Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsisakome is JAV parduotuviu (190 tema)!

QUOTE(Odeciausia @ 2012 11 23, 10:11)
jauciu reik jamt, kol neispirko  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif Jamciau net negalvodama wub.gif
Atsakyti
Kate ar spetu man iki 15 gruodzio atkeliaut jie? smile.gif
Atsakyti
Marsele, ar ne tu kažkada Maidenform minimizer bra gyrei? g.gif
Atsakyti
bigsmile.gif bigsmile.gif
Labas rytas,
Nium ka šiandiena laukiu tų kurie dar pas mane neapsilankė.Labai laukiu biggrin.gif
nuo 11 iki 16 val. ir nuo 18 iki 20 val
.
Atsakyti
QUOTE(donnaM @ 2012 11 21, 10:47)
As imu tuos du, kurie nepaimti  4u.gif
Papildyta:
As prisijungiu su 3 vnt.  4u.gif 
ir dar uzsakant hialiurona, gaunasi 30% nuolaida argano aliejui, tai as irgi siusiu sita:
http://www.amazon.co...ref=pd_sim_bt_3

as irgi prisijungsiu prie serumo
Atsakyti
Noriu padėkoti už siuntinuką - mergaitėms jums daug 4u.gif 4u.gif 4u.gif Ir urte83 atskirai už tai kad toks lankstus žmogus esate ir taikotės prie visų "nepatogumų" biggrin.gif 4u.gif


Mano atsiliepimai (90-72-92):
Aeropostale kelnės (XS) labai patiko wub.gif Ekstremaliai žemas liemuo biggrin.gif Minkštutės, šiltutės ir kaina juokinga buvo biggrin.gif

Ir bliuzonas (S) thumbup.gif Šiltas, pavasarį net tiks vietoj striukytės. Tikrai gražiai tas kailiukas atrodo.

JCrew bliuskytė su burbuliais iš vaikiškų 14 dydis, tiko, bet galėtų būti ir laisvesnė. Tikiuosi kiek pasitemps dar blush2.gif Ta širdelė ir burbuliai labai ryškūs biggrin.gif Manoji Ivory spalvos.

Ir už viską labiausiai džiaugiuosi burbuliniu JCrew tippiu bigsmile.gif Kaip gerai, kad tada nebeliko S dydžio, tektų pardavinėti unsure.gif Pas mane platoki pečiai, tai M pats tas. Bet jau geriau nei centimetru nepraplatėčiau schmoll.gif biggrin.gif Ties liemeniu laisvokas, bet rankovės tikrai gerai. Čia pataikiau tiesiai į dešimtuką. Tik apykaklė ir patys burbuliai ne tokie sodriai juodi kaip foto. Sakyčiau labiau šlapio asfalto, charcoral spalvos. Bet net geriau atrodo, labiau derantis, pastelinis toks.
Matosi turbūt, kad burbuliais užsikrėčiau lotuliukas.gif Dar laukiu burbulinės šilkinukės su kaspinu lotuliukas.gif
Atsakyti
Sofffyyyy su kokiais ismatavimais emei M jcrew burbulinio? as siek tiek pergyvenu, nes irgi laukiu M, o siaip tipius turiu S. pas mane irgi platus peciai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyn: 23 lapkričio 2012 - 09:40
QUOTE(Lyn @ 2012 11 23, 09:39)
Sofffyyyy su  kokia ismatavimais  emei M  jcrew  burbulinio?  as  siek tiek pergyvenu,  nes  irgi  laukiu M,  o siaip tipius turiu  S.  pas  mane irgi  platus  peciai

Per krūtinę 90 cm, ten kur pas žmones liemuo būna, pas mane 72 cm, o klubai 92 cm.
Tuoj galėsiu išmatuoti tau M dydį, tik kabinetą užsirakinsiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2012 11 23, 10:41)
Per krūtinę 90 cm, ten kur pas žmones liemuo būna, pas mane 72  cm, o klubai 92 cm.
Tuoj galėsiu išmatuoti tau M dydį, tik kabinetą užsirakinsiu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


oo tai pas mane krutine ir klubai dar didesni. Turetu tikti smile.gif bet kad 72 cm liemenes nera, nesutinku smile.gif pas mane toks ir skaitau, kad tikrai geras liemuo lotuliukas.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyn: 23 lapkričio 2012 - 09:42
As sakyciau, burbuliniai tipiai mazesni uz paprastus tipius smile.gif Turiu ir toki ir toki, tai lyginu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2012 11 23, 09:42)
oo  tai  pas  mane krutine  ir  klubai  dar didesni. Turetu tikti smile.gif  bet  kad  72  cm  liemenes  nera,  nesutinku smile.gif  pas  mane  toks  ir  skaitau,  kad  tikrai  geras  liemuo  lotuliukas.gif  ax.gif

Pečiai 34 cm
Tarp pažastų 48 cm
Ilgis nuo pažastuko 42 cm 4u.gif
M dydis, burbulinis Jcrew tippis.
Atsakyti
QUOTE(jurg777 @ 2012 11 23, 10:54)
As sakyciau, burbuliniai tipiai mazesni uz paprastus tipius  smile.gif Turiu ir toki ir toki, tai lyginu 4u.gif

sulyginau jau S, tai per pažastis vienodai, o petukai siauresni bumbulinio, bet, bent jau man, abu tinka. O dėl spalvos, juk ir turi būti CARBON SANDSTONE
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bumbulas: 23 lapkričio 2012 - 10:14