Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(evvva @ 2012 11 18, 13:22)
merginos,padekit issiaiskint  kelniu ismatavimus,matau kad pati jau grybauju  lotuliukas.gif

kokia kelniu  talija,klubai , vidine siule klesniu ,ilgis ?
noriu va siu i sport kluba
http://www.6pm.com/t.....zfcTest=mat:1

,bet dydis likes tik L G ,R  o ka cia ta ''R'' reiskia  g.gif ir kelnes paskaiciuotos  pagal ismatavimus MD.L dydziui pagal aprasyma ,tai kaip suprast MD ir L cia tas pats pas juos ?

labai noriu siu kelniu ,bet bijau paskest  rolleyes.gif
http://www.evo.com/t...and-womens.aspx

R yra regular tai jis man rodos yra 32", L - long 34", S - short 30", bet nuo gamintojo dar gali skirtis.
Papildyta:
QUOTE(Gafsa @ 2012 11 18, 13:24)
ačiū 4u.gif tada man jų tikrai reikia smile.gif

Reikia reikia smile.gif labai geros ir malonios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2012 11 18, 12:25)


Reikia reikia smile.gif labai geros ir malonios smile.gif

dydis be siurprizų?
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2012 11 18, 11:25)
Ji dar klausia lotuliukas.gif
http://www.sierratra...-women~p~4568f/  kokia kainytė šitų pirštinyčių su jūsų kodukyčiu? wub.gif


Ir man tu paciu reikia biggrin.gif Jei galioja kodas, griebciau smile.gif Tik pagal atsiliepimus jos mazintos 4u.gif Pumpica tokias pirko, sake jos rankele 19.5 cm apsukus placiausia vieta, tiko L, tai pagal tai orientuotis galima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Melodi @ 2012 11 18, 12:29)
Ir man tu paciu reikia biggrin.gif  Jei galioja kodas, griebciau smile.gif Tik pagal atsiliepimus jos mazintos 4u.gif  Pumpica tokias pirko, sake jos rankele 19.5 cm apsukus placiausia vieta, tiko L, tai pagal tai orientuotis galima smile.gif

Ačiū,reiškia,man M užteks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Melodi @ 2012 11 18, 12:29)
Ir man tu paciu reikia biggrin.gif  Jei galioja kodas, griebciau smile.gif Tik pagal atsiliepimus jos mazintos 4u.gif  Pumpica tokias pirko, sake jos rankele 19.5 cm apsukus placiausia vieta, tiko L, tai pagal tai orientuotis galima smile.gif


kodukas veikia 4u.gif , persiunčiau ten, kur reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2012 11 18, 13:27)
dydis be siurprizų?

user posted image

Taip matuojant pas mane 19 cm. Tai pradžioje 7,5 dydis taip vos vos mažokas. Dabar prasinešiojo šiek tiek, tai idealiai. Pas mane šitos
Atsakyti
pas mane irgi apie 19, matavausi tokias M - kaip tik g.gif http://www.sierratra...-women~p~4567m/
Atsakyti
QUOTE(linkasta @ 2012 11 18, 12:34)
kodukas veikia  4u.gif , persiunčiau ten, kur reikia  mirksiukas.gif


4u.gif tai begu uzsakymo siust smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2012 11 18, 12:46)
Mergaites, jei siunta iskeliavo 17 d kada laukti LT, antradieni tiketina ar ne, nes noreciau pati pasiimti, kad vyrui nereiketu, nes gaus infarkta  aggressive.gif

bigsmile.gif Nu, bet juk ne anapus gatvės apsipirkote unsure.gif biggrin.gif

O ir širdies ligų prevencija - jūsų rūpestis cool.gif
O ir bet tačiau, gi vyriškis vis tiek pamatytų namie.. ar spėjat išslapstyt savo grobius? biggrin.gif

----
Gafsa, o kaip Tau deerskin L panašios? Tinka? Man anos L truputį per laisvos, o šitos clasique M kaip tik mano rankai.. juk dar prasitems odelė.. šios malonesnės smile.gif Išmatavimai mūsų lyg panašūs, 7 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2012 11 18, 12:46)


----
Gafsa, o kaip Tau deerskin L panašios? Tinka? Man anos L truputį per laisvos, o šitos clasique M kaip tik mano rankai.. juk dar prasitems odelė.. šios malonesnės smile.gif Išmatavimai mūsų lyg panašūs, 7 smile.gif

M idealiai,iš L irgi nekrentu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2012 11 18, 14:50)
M idealiai,iš L irgi nekrentu  biggrin.gif

bigsmile.gif Panašiai ir man hihihi.gif Iškrist neiškrentu, bet žymiai gražiau atrodo M.. nebent Tavo pirštai kaip pianisto tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2012 11 18, 12:57)
bigsmile.gif  Panašiai ir man hihihi.gif Iškrist neiškrentu, bet žymiai gražiau atrodo M.. nebent Tavo pirštai kaip pianisto tongue.gif

pirštai tikrai netrumpi,kaip ir priklauso pagal ūgį biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gafsa: 18 lapkričio 2012 - 12:59