Įkraunama...
Įkraunama...

Odos vėžys - melanoma

Sveiki, esu naujoke. Mano draugui rado melonoma jam 25 metai. esu sokiruota ir nezinau ko imtis. pasiemem siuntima i kauna issitirti nugaros srities apgama, daktarai is karto itare melonoma, be jokiu dideliu tyrimu is karto ispjove, laukeme dvi savaites tyrimu, tyrimai parode kad jis piktokas ir yra veziniu lasteliu. po dvieju savaiciu pasake kad pakartotinai pjaus tik didesni plota nugaros sriti bei leis radioktyvu kontrasta kuris parodo kiek paplito. taigi siandiena suleido radioktyvu kontrasta ir nieko daug neaiskine su pilna narkoze ispjove dar daugiau audiniu nugaros srityje bei pazasties limfmazgius ir toliau reikes laukti tyrimu rezultatu dvi savaites..... labai buciau dekinga kad kas patartu ka toliau daryti, kas jei tyrimai blogi, ka tada daryti? kaip suprantu chemija ir spinduliavimas nepadeda. gydytojas Kazanavicius, gal kas turit daugiau informacijos apie ji? verysad.gif
Atsakyti
laba diena,
Mano tėtei pries 3 savaites irgi nugaros srityje ispjove apgama nes jis pradejo augti, lyg issiputė, iskarto itarimai, aisq stresas ir t.t. bet ta pacia operacija iseme ir limfmazgi is kirksnies, nu suziurejo kur is to apgamo limfa isteka, svarbiausia sake kad limfmaszgi sveikas butu, tai vat, siandien aju suzinojo atsakymu, kad apgamas piktybinis, o limfmazgis sveikas, dar zesaim kas toliau bus. Operavo klinikose vedėjas pats (chirurgijos ir nudegimu skyriaus).. kazkaip baisu tokie dalykai.. bet tas apgamas nedekingoj vietoi buvo....
Atsakyti
Reduliux, kai gausit atsakymus paziurek kokia stadija. Gan tikslios ir aiskiai galima nusistatyti kurioje vietoje jau esat.
Mano vyra opervo Kaikaris, tai padirbejo is peties. Greit isgijo, graziai sutvarke ir kad neprisisnekejus, bet 6 metai ramu. Pats svarbiausias dalykas yra stebeti save, tikrintis. Jei viskas laiku, viskas iveikiama...
Atsakyti
Sveiki,
Perskaičiau visus Jūsų komentarus nuo pradžių iki galo, nes ir pati susidūriau su šia problema.
Praeita vasarą man išoperavo apgamą nugaros srityje ir paiaškėjo diagnozė melanoma I stadija. Gyvenu ramiai, nes suprantu, kad viskas padaryta laiku. Tačiau praėjo jau metai ir aš vis dar nesuprantu gydytojos pasakytų žodžių. Jos gal vardo neminėsiu, tačiau ji tikrai kvalifikuota ir šiame forume daug kartų minėta.
Ji man liepė daryti chemoterapiją (nors metastazės nebuvo išplitę), neleido turėti vaikų 5 metus ir net liepė imti nedarbingumą, nes tai rimta liga. Ji mane taip blogai nuteikė, jog išėjau vos ne su ašarom.
Ėjau pas kitus gydytojus. Kiti teigė, kad nieks jokių chemoterapijų tokioj stadijoj nedaro.
Patikėjau kitų gydytojų nuomone.Ir nebesigydžiau, tiesiog pastoviai tikrinausi. Tačiau bijau, gal tie pasakyti gydytojos žodžiai buvo teisingi? Nes ji rėmėsi pagal CLARKO METODĄ (IV invazijos lygis). Nežinau net kuo tikėt.
O kitus susidurusius su sia liga linkiu islikti stipriems, nes ji tikrai yra iveikiama.
Atsakyti
Sveikos, merginos,
linkiu visoms Jums nežmoniškos stiprybės, kartu noriu pasidalinti nuoroda į knygą "Antirak", jei skaitote rusiškai. Autorius - daktaras, pats praėjęs daug operacijų, chemoterapijų ir pašventęs gyvenimą tam, kad suaktyvintų pasaulyje natūralių apsaugos priemonių priš vėžį paieškai

http://vk.com/doc493...abb49a7217e1962

Atsakyti
Redutux, Labai butu idomu isgirsti kokia diagnoze?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edixa: 04 liepos 2013 - 22:29
sveiki, pagaliau galiu prisesti ir toliau papasakoti apie savo draugo ligos eiga. taigi antros operacijos tyrimai nudziugino - jie buvo neigiami, tai reiskia kad nera veziniu lasteliu nei nugaroje nei limfmazgiuose, bet viskas nesibaige tuom, reikejo kreiptis pas onkologus del tolesniu tyrimu bei gydymo. susiradom gera onkologe, israse interferona, kas ir taip buvo aisku, nes nieko daugiau neturi. Pasidare echoskopija viso kuno, visas kaip ir sveikas. zodziu del pacios melonomos suspejom laiku, bet netgi tai nereskia kad ateiti viskas gali nepasikartoti nes organizmas vadinasi yra linkes link to, tai darom labai radikalius sprendimus dabar darysiu uzpila KURIS stiprina imunine sistema, bei keiciu valgymo iprocius savo draugui, nes pati derinu maista ir nesergu jau puse metu nuo tada kai pradejau ziuretis maista.
Taipogi esu dekinga visom rasiusem nes jei ne jusu pasakojimai zinutes nieko dar dabar nenusimanyciau apie liga. kalbant apie interferona tai vaistas zudikas, nezinia kiek jis padeda o kiek dar labiau kenkia, jo salutinis poveikis ziaurus, vien su siuo vaistu zmogus i kapus gali nueiti.
Atsakyti
QUOTE(redutux @ 2013 07 15, 09:58)
sveiki, pagaliau galiu prisesti ir toliau papasakoti apie savo draugo ligos eiga. taigi antros operacijos tyrimai nudziugino -  jie buvo neigiami, tai reiskia kad nera veziniu lasteliu nei nugaroje nei limfmazgiuose, bet viskas nesibaige tuom, reikejo kreiptis pas onkologus del tolesniu tyrimu bei gydymo. susiradom gera onkologe, israse interferona, kas ir taip buvo aisku, nes nieko daugiau neturi. Pasidare echoskopija viso kuno, visas kaip ir sveikas. zodziu del pacios melonomos suspejom laiku, bet netgi tai nereskia kad ateiti viskas gali nepasikartoti nes organizmas vadinasi yra linkes link to, tai darom labai radikalius sprendimus dabar darysiu uzpila KURIS stiprina imunine sistema, bei keiciu valgymo iprocius savo draugui, nes pati derinu maista ir nesergu jau puse metu nuo tada kai pradejau ziuretis maista.
Taipogi esu dekinga visom rasiusem nes jei ne jusu pasakojimai zinutes nieko dar dabar nenusimanyciau apie liga. kalbant apie interferona tai vaistas zudikas, nezinia kiek jis padeda o kiek dar labiau kenkia, jo salutinis poveikis ziaurus, vien su siuo vaistu zmogus i kapus gali nueiti.

nelabai supratau... unsure.gif bet pats apgamas buvo su vezinem lastelem? kokia stadija nustate? nes is Jusu pirmos zinutes neaisku, kas tas - "piktokas", kokia stadija. Jei tik 1ma, tai ar tikrai butinas tas interferonas? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamulioka: 15 liepos 2013 - 10:04
Ir papasakokite kas ten per UŽPILAS? Gal vertėtu ir sveikiems žmonėms tą užpilą pavartoti...
Atsakyti
QUOTE(redutux @ 2013 07 15, 09:58)
sveiki, pagaliau galiu prisesti ir toliau papasakoti apie savo draugo ligos eiga. taigi antros operacijos tyrimai nudziugino -  jie buvo neigiami, tai reiskia kad nera veziniu lasteliu nei nugaroje nei limfmazgiuose, bet viskas nesibaige tuom, reikejo kreiptis pas onkologus del tolesniu tyrimu bei gydymo. susiradom gera onkologe, israse interferona, kas ir taip buvo aisku, nes nieko daugiau neturi. Pasidare echoskopija viso kuno, visas kaip ir sveikas. zodziu del pacios melonomos suspejom laiku, bet netgi tai nereskia kad ateiti viskas gali nepasikartoti nes organizmas vadinasi yra linkes link to, tai darom labai radikalius sprendimus dabar darysiu uzpila KURIS stiprina imunine sistema, bei keiciu valgymo iprocius savo draugui, nes pati derinu maista ir nesergu jau puse metu nuo tada kai pradejau ziuretis maista.
Taipogi esu dekinga visom rasiusem nes jei ne jusu pasakojimai zinutes nieko dar dabar nenusimanyciau apie liga. kalbant apie interferona tai vaistas zudikas, nezinia kiek jis padeda o kiek dar labiau kenkia, jo salutinis poveikis ziaurus, vien su siuo vaistu zmogus i kapus gali nueiti.


Nesupratau kam išrašė interferona jeigu jokių vėžinių ląstelių nebuvo? Reiškias kažkokią tai stadiją nustatė vistiek? O šiaip ir su žolelėm negalima juokauti. Ne visos tinka, gali net priešingai viską padaryti. Taip pat pasinaudodama proga norėčiau visų sirgusių šia liga pasiteirauti, kaip Jūs vasarą saugotės nuo saulės?
Atsakyti
pats apgamas buvo vezinis atlikus pirma operacija, del to buvo daroma antra operacija kurios tyrimai parode jok nebera tu lasteliu nei nugaroi nei limfmazgiuose, bet stadijos nesake ir israse interferona kolkas menesiui, daktares klausiau ar jis butinas bet atsakymas buvo toks kad nieko geriau neturi ir raso tik tam kad imunine sistema stiprinti g.gif
Papildyta:
QUOTE(Inco @ 2013 07 15, 12:39)
Ir papasakokite kas ten per UŽPILAS? Gal vertėtu ir sveikiems žmonėms tą užpilą pavartoti...



tas uzpilas tikrai nera kenksmingas ir ji dave pati daktare mano tetai kuri sirgo kruties veziu 4 ar 3 stadija, ir vezys jau buvi paplites kraujyje bet ji issigyde. sis uzpilas ir rasoma kad yra nuo vezio, plauciu, astmos, radikulito, hemarojaus, moteru ligu, skrandzio, kepenu, zarnyno, gripo, anginos.
Atsakyti
QUOTE(redutux @ 2013 07 17, 11:40)
pats apgamas buvo vezinis atlikus pirma operacija, del to buvo daroma antra operacija kurios tyrimai parode jok nebera tu lasteliu nei nugaroi nei limfmazgiuose, bet stadijos nesake ir israse interferona kolkas menesiui, daktares klausiau ar jis butinas bet atsakymas buvo toks kad nieko geriau neturi ir raso tik tam kad imunine sistema stiprinti  g.gif
Papildyta:
tas uzpilas tikrai nera kenksmingas ir ji dave pati daktare mano tetai kuri sirgo kruties veziu 4 ar 3 stadija, ir vezys jau buvi paplites kraujyje bet ji issigyde. sis uzpilas ir rasoma kad yra nuo vezio, plauciu, astmos, radikulito, hemarojaus, moteru ligu, skrandzio, kepenu, zarnyno, gripo, anginos.


Pagal viską turėjo nustatyti kiek milimetru buvo isplites. Pas mane buvo 1,2 mm ir jau skaitėsi IB stadija. Patarčiau gauti išrašą iš gydytojo su pilna diagnoze, nes manau reiktų tą žinoti.
Atsakyti