ir pasiimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(niekieno @ 2012 11 19, 11:17)
Neduoda formuot, dega raudoni langai (juose reikia nurodyti pristatymo adresa)
Tai gal nurodyti ju zirmunu adresa? rolleyes.gif

nu anksciau nereikejo, bet gal pakeite. Bandykite rasyti savo adresa ir pasirinkti "atsiimsiu sandelyje". Juk galesite ir nemoketi biggrin.gif galite ir su jais susisiekti ir jie jums viska paaiskins mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2012 11 19, 11:28)
Manau, kad per maža dar... nebent ji žaidžia su ipad'u ir tas leidžiama, tada tikrai tinka  4u.gif

Neturim mes ipad'o, draugai turi, tai pastoviai nuvažiavus reikalauja, nes pas juos įrašyta programėlė su lietuviška abėcele, žaidimo forma mokoma raidelių, tai jai taip patinka. Namie pastoviai reikalauja loptopo, kad duočiau raideles rašyt, tai įjungiu Worda, padidinu šriftą ir ji ieško klaviatūroje raidelių ir jas rašo.
Man pačiai nepatinka mintis, kad tokio amžiaus vaikas pratinamas prie kompo, dažnai jai niekas ir neduoda jo, bet jei jis skirtas daugiau mokymuisi, o ne žaidimams g.gif
Atsakyti
siandiena pirksiu 5pounds prasom jungites, veiksmas kaunas i kitus miestus persiusciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2012 11 19, 10:34)
Bet ir laiko žmonės turi doh.gif

kai atsakineja 100 k. i jau n kartu atsakytus klausimus, tai ir topuose sedi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2012 11 19, 12:10)
kai atsakineja 100 k. i jau n kartu atsakytus klausimus, tai ir topuose sedi biggrin.gif

Aš manau, kad ne dėl parašytų žinučių kiekio sakė,o kad laiko žmonės turi, o dėl to, kad skaičiuot kažkas netingi ir laiko tam turi, kiek kas parašė temoje žinučių biggrin.gif
Bet man tai įdomu buvo save rast tam sąraše biggrin.gif Kažkodėl galvojau, kad daugiau parašiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2012 11 19, 09:16)
perkeliu i nauja tema  4u.gif

sau ir maziui jau apsisopinau thumbup.gif thumbup.gif dabar vyram sekmingai ieskau g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2012 11 19, 12:16)
Aš manau, kad ne dėl parašytų žinučių kiekio sakė,o kad laiko žmonės turi, o dėl to, kad skaičiuot kažkas netingi ir laiko tam turi, kiek kas parašė temoje žinučių  biggrin.gif
Bet man tai įdomu buvo save rast tam sąraše  biggrin.gif Kažkodėl galvojau, kad daugiau parašiau  lotuliukas.gif

tai kad cia nereikia skaiciuoti biggrin.gif sita informacija yra prie temos
Atsakyti
Merginos, gal turit kokį normalų muitinės telefoną, kad pažiūrėtų pagal sekimo nr. mano prekytę? Nes paskambinau į informaciją, radau kažkokį tel., tai vyras sako - niekas čia jums nieko nepažiūrės, visa info tik jūsų pašte ir tik pašte. O tai ką man daryt, kad rytoj 40 d. sueina, aš negaliu laukt, reik kažką daryt... Gal visai ir neužstrigs muitinėj tas siuntinys, ką aš žinau...

QUOTE(Astukasas @ 2012 11 19, 11:16)
Aš manau, kad ne dėl parašytų žinučių kiekio sakė,o kad laiko žmonės turi, o dėl to, kad skaičiuot kažkas netingi ir laiko tam turi, kiek kas parašė temoje žinučių  biggrin.gif


QUOTE(Oliuke_ @ 2012 11 19, 11:20)
tai kad cia nereikia skaiciuoti  biggrin.gif sita informacija yra prie temos


Norėjau tą patį rašyt biggrin.gif, jau iki tiek nenusigyvenau, kad kiekvieną parašymą skaičiuočiau hihihi.gif


Atsakyti
Prasau padekit pirma karta siusiu is ebay..

Shipping and handling

To

Service

Delivery*
US $12.53

Lithuania

USPS First Class Mail InternationalTM

Varies for items shipped from an international location
Seller ships within 1 day after receiving cleared payment.

ar tai reiskia, kad siuncia i Lt? tik nesuprantu ka reiskia sitas Varies for items shipped from an international location
Seller ships within 1 day after receiving cleared payment.



ar viskas ok?

aciukas 4u.gif
Atsakyti