Įkraunama...
Įkraunama...

JAV ir Kinijos parduotuvės, ebay.com

Ar dar nenupirkot 6PM su 10% koduku? Ar jau pavelavau? 4u.gif
Atsakyti
dar nepirkom per mazai uzsakymu turime
Papildyta:
user posted image

https://www.carters.com/
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 19, 21:29)
mamukas kuris atsiunte sako kad geri jie.. as neturejus.. bet irgi pradejau landziot po  prieskonius biggrin.gif


as kur randu prieskoniu, paperku bet kai kepu mesyte, visu po truputi pabarstau hihihi.gif
Atsakyti
pas mane reik reviziją daryt prieskonių pasaulyje doh.gif prisivežusi iš visokiųšalių esu doh.gif bet vis norisikažko naujo ax.gif jei susirinktų 5 mamukai ir po 2 dolerius gautųsi - tai prisijungčiau 4u.gif
Atsakyti
parasiau skubu laiskuti del amazon blush2.gif
nelabai suprantu. bet ten kaip ir wish list'as atsirades, gal galit paziuret
aciu 4u.gif
Atsakyti
Lauretuk ar gymbo su -30 pirktu jau visi skaiciukai? ar dar bus? blush2.gif neramu del vieno uzsakymelio blush2.gif o kap tik jo taip norisi blush2.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xrenatax @ 2012 11 19, 22:17)
Lauretuk ar gymbo su -30 pirktu jau visi skaiciukai? ar dar bus? blush2.gif neramu del vieno uzsakymelio blush2.gif o kap tik jo taip norisi blush2.gif  doh.gif  lotuliukas.gif

aš ir labai laukiu blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2012 11 19, 21:22)
aš ir labai laukiu  blush2.gif  blush2.gif


tai turbut dar bus, nebespeja blush2.gif svarbu, kad tik butu biggrin.gif o neatsauktu tu prekyciu rolleyes.gif
Atsakyti
Oj mergaites apsimelavau siandien biggrin.gif DKNY paltukas isejo 238 lt.kozkodel galvojau kad 268 biggrin.gif blush2.gif
Tai gal kas noretusi apsikeisti? blush2.gif as jums 14 jus man 12 biggrin.gif
Atsakyti
Tik siandien AnnTaylor -40% nuo sale.
Ar renkamas uzsakymas?
Atsakyti
http://oldnavy.gap.c...p...1&cid=41720 Merginos gal turite tokius svarkelius domina regular arba petite dydzio rankoviu ilgis ir pacio svarkelio ilgis
Atsakyti
QUOTE(xrenatax @ 2012 11 19, 22:17)
Lauretuk ar gymbo su -30 pirktu jau visi skaiciukai? ar dar bus? blush2.gif neramu del vieno uzsakymelio blush2.gif o kap tik jo taip norisi blush2.gif  doh.gif  lotuliukas.gif


turiu dar gymboree uzsakymu 4u.gif

Atsakyti