Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 154 tema

Sveikos merdžinos,

Aš va su klausimu, gal kuriai teko susidurti ar čia tik man vienai taip sekasi su SD. doh.gif

Vakar gavau savo siuntinuką iš jų ir trūksta 11 prekių, tuose popieriuose kurie būna dėžėje taipat nurodyta tik tos prekės kurios sudėtos į dėžę, o laiške kurį gavau su sekimo nuoroda nurodyta visos prekės kurias užsakiau blink.gif tai nelabai suprantu.

Ir dar kas keisčiausia, kad pinigėliai nuskaičiuoti ir saskaitoje nurodyti kaip už visą mano užsakymą doh.gif nors prekių ir negavau , tai kažkaip 170sv. kaip ir necentai.
Ar kas čia jiems pasidarė g.gif

Parašiau laišką jiems ir dabar laukiu ax.gif

Tai sakau gal kuriai jau teko susidurti taip? Kuo baigėsi?
Atsakyti
QUOTE(Jugulyte @ 2012 11 20, 12:46)
silikonines formeles keksiukams (cia kazkam reikejo, tik gal noretusi dar mazesnes kainos  blush2.gif  biggrin.gif  ):
http://www.kasdienpo...silikonines-fo/
Papildyta:

cia 20vnt, bet yra ir po 10:
http://www.ebay.de/i...#ht_1744wt_1271

Aciu labai, o as tik angliskam ieskojau ebay:)
Atsakyti
Per kiek laiko dažniausiai gaunat iš www.buyincoins.com ?
Dariau gal 3 užsakymus, atskirom dienom, jau beveik mėnuo, dar nėra nei vieno, gavau tik vieno užsakymo vieną smulkią prekę (tel. ekrano plėveles) g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vestya @ 2012 11 20, 12:54)
Sveikos merdžinos,

Aš va su klausimu, gal kuriai teko susidurti ar čia tik man vienai taip sekasi su SD. doh.gif




Pas mane truko 2 daiktų, jie įtraukti į sąskaitą, pinigai nuskaičiuoti, parašiau laišką-jokio ats jau gal 10 d.
O ir kaip įrodysi tokiu atveju, kad jų trūko ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2012 11 20, 13:03)
Pas mane truko 2 daiktų, jie įtraukti į sąskaitą, pinigai nuskaičiuoti, parašiau laišką-jokio ats jau gal 10  d.
O ir kaip įrodysi tokiu atveju, kad jų trūko ?  g.gif

Nu jau ne vieną kartą rašyta temoje, kad su jais sudėtinga, reikia daug kantrybės ir nervų, svarbiausia nenuleisti rankų. Rašykite jiems ne po 1 kartą, gal tada sureaguos greičiau g.gif
Atsakyti
Mergaites, gal uzmatet kur pigiau toki dalyka g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2012 11 20, 12:00)
Per kiek laiko dažniausiai gaunat iš www.buyincoins.com ?
Dariau gal 3 užsakymus, atskirom dienom, jau beveik mėnuo, dar nėra nei vieno, gavau tik vieno užsakymo vieną smulkią prekę (tel. ekrano plėveles)  g.gif

uzsakinejau kelis kartus, tai greiciausiai gavau per 2 savaites, o siaip mazdaug per 3 gaudavau.
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2012 11 20, 13:03)
Pas mane truko 2 daiktų, jie įtraukti į sąskaitą, pinigai nuskaičiuoti, parašiau laišką-jokio ats jau gal 10  d.
O ir kaip įrodysi tokiu atveju, kad jų trūko ?  g.gif

na pas mane kaip ir dvi saskaitos gaunasi , viena kuria gavau su sekimo nuoroda kurioje nurodytos visos mano uzsakytos prekes, o kita kuria gavau siuntoje kurioje nurodyta tik tos prekes kurios idetos o galutine suma tokia kokia nuskaiciavo. Tai kazkaip manau irodymas tvirtas. g.gif

QUOTE(Astukasas @ 2012 11 20, 13:05)
Nu jau ne vieną kartą rašyta temoje, kad su jais sudėtinga, reikia daug kantrybės ir nervų, svarbiausia nenuleisti rankų. Rašykite jiems ne po 1 kartą, gal tada sureaguos greičiau  g.gif

Jo jo jiems reik rasyt ir rasyt, jie savo psl. raso kad atsako i laiskus per 24-48val. taigi po dvieju paru negavus jokio atsakymo reik siusti vel laiska. O dar neblogai ir i FB parasyt, kazkaip greiciau sureaguoja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2012 11 20, 12:08)
Mergaites, gal uzmatet kur pigiau toki dalyka g.gif
user posted image

o sitas per brangus? http://www.amazon.co...p...6726&sr=8-3
Atsakyti
smile.gif+2012 11 20, 07:24-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2012 11 20, 07:24)
Tai, va kad nezinau kokio dydzio jam reikia ,o pie parduotuve jam jau sakiau-nesutinka biggrin.gif ,gal kas esat pirke ,  mane domina m ir l dydziai, gal galetu kas ismatavimus parasyti


Mano vaikas adidas nesioja L dydis
bet pas ji maikutes, treningai, sortai

Ziurint ka jus norite pirkti?
Jo ugis 192 cm
Papildyta:
QUOTE(Vestya @ 2012 11 20, 11:54)
Sveikos merdžinos,

Aš va su klausimu, gal kuriai teko susidurti ar čia tik man vienai taip sekasi su SD. doh.gif

Vakar gavau savo siuntinuką iš jų ir trūksta 11 prekių, tuose popieriuose kurie būna dėžėje taipat nurodyta tik tos prekės kurios sudėtos į dėžę, o laiške kurį gavau su sekimo nuoroda nurodyta visos prekės kurias užsakiau blink.gif tai nelabai suprantu.

Ir dar kas keisčiausia, kad pinigėliai nuskaičiuoti ir saskaitoje nurodyti kaip už visą mano užsakymą doh.gif nors prekių ir negavau , tai kažkaip 170sv. kaip ir necentai.
Ar kas čia jiems pasidarė g.gif

Parašiau laišką jiems ir dabar laukiu ax.gif

Tai sakau gal kuriai jau teko susidurti taip? Kuo baigėsi?


As panasia istorija turejau , tik mano deze pazeista buvo
Viskas pagaliau baigesi, tik labai daug visko pasakot
Neprirasysiu cia tiek doh.gif
Atsakyti
QUOTE(klakšt @ 2012 11 20, 13:08)
uzsakinejau kelis kartus, tai greiciausiai gavau per 2 savaites, o siaip mazdaug per 3 gaudavau.

g.gif
Kažko nepatinka kur taip užstrigo...
O gali būti toks variantas, kad muitinėje? Nu tarkim tuo pačiu vardu daug siuntinukų ir sudėjus jų vertė viršija 75 lt g.gif ar čia jau šneku nesąmones? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(klakšt @ 2012 11 20, 12:20)

Aciu, bet nesiuncia i LT doh.gif
Atsakyti