Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsisakome is JAV parduotuviu (190 tema)!

sierra imsit? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Odeciausia @ 2012 11 23, 13:25)
sierra imsit?  ax.gif

mane taipat domina
Atsakyti
QUOTE(ausryte.b @ 2012 11 23, 11:47)
Mergaites, padekit apsisprest doh.gif  modeliai kaip ir panasus, bet del spalvos suku galva...

Nine West Tip Top
user posted image

Guess Lurie
user posted image

Na grazi man ta ryza spalva biggrin.gif kuriuos jamt??? doh.gif

Man ryzi daug graziau ir prabangiau atrodo. 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gal kas esat turėję Ugg ir Emu moccasinus ir galėtumėte savo nuomonę/atsiliepimus parašyti, nes niekaip neapsisprendžiu, kuriuos iš jų imti... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidap @ 2012 11 23, 13:39)
Merginos, gal kas esat turėję Ugg ir Emu moccasinus ir galėtumėte savo nuomonę/atsiliepimus parašyti, nes niekaip neapsisprendžiu, kuriuos iš jų imti... blush2.gif

Apie kuriuos cia kalbat? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Odeciausia @ 2012 11 23, 13:25)
sierra imsit?  ax.gif


galim imti 4u.gif
Atsakyti
Kate25, nepirkit dar Cabelos mano, dar renkasi kazka vyrukai. Tai persiusiu vakare normalu viena bendra emaila. Aciu
Atsakyti
QUOTE(lauryna50 @ 2012 11 23, 10:53)
gal kas zinot, mergaites, kaip is BCBG dydz? Jei krutine 90, liem 73 ar tilpciau i sia XS?
http://www.bcbg.com/...rentPage=family

Netilpsit blush2.gif Aš turiu nemažai BCBG rūbelių tai megztukai kardiganai su tokiais išmatavimais S, kai kurie XS, bet šilkas, arba tai kas nesitampo tik S 4u.gif

QUOTE(marsele @ 2012 11 23, 11:15)
Aha.. Iki tol galvojau kad Vilniuj Marks&Spencer pirktos geriausios, bet man tie dratai kur tarp (.)(.) labai jau rezesi. O Maidenform patogi. Man patiko. Jei esi tarp dydziu (raidziu, ta prasme), manau imk i mazesne puse. O siaip atitinka.
Turiu sita, gal ir paciam Maidenform dar yra ju, nzn:

http://www.amazon.co...aw/d/B001FSKAEW

Patogi minksta..

Aš irgi labai giriu Maidenform minimaizerius! Pasaka ne liemenėlės thumbup.gif Paotgios, priglundančios, neduria, nerėžia, niekas neiškrenta pasilenkus blush2.gif Pirksiu ir pirksiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2012 11 23, 14:04)
Aš irgi labai giriu Maidenform minimaizerius! Pasaka ne liemenėlės thumbup.gif Paotgios, priglundančios, neduria, nerėžia, niekas neiškrenta pasilenkus blush2.gif Pirksiu ir pirksiu 4u.gif

bet kad merginos neperka is maidenform verysad.gif nu taip gaila, negaliu verysad.gif
Atsakyti
CalvinKlein
user posted image

Crocs

user posted image
Atsakyti
QUOTE(krista08 @ 2012 11 23, 12:46)
Apie kuriuos cia kalbat?  4u.gif


Apie tuos, kur viduj kailis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Yolrytux @ 2012 11 23, 13:06)
bet kad merginos neperka is maidenform  verysad.gif nu taip gaila, negaliu  verysad.gif

Teip, bet lygtais amazon dar būna 4u.gif

*****

Gal BCBG išeitų surinkti? bigsmile.gif Ten kaip suprantu, perkant na mažiau kaip 3 prekes taikoma 50% nuolaida ax.gif Aš turiu dvi thumbup.gif
Atsakyti