Įkraunama...
Įkraunama...

Odos vėžys - melanoma

QUOTE(myliu @ 2008 12 03, 12:09)
Aš toks jau žmogus, kad man reikia viską žinoti doh.gif  Jau geriau tikėtis blogiausio ir išgirst, kad viskas nėra taip blogai smile.gif  Negu būt nepataisoma optimiste ir išgirst mirties nuosprendį verysad.gif


Nu baik, jau baik console.gif Neprisigalvok nesamonių nono.gif Pažiūrėk, kad ir mano vyras, jau ištvėrė dvi operacijas ir tikrai negalvoja apie mirtį-mes kaip tik nusiteikę optimistiškai ir dar turim daug planų į ateitį. Gerai vienas gydytojas vyrui pasakė: "Kiekvienas gimdamas mes atsinešam savo likimą, ir jei tau lemta žūti avarijoje, tai tavęs neįveiks jokia melanoma" Tu kaip tik turi būti optimistė, juk turi dėl ko gyventi....o tuo labiau kai dar nežinai tyrimų rezultatų, tik nepradėk savęs jau laidoti nono.gif
Atsakyti
QUOTE(aire-armante @ 2008 12 03, 11:44)
Nu baik, jau baik console.gif Neprisigalvok nesamonių  nono.gif Pažiūrėk, kad ir mano vyras, jau ištvėrė dvi operacijas ir tikrai negalvoja apie mirtį-mes kaip tik nusiteikę optimistiškai ir dar turim daug planų į ateitį. Gerai vienas gydytojas vyrui pasakė: "Kiekvienas gimdamas mes atsinešam savo likimą, ir jei tau lemta žūti avarijoje, tai tavęs neįveiks jokia melanoma" Tu kaip tik turi būti optimistė, juk turi dėl ko gyventi....o tuo labiau kai dar nežinai tyrimų rezultatų, tik nepradėk savęs jau laidoti  nono.gif



Labai teisingas požiūris! thumbup.gif
Atsakyti
O mano nuomone - reikia kuo daugiau suzinoti apie sia liga book.gif .
Vien del to, kad sekti gydytojus, ar atidziai ziuri, ar teisingai skiria gydyma. As taip negaleciau - tik pasitiketi ir viskas schmoll.gif .

Melanoma - ne juokas. Todel as Myliu vietoje visu pirma suzinociau, pagal kokius kriterijus kokiais metodais nustatomos stadijos ir kokia nustatyta man. Kokios dazniausiai metastazes ir kur. Reikalauciau patikrinimo del metastaziu. Suzinociau, kokie gydymo metodau Lietuvoje, uzsienyje ir kas naujausio sioj srity. Gal yra programos, kur farmacininkai tiria naujus vaistus? Mano teta dalyvavo tokioj programoj gydant kruties vezi, rezultatai labai geri, III stadija buvo...Gi daznai buna, kad daktarai sako- liga pasitrauke, o ji grizta po keleriu metu su baisia jega.

Cia gal kaip kam, gal kiti teisog pasitiki daktarais ir renkasi geriau gyventi nezinioje... Bet tai - ne man... Tu Myliu daryk kaip tau geriau, aisku, bet nepatariu aklai pasitiketi daktarais, nors ir kaip norisi patiketi, kad tai nerimta....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pellagija: 03 gruodžio 2008 - 11:57
Na, laidoti savęs jau nebelaidoju (laidojau tik po siaskopinio tyrimo). Bet kadangi nelabai pasitikiu LT medikais, tai noriu pati kuo daugiau žinoti. Nors gydausi privačiai ir tikiu, kad gydytojas savo reputacijos gadint nenori, bet žinojimas nepamaišys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(myliu @ 2008 12 03, 13:07)
Na, laidoti savęs jau nebelaidoju (laidojau tik po siaskopinio tyrimo). Bet kadangi nelabai pasitikiu LT medikais, tai noriu pati kuo daugiau žinoti. Nors gydausi privačiai ir tikiu, kad gydytojas savo reputacijos gadint nenori, bet žinojimas nepamaišys smile.gif


Tai nieks nesako, kad nereikia nieko žinoti apie savo ligos stadiją, niekas nesako, kad nereikia ir nuolat tikrintis, kad nereikia gydytis-mano vyras tą jau daro du metus, aš tik patariu kuo mažiau skaityti apie blogus pavyzdžius schmoll.gif Bet kokiu atveju-sulauk tyrimų rezultatų.
Atsakyti
QUOTE(aire-armante @ 2008 12 03, 12:30)
Tai nieks nesako, kad nereikia nieko žinoti apie savo ligos stadiją, niekas nesako, kad nereikia ir nuolat tikrintis, kad nereikia gydytis-mano vyras tą jau daro du metus, aš tik patariu kuo mažiau skaityti apie blogus pavyzdžius schmoll.gif Bet kokiu atveju-sulauk tyrimų rezultatų.


Va būtent, aš irgi taip manau - reikia gydytis, informaciją visą turėti, lankytis pas gydytojus reguliariai, prisižiūrėti, neužmesti - nenuleisti rankų, bet ir nenumot ranka, kad aj ką tas apgamas padarys. Atrodo - nu kas gi gali darytis echoskopiją ir tomografiją kas 3 mėn? Juk ir brangu, ir laiko užima, ir tt. Bet.... geriau žinoti viską apie ligos eigą.

O į statistiką ar išgyvenimo prognozes siūlau nekreipt dėmesio. Maža kas ką rašo. Pvz aš buvau radusi tokią baisią statistiką apie melanomos metastazes galvoje, kad net ranka neapsiverčia čia rašyti. Ir dar taip kategoriškai, procentais surašyta, kad šansų nėra. Bet gi yra - mama gyvena, ir duok Dieve, kad dar ilgai gyventų. Gal tos statistikos taip surašytos, kad a lia " kas būtų, jei NIEKO nedarytum". Gal dar kokie veiksniai yra, kurių mes nežinom, skaitydami kokio nors tinklapio pateiktus skaičius ir tt.

Žodžiu, geriausia skaityt viską tema "Kas tai per liga ir kaip gydytis", o ne "kiek šansų, kad išgyvensiu/mirsiu". Juk galiausiai nei vienas neišgyvensime, pats gyvenimas yra mirtinas...

Manau, myliu taip ir daro - natūraliai viskuo domisi ir... laukia rezultatų... Duok Dieve, kad jie būtų geri. wub.gif

Atsakyti
Sveikos,ir as prisijungiu prie jusu.Labai gerai kad yra rasanciu sia tema,nes siaip LT puslapiuose informacijos ne daug.Mano tetis turi melanoma,pas ji metastazes kauluose ir va dabar atrado galvos smegenyse.Aisku daktaru prognozes ne kokios,bet mes neprarandam vilties 4u.gif Sergant sia liga reik istisai tikrintis ir daryt visus imanomus tyrimus,nes daktarai tikrai nepatars ka reik pasidaryt,o metastazes plinta labai greitai, todel ir vadinama agresiviausia vezio forma:(
Atsakyti
QUOTE(shiurute @ 2008 12 03, 14:33)
Sveikos,ir as prisijungiu prie jusu.Labai gerai kad yra rasanciu sia tema,nes siaip LT puslapiuose informacijos ne daug.Mano tetis turi melanoma,pas ji metastazes kauluose ir va dabar atrado galvos smegenyse.Aisku daktaru prognozes ne kokios,bet mes neprarandam vilties 4u.gif Sergant sia liga reik istisai tikrintis ir daryt visus imanomus tyrimus,nes daktarai tikrai nepatars ka reik pasidaryt,o metastazes plinta labai greitai, todel ir vadinama agresiviausia vezio forma:(

Stiprybės Jums, o tėveliui-sveikatos.
Atsakyti
Myliu, jus saunuole thumbup.gif Tikrai jums viskas baigsis gerai mirksiukas.gif Isgyvenkite sita sunku perioda, stiprybes jums ir jusu seimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O kazkoks apgamelis tikrai jusu neiveiks
Atsakyti
QUOTE(shiurute @ 2008 12 03, 14:33)
Sveikos,ir as prisijungiu prie jusu.Labai gerai kad yra rasanciu sia tema,nes siaip LT puslapiuose informacijos ne daug.Mano tetis turi melanoma,pas ji metastazes kauluose ir va dabar atrado galvos smegenyse.Aisku daktaru prognozes ne kokios,bet mes neprarandam vilties 4u.gif Sergant sia liga reik istisai tikrintis ir daryt visus imanomus tyrimus,nes daktarai tikrai nepatars ka reik pasidaryt,o metastazes plinta labai greitai, todel ir vadinama agresiviausia vezio forma:(

O aš dar skaičiau, kad šitos zarazos (melanomos) metastazes sunkiai aptinka net visokie tomografai ir echoskopai blink.gif Tiems pacientams, kurie tikrai turėjo metastazes tik 0,1% šie tyrimai parodė blink.gif Va šia tai parazitinė liga! Ir plinta žaibiškai, ir aptikt sunku blink.gif
Bet mes nepasiduosim rolleyes.gif Stiprybės visiems ir visoms, kurie serga ar turi sergančius artimuosius 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(myliu @ 2008 12 04, 11:22)
O aš dar skaičiau, kad šitos zarazos (melanomos) metastazes sunkiai aptinka net visokie tomografai ir echoskopai blink.gif  Tiems pacientams, kurie tikrai turėjo metastazes tik 0,1% šie tyrimai parodė blink.gif  Va šia tai parazitinė liga! Ir plinta žaibiškai, ir aptikt sunku blink.gif
Bet mes nepasiduosim rolleyes.gif  Stiprybės visiems ir visoms, kurie serga ar turi sergančius artimuosius 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Taiva, mano teciui iki siol nerado nuo ko prasidejo melanoma,ir apgamus visus itartinus tyre,ir visa kuno oda ziurejo ir net kojos nagus tyrinejo,bet vis nesuranda pacios pradzios schmoll.gif Nu nieko svarbiausia reik laikytis ir nepasiduoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shiurute @ 2008 12 04, 17:27)
Taiva, mano teciui iki siol nerado nuo ko prasidejo melanoma,ir apgamus visus itartinus tyre,ir visa kuno oda ziurejo ir net kojos nagus tyrinejo,bet vis nesuranda pacios pradzios schmoll.gif Nu nieko svarbiausia reik laikytis ir nepasiduoti 4u.gif

Būna tokių atvejų, kad pirminis židinys išnyksta ir lieka tik metastazės unsure.gif
Atsakyti