Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsisakome is JAV parduotuviu (190 tema)!

QUOTE(krista08 @ 2012 11 23, 13:36)
Na manau, kad abeji bus labai silti, tik EMU kaina patrauklesne. As turiu emu tapkutes su avikailiu viduj, tai jos tikrai nenusileidzia ugg  4u.gif


dėkui už pasidalijimą informacija. O Emu tapkyčių dydžiai atitinka? Jei 37 nešioju, imti 7USA? Ir gal žinot, ar 50$ uz jas yra gera kaina...?
Atsakyti
Gal kas turit si daikciukas? kaina tai atrodo super fantastiska, bet kazin kaip cia kas cia ir kokiu principu cia g.gif g.gif gal butu nieko prie tos hialurono rugsties priderint su didesniu effect
Papildyta:
http://www.amazon.co...;pf_rd_i=507846
Atsakyti
QUOTE(vaidap @ 2012 11 23, 15:39)
dėkui už pasidalijimą informacija. O Emu tapkyčių dydžiai atitinka? Jei 37 nešioju, imti 7USA? Ir gal žinot, ar 50$ uz jas yra gera kaina...?

Jos didintos dydziu, imkit 6 USA. O kaina tai didoka, manau uz 20-30 galima pagauti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mano Lėjytė @ 2012 11 23, 15:39)
Gal kas turit si daikciukas? kaina tai atrodo super fantastiska, bet kazin kaip cia kas cia ir kokiu principu cia g.gif  g.gif  gal butu nieko prie tos hialurono rugsties priderint su didesniu effect
Papildyta:
http://www.amazon.co...;pf_rd_i=507846

TAIP TAIP TAIP!!!! cia yra mezoterapiniai voleliai. Realiai imant, kaip jau esu rasius, kad hialurono molekules didesnes uz odos poras, tai jai kazkaip reikia patekti. Tai va, sito volelio budu, kur padaromos mini skylutes tarkim, ji patenka. Kalbejau su savo kosmetologe, liepe imti 1 mm voleli. Toki ir emiau. Gilesnio musu amziui dar nereikia, nebent norite dailinti slaunis, sedmenis ir t.t. Beje, kas liecia ta hialurono rugsti, kad ji butu veiksminga jos sudetyje turi buti kazkokia papildoma medziaga, prasidedanti "hydro..." nors uzmusk nebepamenu o ir kazkaip nebepatogu zmogu trukdyt. Tai va, laukiu to stebuklo biggrin.gif ir badysiuos biggrin.gif

pries savaite jie buvo dar pigesni doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yolrytux: 23 lapkričio 2012 - 14:51
QUOTE(Yolrytux @ 2012 11 23, 14:48)
TAIP TAIP TAIP!!!! cia yra mezoterapiniai voleliai. Realiai imant, kaip jau esu rasius, kad hialurono molekules didesnes uz odos poras, tai jai kazkaip reikia patekti. Tai va, sito volelio budu, kur padaromos mini skylutes tarkim, ji patenka. Kalbejau su savo kosmetologe, liepe imti 1 mm voleli. Toki ir emiau. Gilesnio musu amziui dar nereikia, nebent norite dailinti slaunis, sedmenis ir t.t. Beje, kas liecia ta hialurono rugsti, kad ji butu veiksminga jos sudetyje turi buti kazkokia papildoma medziaga, prasidedanti "hydro..." nors uzmusk nebepamenu o ir kazkaip nebepatogu zmogu trukdyt. Tai va, laukiu to stebuklo  biggrin.gif ir badysiuos  biggrin.gif

pries savaite jie buvo dar pigesni  doh.gif

Dekoju, reikia jam si daikciuka, pabandymui uz tokia kaina mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš į tą volelį žiūriu irgi. Tik man baisiu 1 mm pirkti. Gal pradžiai 0,5 užteks. Kas mane stabdo - atsiliepimuose rašo, kad jie kartais užstringa, tada veidas nukenčia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mano Lėjytė @ 2012 11 23, 15:53)
Dekoju, reikia jam si daikciuka, pabandymui uz tokia kaina mirksiukas.gif

aha, mes su mama irgi trėškėm po vieną lotuliukas.gif

beje, perskaiciau ten begalybę komentarų. Labai daug moterų tokiems mezoseansams naudoja skin biology copper peptide serum. Reikia susirast dar tokį daiktą. Taip pat apie tą serumą skaičiau daugybę atsiliepimų ir visi stebuklingi blink.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(-Delta- @ 2012 11 23, 14:57)
mergaitės, jei briedis nešioja 42 batų dydį, kokį UGG dydį žiūrėt?  unsure.gif



mergaitės, kas nors gal žinot?
nes pagal size chartą rašo 9, bet kiek žiūriu modelių visi prasideda nuo 11 dydžio....gal kažko nesuprantu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Delta-: 23 lapkričio 2012 - 14:58
QUOTE(eLBė @ 2012 11 23, 15:56)
Aš į tą volelį žiūriu irgi. Tik man baisiu 1 mm pirkti. Gal pradžiai 0,5 užteks. Kas mane stabdo - atsiliepimuose rašo, kad jie kartais užstringa, tada veidas nukenčia  unsure.gif

Tų volelių yra ir LT. Tik kaina jų čia yra apie 70 lt.
Atsakyti
QUOTE(Yolrytux @ 2012 11 23, 16:00)
Tų volelių yra ir LT. Tik kaina jų čia yra apie 70 lt.



o man baisu toki daikta naudoti namie - taigi badai veida, o jei kokia infekcija uzsines?
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2012 11 23, 16:02)
o  man baisu  toki  daikta  naudoti  namie  -  taigi  badai  veida,  o  jei  kokia  infekcija  uzsines?

drinks_cheers.gif Mano drauge kosmetologe ji turi, bet nerekomendavo paciai namie eksperimentuoti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2012 11 23, 16:02)
o  man baisu  toki  daikta  naudoti  namie  -  taigi  badai  veida,  o  jei  kokia  infekcija  uzsines?

man irgi, todel nesiuosi pas kosmetologe. pati nebandysiu blush2.gif nes kazkaip man rodos toks daiktas bais asmeniskas yra, ir nenoreciau kad kokiom 10 tetu su tuo paciu darytu, tai turesiu savo...
Atsakyti