Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsisakome is JAV parduotuviu (190 tema)!

QUOTE(krista08 @ 2012 11 22, 14:01)



SUPER thumbup.gif bei aciu
Atsakyti
panos,gal kas uzmatet normaliom kainom vyrisku classic ugg? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(krista08 @ 2012 11 22, 13:43)
Mano jau dingo  verysad.gif  angel_sadangel.gif


Aš dar vieną papildymą nusiunčiau. Bet tai niekur ten nerandu nuo kiek free ship g.gif Aš tai užsakymą nuo vakar nusiuntus, bet gal ten labai didelę sumą reikia surinkt kad gaut free ship g.gif
Atsakyti
QUOTE(Roberta-z @ 2012 11 22, 15:19)
Aš dar vieną papildymą nusiunčiau. Bet tai niekur ten nerandu nuo kiek free ship  g.gif Aš tai užsakymą nuo vakar nusiuntus, bet gal ten labai didelę sumą reikia surinkt kad gaut free ship  g.gif

Nea, ten shipas 4.95 fiksuotas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liusyte20 @ 2012 11 22, 14:39)
Labas mergaites smile.gif o is amazon zaisliukus vaikams galima uzsakyti?ar perkate?


Pirkau jau ne kartą. 4u.gif O ką gero radote? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal kuri nors esate pirkusios Sam Edelman balerinas ir galite patarti dėl dydžio, ar didinti ar atitinka, kokį dydį reiktų imti su 26 cm pėda?

My Webpage
Atsakyti
Sveikos, ryt planuoju pas vaziuoti pas Kilkai, tad kam patogu atsiimti siuntini Santariskese, parasykite az.
Atsakyti
gal kuri patarsite: koki dydi atitinka mackage puchavykas xxs dydzio? nesioju xs, tai amstau, geriau imti xs ar xxs?
Atsakyti
junkites prie 6pm-15%off,tuoj imsiu,kodas vienkartinis


sierratradingpost vel gavau 35%off,sgalioja tik siandien,prisijunkite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2012 11 22, 15:41)
gal kuri patarsite: koki dydi atitinka mackage puchavykas xxs dydzio? nesioju xs, tai amstau, geriau imti xs ar xxs?

As nesiodama S, imciau M, kadangi mergaites rase, jog S dydzio tarp pazastuku 46 cm 4u.gif
Atsakyti
Ar GAP duoda papildomą 20 % nuolaidą nuo SALE kainų su GAPGIFT kodu ? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitute32: 22 lapkričio 2012 - 14:47
Po savaitgalio Nattti reikia i kokius Druskininkus reabilitacijai siust vacation4.gif

Nes greiciausiai nuo laisku kiekios jau karsta.gif wacko.gif
Atsakyti