Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsisakome is JAV parduotuviu (190 tema)!

QUOTE(mausiuke @ 2012 11 23, 10:33)
Kelsi Dagger bateliai didinti?

Svyruoja nuo modelio ir net nuo modelio spalvos. Mano turimu Brette 8,5US vidpadis 25,5cm.
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2012 11 23, 11:21)
Aš nešiodama 38,5-39 dydį, Guess visada perku 8,5, kol kas viskas puikiai tiko  smile.gif


o kiek cm Jusu peda? pagal Jus kaip ir 10 dydi reiktu imti.. va ir nezinau ka dabar daryt doh.gif smile.gif
Atsakyti
Laba diena,siandien visu likusiu laukiu nuo 13-18.30val.

Siauliai iskeliavo pas Kristela333
Taurage pas Braskytte
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo urte83: 23 lapkričio 2012 - 11:36
QUOTE(urte83 @ 2012 11 23, 12:34)
Laba diena,siandien visu likusiu laukiu nuo 13-18.30val.

Siauliai iskeliavo pas Kristela333
Taurage pas Braskytte

as jau galiu ? blush2.gif
Atsakyti
SOS, man reikia crocs w10 dydzio pagal crocs lentele tai koks dydis bus usa? CROCS WINTER
ax.gif
Atsakyti
prisijunkite 4u.gif

jcrew
jcrewfactory 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausryte.b @ 2012 11 23, 11:27)
o kiek cm Jusu peda? pagal Jus kaip ir 10 dydi reiktu imti.. va ir nezinau ka dabar daryt doh.gif  smile.gif

Specialiai pasimatavau, tai pas mane 25 cm (arba kokie 25,2 cm biggrin.gif) 4u.gif
Atsakyti
Gal Carters renkat? jauciu jau klausiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*slibiniene* @ 2012 11 23, 11:38)
SOS, man reikia crocs w10 dydzio pagal crocs lentele tai koks dydis bus usa? CROCS WINTER
ax.gif

10 ir bus.
Atsakyti
Labas mergaites 4u.gif
Didelis aciu uz galinga siuntini bigsmile.gif cool.gif
Visiems viskas tiko ir patiko, tik man ne doh.gif Jauciasi, kad senokai pirkau....

Gal kas is jusu nores superiniu ZDAR baciuku - Natural spalva, 38 dydis, bet tikrai bent puse dydzio, jei ne visu, didesni. Sunku pasakyt, nes man jie be proto platus verysad.gif Ir grazus, ir faini, bet ne siauros pedutes batai.... Kaina 525lt (LT pardese jie 799)

Prie viso sito, dar nesugebu idet jokios nuotraukos cool.gif, tad ikeliu nuorodas ir aprasyma is LT puslapiuko apie juos
http://www.v2-online.../masha-high-678

ZDAR – tai šiuolaikinė vokiška veltinio interpretacija, apjungianti tradicinį amatą ir naujausias technologijas. ZDAR pasižymi ne tik unikaliomis šiluminėmis vilnos savybėmis, bet ir ypatingu komfortu bei patvarumu, kurio neturi tradiciniai veltiniai. Šių batų gamyboje naudojamas aukščiausios kokybės vokiškas 8 mm storio avies vilnos veltinis, patogumo suteikia minkštas amortizuojantis oda dengtas vidpadis, o tvirtas guminis padas dar padengtas kanapių audinio sluoksniu, kurio dėka batai neslysta. Dėl natūralių vilnos savybių, pėdos šiuose veltiniuose "kvėpuoja", tačiau nešala net esant labai žemai temperatūrai. Be to, vilna nepraleidžia vandens, todėl su ZDAR galima drąsiai braidyti per pusnis!

As pirkau juos is Sieratradingpost su 35% nuolaida, pigiau niekur neradau...
http://www.sierratra...ew This Product

Ir dar sia Polo striukyte
http://www.ralphlaur...rentPage=family

Spalva - Graphite (graziai pilka), dydis M, kaina - 800 (man isejo dar daugiau, bet per didele). Jinai pukine, labai lengvute ir tokia is plonesniu, - vaikscioti dabar iki stipresniu salciu ir pavasariui.

Apsipirkau, tai net saldu biggrin.gif
Geru visoms pirkinuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mausiuke @ 2012 11 23, 12:45)
Gal Carters renkat? jauciu jau klausiau  blush2.gif

ne mergaites carters neimsim siandien ax.gif
Atsakyti
QUOTE(EUROPA @ 2012 11 23, 11:54)
Labas mergaites

Europa wub.gif wub.gif
Niu tikrai buvai dingusi biggrin.gif
Atsakyti