Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsisakome is JAV parduotuviu (190 tema)!

Merginos, ką perkat? bigsmile.gif Man kaip ir "nieko nereikia", bet kaip čia nepasinaudot tokiom nuolaidom biggrin.gif

Gal iš BCBGMAXAZRIA kas nors renkasi? Nes aš tik auskarus nusižiūrėjau, galvoju siųst-nesiųst smile.gif

Ir gal patarsit dėl megztuko dydžio, žiūriu čia mūsų yra su panašiais išmatavimais smile.gif (Mano 88-72-92/93 cm)
Atsakyti
Laba rytas, patarkit su dydziu kaip Marika sportines apacios atitinka padidintos, gal kas kartais tui utent sias:
http://www.hautelook...product/6486217
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2012 11 23, 09:36)

Mano atsiliepimai (90-72-92):
Aeropostale kelnės (XS) labai patiko wub.gif Ekstremaliai žemas liemuo biggrin.gif Minkštutės, šiltutės ir kaina juokinga buvo biggrin.gif


O kaip tu kelnyciu ilgis ? atsiraitoja dar kazkiek ? aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal lasenza perkat ?
Atsakyti
Dėžutės išvyko.

Klaipėda pas elbė

Panevėžys pas Oraia.
Atsakyti
QUOTE(Mano Lėjytė @ 2012 11 23, 11:12)
Laba rytas, patarkit su dydziu kaip Marika sportines apacios atitinka padidintos, gal kas kartais tui utent sias:
http://www.hautelook...product/6486217


Labas,

turiu ne tokias, o iki pusės blauzdų. Atitinka dydį - jei čia nešiojate S ir Marika imkite S.

Pati planuoju prisijungti prie užsakymo iš Hautelook, jau seniai medžioju sportines liemenėles ir vis netekdavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(apuokytis @ 2012 11 23, 10:25)
Labas,

turiu ne tokias, o iki pusės blauzdų. Atitinka dydį - jei čia nešiojate S ir Marika imkite S.

Pati planuoju prisijungti prie užsakymo iš Hautelook, jau seniai medžioju sportines liemenėles ir vis netekdavo smile.gif

Dekoju uz atsakyme, o kaip tos liemeneles, kodel jas cia taip grabsto ir medzioja, kuop jos ypatingos? smile.gif

Beje kurios cia dienos dezutes kilka jau dalina g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mano Lėjytė @ 2012 11 23, 11:28)
Dekoju uz atsakyme, o kaip tos liemeneles, kodel jas cia taip grabsto ir medzioja, kuop jos ypatingos? smile.gif

Beje kurios cia dienos dezutes kilka jau dalina g.gif  g.gif


Ar jos kuo ypatingos nežinau smile.gif Man tiesiog reikia bėgimui liemenėlės, kuri gerai prilaikytų
Atsakyti
Kelsi Dagger bateliai didinti?
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2012 11 23, 10:59)
Pečiai 34 cm
Tarp pažastų 48 cm
Ilgis nuo pažastuko 42 cm 4u.gif
M dydis, burbulinis Jcrew tippis.



dekui, pasimatuosu vkare 4u.gif

QUOTE(apuokytis @ 2012 11 23, 11:31)
Ar jos kuo ypatingos nežinau smile.gif Man tiesiog reikia bėgimui  liemenėlės, kuri gerai prilaikytų


man jos super tinka begimui, turiu 2, labai gerai laiko
Atsakyti
QUOTE(mausiuke @ 2012 11 23, 11:33)
Kelsi Dagger bateliai didinti?

Man rodos mazinti g.gif Bet gal dar kas kitas pakomentuos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aukses_mamyte @ 2012 11 23, 10:14)
O kaip tu kelnyciu ilgis ? atsiraitoja dar kazkiek ? aciu 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Ne iš ilgųjų schmoll.gif Manau max. iki 167 cm tiktų g.gif Gale yra įverta guma, galima ir pasiraitoti gal smile.gif
Atsakyti