Įkraunama...
Įkraunama...

JAV ir Kinijos parduotuvės, ebay.com

famous free ship tax 7% 4u.gif
Papildyta:
nu kokis grazus kasmyriukas... nelaukciau is jcrew kruvos imciau ... panos negi nepatinka? uz tokia gera kaina tik ir pirkti
http://www.ideeli.co...st_view/2810870
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 19, 20:51)
famous free ship tax 7%  4u.gif
Papildyta:
nu kokis grazus kasmyriukas... nelaukciau is jcrew kruvos imciau ... panos negi nepatinka? uz tokia gera kaina  tik ir pirkti
http://www.ideeli.co...st_view/2810870


O gal del dydzio ka nors zinote? Nuraminkit,kad atitinka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kristule666 @ 2012 11 19, 18:33)
merginos, o technika is jav imanoma lietuvoje naudoti?

tik ziurekit kiek konkretaus daikto galingumas (Wat). laptopams ir pan, kurie ima nedaug energijos, tikrai pigus perejimai, LT nusipirksit ir naudosit.
O galingesniems irenginiams reikia galingesniu adapteriu, o jie kainuoja brangiai ir labai brangiai. pvz pirkau garu lygintuva (steameri) 800 wat, tai adapteris cia LT 2 ar 3k brangesnis uz pati lygintuva.
Nuosirdziai patariu nepadaryti klaidos ir pasidometi pries perkant kiek kainuoja jums tinkantis adapteris.
Atsakyti
daugumoj atitinka
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 19, 21:03)
daugumoj atitinka


thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimina @ 2012 11 19, 18:25)
mielos mamytes priminkit kur savo dukrytem pirkote pustus sijonus wub.gif
maciau isparduotuveje , bet jau nepamenu kurioje, bandysiu dar ieskoti net taip reikia
dovanu seneliui


as nuziurejau kazkurioj parduotuvej bus per black friday po 3 dolerius,veliau galesiu parasyti kur,nes db ne prie to kompo esu,kur issisaugojau nuoroda.
Atsakyti
QUOTE(rulezas @ 2012 11 19, 21:10)
as nuziurejau kazkurioj parduotuvej bus per black friday po 3 dolerius,veliau galesiu parasyti kur,nes db ne prie to kompo esu,kur issisaugojau nuoroda.

bigsmile.gif reik ir man tokia kaina bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rulezas @ 2012 11 19, 20:10)
as nuziurejau kazkurioj parduotuvej bus per black friday po 3 dolerius,veliau galesiu parasyti kur,nes db ne prie to kompo esu,kur issisaugojau nuoroda.



QUOTE(Bluntė @ 2012 11 19, 20:14)
bigsmile.gif  reik ir man tokia kaina bigsmile.gif  biggrin.gif


Nu ir man gal reikia lotuliukas.gif
Atsakyti


gal butu norinciu prisijungti prie purtian sios prekes 4u.gif
Atsakyti
oj tas black friday... as irgi noriu vyrui batu, striukes.. vaikam vasarai rubu biggrin.gif noriu aisku po kelis usd biggrin.gif

o siandien ar butu norinciu dar jungtis prie gap ir old navy su - 30% paskutine diena akcijai.
www.gap.com

truksta 5 usd iki free ship
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2012 11 19, 21:19)
gal butu norinciu prisijungti prie purtian sios prekes 4u.gif

"• No Preservatives " laugh.gif
o pagardina labai vištieną? rolleyes.gif
Atsakyti
mamukas kuris atsiunte sako kad geri jie.. as neturejus.. bet irgi pradejau landziot po prieskonius biggrin.gif

Atsakyti