Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(Jurate R @ 2012 11 21, 21:20)
Kokiu firmu laikrodziai vyriski geri? Ikalbejau vyra, kad laikrodis praktiskiau nei apyranke, tai dabar uzsikasusi paieska  doh.gif Nori tamsaus, juodo, nes sidabro spalvos dideli turi. Ziuriu Invicta firmos, bet gal geresniu yra?

Kokia praktiška nail.gif:
Bet, tikrai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2012 11 21, 19:51)
liezuvis.gif
Žmonės, junkitės kas nors prie Zennioptical, o tai mano vaikas akinių laukia. Ten kaip tik antrai porai duoda 50% off mirksiukas.gif . Pasidalintume biggrin.gif



QUOTE(tsjogal @ 2012 11 21, 20:15)
nors mano vaikas uzprotestavo akiniu pirkima, bet galvoju, kad prireiks, daugoka lesiams isleidziam doh.gif , tai gal prisijungti man g.gif , o uz kokia suma Jus pirksite? lengviau orientuotis butu, nors prabangos nelabai ir reikia 4u.gif


As irgi atsiusiu-tik reikia isstudijuot kaip uzsakyma siust, niekad dar taip nepirkus, bet tada reikes 4 zmogaus arne g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2012 11 21, 16:42)
Geriau atsidėk tuos litus iki sausio pabaigos ax.gif ir tada prasieik per prabangesnes parduotuves ,pvz yoox ,kainos gali maloniai nustebint ax.gif

bet tai išmierų nelieka doh.gif nusižiūrėjo vyras šiandien cantarelli paltą city pardėj. Nu brangus labai (apie 1700 lt), bet ir labai gražiai žiūris. Grįžus įlendu į yoox, galvoju patikrinsiu, kiek ten kainuoja. Paltas yra. Bet va išmierų nebėra nei europietiškam saite, nei amerikietiškam.
Atsakyti
Aciu Gafsa uz nuorodas 4u.gif Tik as SB tuoj user posted imageuser posted imageuser posted image Dvi dienas sukau galva del tos apyrankes, siandien laikrodzio ieskojau, o tas dabar pareiske, gal geriau sportinis begimui jam laikrodis, kur ten su visokiais navarotais blink.gif As buvau jam pasiuliusi toki varianta dar jam prasiziojant pries tas apyrankes doh.gif Tai sake, nereikia jam, geriau apyranke doh.gif O va po 3 dienu pradejo galvot, kad gal geriau vis tik tas sportinis laikrodis. Pasiunciau as ji paciam rinktis, o pas mane su galutiniu variantu prisistatyti, lai pats vargsta dabar. Jei vel persigalvot, tai tikrai nusoksiu nuo umn.gif

QUOTE(tyli upė @ 2012 11 21, 19:47)
Kokia praktiška nail.gif:
Bet, tikrai drinks_cheers.gif

Tai aisku, ka tie vyrai be musu moteru darytu irnesakyk.gif Vaiksciotu apyrankem apsikarste lotuliukas.gif Man net i galva nebutu ateje, jam toki daigta padovanoti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurate R: 21 lapkričio 2012 - 20:06
Kur vyram marskinius perkat? Reik Kaledom. smile.gif nezinau kur cia geriau ieskot
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2012 11 21, 19:59)
bet tai išmierų nelieka doh.gif nusižiūrėjo vyras šiandien cantarelli paltą city pardėj. Nu brangus labai (apie 1700 lt), bet ir labai gražiai žiūris. Grįžus įlendu į yoox, galvoju patikrinsiu, kiek ten kainuoja. Paltas yra. Bet va išmierų nebėra nei europietiškam saite, nei amerikietiškam.

Jo,kai ieškai konkrečios prekės,reik lygint įvairius variantus,bet kai tiesiog ieškai gero palto,ne konkrečios firmos,tai gali ir nuskilt ax.gif Draugė vyrui Yoox'e superinių kostiumų pernai papirko,už Lelijos kainą biggrin.gif Sau kelnių visad randu,tiek megztinių,tiek suknelių g.gif
Atsakyti

Taure, pasikartosiu su klausimu ax.gif
QUOTE(pumpica @ 2012 11 21, 12:04)
Taure, ar pirkot tada sita megztini is Macys Megztinis, gal jau gavot? Gal dar kas nors turit? Idomu kaip realiai jis, kaip dydziai ir nesuprantu to priekio -jis susiustas virsuj ar ne?  g.gif


Atsakyti
QUOTE(gerdulka @ 2012 11 21, 16:30)
Shopecko  renkasi 4u.gif

Ar yra koks papildomas kodas?
QUOTE(tyli upė @ 2012 11 21, 16:40)
Ir kas čia per gamintojas, Bass? ax.gif  Verti dėmesio?

Geras - turiu, myliu, aviu.
QUOTE(Taurė @ 2012 11 21, 18:05)
Panos, ka manot ?
http://www1.macys.co.....n=BRAND=Tommy Hilfiger%26sp%3D1%26spc%3D70%26ruleId%3D65%26slotId%3D37

Ne kazka. As su tokiu priminciau aitvara.

Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 21, 20:04)
Aciu Gafsa uz nuorodas  4u.gif Tik as SB tuoj user posted imageuser posted imageuser posted image Dvi dienas sukau galva del tos apyrankes, siandien laikrodzio ieskojau, o tas dabar pareiske, gal geriau sportinis begimui jam laikrodis, kur ten su visokiais navarotais  blink.gif  As buvau jam pasiuliusi toki varianta dar jam prasiziojant pries tas apyrankes  doh.gif Tai sake, nereikia jam, geriau apyranke  doh.gif O va po 3 dienu pradejo galvot, kad gal geriau vis tik tas sportinis laikrodis. Pasiunciau as ji paciam rinktis, o pas mane su galutiniu variantu prisistatyti, lai pats vargsta dabar. Jei vel persigalvot, tai tikrai nusoksiu nuo umn.gif




Ech, nu kam jus, protingos moterys, susidedat su tais vyrais biggrin.gif doh.gif Taigi tik laiko gaisimas- vis tiek neitiksi biggrin.gif Geriau jau sau ka nors nusipirkt lotuliukas.gif
Atsakyti
Ar turite 15 off 6pm koduka? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tsjogal @ 2012 11 21, 19:15)
nors mano vaikas uzprotestavo akiniu pirkima, bet galvoju, kad prireiks, daugoka lesiams isleidziam doh.gif , tai gal prisijungti man g.gif , o uz kokia suma Jus pirksite? lengviau orientuotis butu, nors prabangos nelabai ir reikia 4u.gif

Galutinė akinių suma gaunasi apie 39$. Rėmeliai 24 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ineciuxxx @ 2012 11 21, 21:44)
Ar turite 15 off 6pm koduka?  bigsmile.gif



Mane ir tas domintu ar turite dar nuolaidele 4u.gif
Atsakyti