Įkraunama...
Įkraunama...

Odos vėžys - melanoma

QUOTE(saulute© @ 2009 01 12, 10:01)
Rasucci, deja, amžiaus ši liga nežiūri. pasirenka bent dvigubai jaunesnius nei 40-60m.


Aciu uz atsakyma, taip ir maniau, siais laikais visi gali susirgti nepaisant amziaus. Reiks butinai vestis drauga pasitikrinti, nes tie apgamai nejuokas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasucci @ 2009 01 12, 09:59)
Aciu uz atsakyma, taip ir maniau, siais laikais visi gali susirgti nepaisant amziaus. Reiks butinai vestis drauga pasitikrinti, nes tie apgamai nejuokas  verysad.gif


Onkodermatologas tikrina, su specialiu aparačiuku. Berods ir paprastose poliklinikose galima pasitikrinti (savo poliklinikoje - Vilnius, Antakalnio) mačiau tokį skelbimą). Mes tikrinomės su vyru gal prieš metus pas K. Babajaną, bet ten brangu sad.gif

Visai nejuokas. schmoll.gif Ir jaunus žmones šita liga pasiglemžia verysad.gif

Atsakyti
Sveikutes,

Mano vienas apgamas man pradejo neduoti ramybes. Eme dalis jo svieseti, niezteti. Bet nedideja. Nepaisant to, eisiu tikrintis.
Dabar atsiminiau, kad vasara skaiciau zurnale LILIT straipsni "Chlorofilas prieš vėžį". Tik dabar nors uzmusk nerandu to numerio, gal as ji kam atidaviau? Merginos, jei kas rastumet ta straipsni, gal galetumete imesti, labai jau idomus, o gal kam ir naudingas bus. Esme gydymo ta, kad suleidziama chlorofilo, o mutave lasteles chlorofolo prisisotina per daug ir apsvitinus kazkokiais tai spinduliais jos susprogineja. Cia kazkur Rusijoje atliekama. Ir ji galima taikyti kaip salutini gydymo buda salia chirurginio, chemoterapinio ir pan.
O gal kas girdeje daugiau apie toki gydyma? Kokios jo kainos?
Atsakyti
Sveikos, mamulytes. Labai apmaudu, kad nutruko si tema... Labai tikiuosi, kad visos cia besiskelbiusioms puikiai sekasi, jokiu rimtu problemu jums nediagnozavo... smile.gif Bet butu saunu, jei kas nors is anksciau cia rasiusiuju pasidalintu patirtimi, kaip laikotes, ar pasitvirtino itarimai del negeru apgamu? Gal parekomenduotumet koki tikrai gera gydytoja siuo klausimu Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(Rasucci @ 2009 01 11, 21:38)
Man idomu kur kreiptis norint ishsitirti apgama? JI turi mano draugas, jam 25. Ar toku metu si liga galima?  blink.gif

Man buvo 27, kai išgirdau diagnozę mirksiukas.gif Apgamą tyriausi va čia
Atsakyti
QUOTE(myliu @ 2010 12 12, 22:13)
Man buvo 27, kai išgirdau diagnozę mirksiukas.gif Apgamą tyriausi va čia

o kiek Jums dabar? Man buvo 25..
Atsakyti
Sveiki, gal kas yra vartoje latviska vakcina - Rigvir. Ar dar kokius preparatus pazengusiai melanomai gydyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazuliuks: 01 vasario 2011 - 09:14
Sveiki,
Man taip pat labai reikia kuo daugiau informacijos apie vaistus.
Ar vieninteliai vaistai Realdiron (Interferon Alfa-2b) (šiuo metu jie paskirti) nuo melanomos.

Ačiū už vet kokią informaciją.
Atsakyti
Problema tame, kad gydymas Lietuvoje labai jau ribotas... Kiek esu skaiciusi uzsienio informacijos, o butent rusiskus tinklalapius, kuir medicina yra siek tiek labiau pazengus, negu pas mus, kai kurie sueina ties tuo tasku, kad veiksmingiausias gydymas ypa operacinis. Skiriamas dakarbazinas, temozolomidas, bet jie melanomos atveju, kiek supratau, nera deja panaceja. Dazniausiai skiriamas interferonas, jusu paminetas Realdironas. Ir esu skaicius, kad jokios vakcinos veiksmingumas dar nera patvirtintas JAV maisto ir medikamentu kokybes patikros tarnybos.. Bijau teigt, bet ko gero dar tik vyksta tyrimai sia linkme...
Gal pabandykit kreiptis pas daktare Bloznelyte-Pleksniene? Pavirsinis-fotodinaminis metoda yra taikomas melanomos gydyme, aprasomi teigiami rezultatai. Gal vertetu pasidomet. Ir sekmes Jums, svarbiausia, bandykit tvardyti emocijas, nes nervai jokios ligos gydymui gero nepadaro...
Papildyta:
Pasiskaitykit dar sita tema

http://www.supermama...?...=94&t=32967

Aisku, priklasuo nuostadijos, bet zinau atveju, kad zmones, vartodami nuolat interferona, tesia visaverti gyvenima ir gyvena po operacijos jau ne pirmus metus... Nors, tai labai diskutuotina tema, kai kurie onkologai pries gydyma interferonu, pvz. ta pati Bloznelyte
Atsakyti
p.s. pamiršau paminėti, kad buvo atlikta operacija:
Excisio tumoris cutis ex regio dorsi. Plastica cutis. Drainage.
Pooperacinis laikotarpis sklandus.

Ir ar yra kas iš forumo dalyvių kurie galėtu parekomenduoti onkologą kuris pakonsultuoti dėl TYRIMŲ rezultatų.
Tinka ir mokama konsultacija.
Atsakyti
QUOTE(Inco @ 2011 02 03, 12:10)
p.s. pamiršau paminėti, kad buvo atlikta operacija:
Excisio tumoris cutis ex regio dorsi. Plastica cutis. Drainage.
Pooperacinis laikotarpis sklandus.

Ir ar yra kas iš forumo dalyvių kurie galėtu parekomenduoti onkologą kuris pakonsultuoti dėl TYRIMŲ rezultatų.
Tinka ir mokama konsultacija.


mane irgi domintu kitu dalyviu pasisakymai sia tema... Gaila, kad per mazai Lietuvoj informacijos... Jeigu tiktu Vilnius, galeciau parekomenduot daktara Sidorova is Vilniaus lazerines dermatologijos centro, internete yra teigiamu pasisakymu apie ji, pazistama daktare rekomendavo butent ji, kad ir jaunas... Mano artima giminaite kaip tik dabar pas ji lankosi, as irgi planuoju konsultuotis su juo.
Atsakyti
Ką apie tai manote?
http://koment_lt/node/272
Atsakyti